bugün

entry'ler (19)

unutulmaz film replikleri

doğada bulunan 4 element: ateş su toprak tahta
tahta mı?
tahta tabi zoruna mı gitti.
bak hava olmasın
kardeşim doğada bulunan diyoruz.

nasıl çıkmışım diyen kıza gerizekalı gibi demek

+ aşkıım nasıl çıkmışım.
- bitanem çok güzel çıkmışsın çok güzelsin.
+ ama bak burnum büyük gibi görünüyor.
- olsun canım her halinle güzelsin.
+ ama gömleğimin kenarı kırışık baksana.
- önemli değil bitanem.
+ ama aşkım gözümün yeşili belli bile değil ki.
- ya bi çık git hayatımdan gözünü seveyim..

yeter ulan dedirten olaylar

messi mi ronaldo mu tartışmaları. yeter artık kardeşim anlayın işte. messi..

boğaz manzaralı evde oturan öğrenci

yüksek bir ihtimalle özel okulda okuyan ve evinden okuluna son model arabasıyla giden ve cebinde muhakkak bikaç kredi kartı olan geceleri hertürlü ortamların kralına girip çıkan ve okulun bir türlü bitmemesi yüzünden babası tarafından "eşşek herif şu okulu bitir de geç şu şirketin başına" diye kafası ütülenen kardeşimizdir.

mini etek giyip otururken bacaklarını örten kız

hala ne yapmaya çalıştığı erkekler tarafından anlaşılamyan kızdır. yani eteği düzeltince sanki bi anda o eteğin boyu uzuyor. yada bu birazda "ya erkekler bakarsa" gibi saçma sapan düşüncelerin bir ürünüdür. "tüm erkekler sapık", yada "açılan bacağımı görüp tüm mekandakilerin gözününün önünde bana atlarsa.." gibi manyak fikirlerle gününü geçiren şizfren ruhlu kızlardır.

fenerli mastürbasyonu

isteyip de beceremediği kadını düşünenen genç irisi ergen kardeşlerimizin yaptığı gibi türkiye kupasını düşünerek yaptıkları mastürbasyon türü.

boşnak kızları

her gördüğümde allahım sana geliyorum yarabbim dediğim fakat boyları genelde benden uzun oldukları için pek de yanaşamadığım kız tipi.

uzun saçı kestirdikten sonra gelen yorumlar

aabicim bu ne yaaa. g..tüme benzemişsin..

ismail yk nın facebook a şarkı yapması

facebook'a yaptığı şarkıyla insanları iki gruba ayıran şarkı.
1.grup, aklı başında ve normal insanlar. bu grubun belirli üyeleri bu şarkıdan sonra (tabii şarkı denirse) facebook hesaplarını kapatıp, twitter'e geçiş yapmışıtır.
2.grup ise "allah akıl fikir versin" dediğimiz türden. bu tür arkadaşlar ise bir önceki ismail yk'nın bir önceki faciası olan bombabomba.com sitesinde kız/erkek bulabileceği ümidiyle bu siteye giren tipler olup, yine facebook'ta bu amaçla hesap açtıktan sonra, ayran budalası modunda ağzını açıp kız/erkek bekleyen arkadaşlarımızdır.
ne diyeyim sana ismail., sen bir ülkenin başına gelebilecek en büyük felaketsin..

seks ihtiyacını nasıl gideriyorsun ismail yk

HÜLYA: seks ihtiyaıcın nasıl gideriyorsun ismail yk?
iSMAiL YK: http://www.bombabomba.com/hülyaavşar

sevmek

sevmek hayatındaki herkesi bir tarafa koyup onu ayrı tutmaktır.
eğer karşılıksızsa; onu düşünürken mutlu olup, yanında olduğunu görmeyince hüzünlenmektir.
eğer karşılıklıysa; elini tutabilmek,onunla aynı dili konuşabildiğin için kendini şanslı hissetmektir.
ve eğer benim gibi deliyseniz; sadece ismini bildiğiniz sınıf arkadaşınızı paylaşım sitelerindeki yaklaşık 62bin küsür tane CANAN profilini tektek tarayıp günlerce çekeceğiniz uykusuzluğa rağmen onu bulduktan sonra "arkadaş olarak ekle" kısmına basamayıp sadece profil resmine bakarak "ah be!! seviyorum ulan" diyebilmektir.

lisedeki popüler kız

etekler kısa, gözler sürmeli, hocam derken a'lar mutlaka bi tarafa doğru uzar gider. yedeklerle birlikte bir futbol takımı kuracak kadar erkekle çıkarlar ve asla doğru kişiyi -nedense- bulamazlar. okulda kavgalar çıkar bıçaklar çekilir o ise bunların videosunu profilinde paylaşır. facebook, twitter gibi sitelerde 600den fazla arkadaşı olması sebeiyle bilgisayarlar kitlenir. okulun sonlarına doğru çok büyük bi ihtimal lise terk bi oğlanla sözlenir, eğer onla evlenirse yaklaşık bir sene sonrada kucağında çocuğuyla soluğu babasının evinde alırki bu iyi senaryo. daha kötüsü için bkz: nuri alço

erkeklerden kızlara tavsiyeler

1.allah için iki dakika susun
2.kadınlık gurur olayını bir kenara bırakıp ilk teklifi siz edin.
3.sarışın değilseniz olmaya çalışmayın.
4.ayrılacaksanız tak diye söyleyin kıvırmak için 40tane bahane aramayın (ben seni haketmiyorum, hayatını mahvedemem,..)
ve son olara artık gözünüzü seveyim ofsaytın ne olduğunu öğrenin.

karizmayı sıfıra indiren anlar

kız arkadaşının sinema, yemek vs masrafını ısrarla karşılamak isteyip, "olurmu bitanem" dediği dakikalarda elini cebine atıp parasını olmadığın farkettiği anlar

türk ölçü birimleri

uzaklık birimi olarak
-ya nolacak hemşerim, buradan tükürsen sirkeci'ye gider zaten gibi

kemalist devlet yıkılacak elbet

hayal kurmak iyidir hoştur da bi de destekli olsa bari.
zor diye bişe yoktur
imkansız ise zaman alır
ama şunu unutmayın ki
bu devlet nahh yıkılır

hani derbi maçında penaltı kaçar da kocaman bi hassiktir diyesiniz gelir ya, hani mürseli izlerken onunla birlikte "hopp.. yürü git lan" diyesiniz gelir ya.. işte öyle bişey.

meşhur erkek yalanları

-ya bebeğim, arkdaşın kontörü yokmuş sevgilisine benden maj attı. ben hiç öyle şey yaparmıyım yaa
-daha önce kimseyi senin gibi sevmedim.
- bunları ilk defa seninle yaşıyorum.
yada tipik askerlik hatıraları. askerde mutlaka komutanlarla arası iyidir, atış talimlerinde hep 3 te 3 çeker, asla nöbette uyuyakalmaz,bölük komutanı ondan tırsar vs..

türk filmi klişeleri

battal gazi, malkoçoğlu türü filmlerde tek yumrukta adamın ölmesi yada 4okla 6 kişinin ölmesi.