entry'ler (66)

ccc uludağ sözlük türk olsun ccc

"bunca insan senin söylemeni bekliyordu " demeyi uygun gördüğüm başlık.

tekel eylemini destekleyen öğrencilere soruşturma

emekçinin yanında olunmasını çekemeyenlerin durumudur. alkışlayan öğretim görevlilerine soruşturma açılması da gündeme gelmişmiş. pehh diyorum.
alıntıdır : " eğer bu suçsa, bu suçu Ankara halkının yarısı, sakarya esnafının ise neredeyse tamamı işliyor. " haydi bakalım bunlara da mektup yollayın sahip çıkın diye.

çocukken yapılan psikopatlıklar

fanustaki balığı yemini yemiyor diye sudan çıkarıp terlikle dövmek.. çocukken öyledim ama şimdi çok değiştim.

sevgilinin ağzından içki içmek

fantezi fantezidir. sınırsızdır. bu durumun başka bir boyutu daha vardır üstelik. sevgilinin ağzına alelade, ortalıkta nargile dumanı üflemek gibi.

yazarların 14 şubat 2010 tarihinde yapacakları

maç izleyeceğim. gelsin biralar gitsin votkalar gecesidir.
aktivite aktivitedir yahu. eksileyen sahşına münhasır kişi maçımı izlerim krallar gibi yine de parmakların dert görmesin.

akrep burcu anneye sahip olmak

amanin. bu durumdan tek şikayetçi şahsiyet olarak kendimi görürdüm oysa ki.

cehenneme giderken alınacak şeyler

vantilatör.

iddaa bayiine selamün aleyküm diyerek giren insan

çok pis totem yapmış kişidir. bir de sağ ayakla falan girer iddia bayisine o kişilik.

yetimhaneden çocuk alıp sözlüğe yazar eğitmek

devşirme sisteminin 21. yüzyıla uyarlanmış halidir.

bira aromalı topitop

biri patentini neyin alsın. bir an önce seri üretime geçilsin.

tabu diyalogları

kelime: su

x: hayat içeçeğimiz?
viulistin: bira.

on dokuz

rakamı çıkınca dellendiğim kişilik.
dikkat: daha düzgün kullanıcı adı seçelim bir dahasına.
nesildaş, sevecen yaratık. sözlüklerimizin doğum günü aynı diyip konuyu bayatlaştırayım. hoşgelmişsin yazar kardeş.

elma şekeri denilince akla gelenler

çocukluk yıllarımdaki pazar günleri gelir akla. zira baba sabahtan elma şekerinizi hazır eder ve televizyon karşısına geçip formula1 izler. sizde ister istemez Michael Schumacher 'li heyecanın bir parçası olursunuz.

görülebilecek en saçma rüyalar

rüyamda, Bill Clinton la Avril beraberdi. Cnn breaking news olarak geçiyordu hatta. bilinçaltım böyle saçmalar işte.

kötü espri yapan kişi

yanında "imdat !" diye haykırılası insan türüdür. toplanıp kolilensinler mümkünse. bu türlerden birinin yanına yaklaştığını fark eden itfaiyeyi polisi falan arasın.

öğretmenlerin öğrencilerini videoya çekme modası

öğrenci öğretmeni videoya çekince yaygara çıkardı benim zamanımda. direk okuldan şutlanma sebebiydi. devir böyle değişiyor işte dedirten husus.

sözlük yazarlarının hastası olduğu içkiler

chivas regal hayat içeceğimdir efendim.

alternatif darbe planı isimleri

eski pantolonumun cebinden 5 lira çıktı çok sevinçliyim darbesi.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

turgut özakman - romantika.

tayyipten inciler

ehlileşme döneminden çıkamamış rte nin sarf-ı ziyan ettiği üslupsuzluk silsilesi.
(bkz: ananı da al git buradan)