bugün

entry'ler (127)

sevilen bir insan olmak için yapılması gerekenler

susup herşeyde oturmayı konuşmamayı bilmek. insanları kullanmak . tek seferde bile yardımcı olmamamk. sikersen sevilirsin hesabı bu dünya.

eşitlik

eşitlik her zaman adalet değil.. canına sıktığımın dünyası. seni bi gün yenebilecek miyim ?

şıpır şıpır iticilik damlayan kız karakterleri

Taklitçi kızların hepsi. Kendin ol canımı yi. kendi değerinin farkına varmayı bil. sana özensinler. özenti olma.

barbara herhalde barbara manken olan

Türk filmlerini damardan almış kızın sokak röportajında kullandığı cümle. Aynısını yapıyom yeaaa

sözlük yazarlarının ilkokul numaraları

ilkokul 1 15 , 2'den liseye 450. Lisede 122

üretmeden gelişen ülke

yok öyle bi dünya.

her yola gelip her ortama uymak

yola gelmek değil de ortama uyabilmek büyük bir lütuf doğrusu.

en az zararlı sigara

maltepe dumanı bile cıkmıyo kiii :(

annenin yemekleri çok tırtmış ya diyen kız sevgili

gerçekten cesaretli sevgilidir. sonunu düşünmeden bi yola girmiştir.

kızların bir erkeğe aşık olma nedenleri

seni en çok üzenin o olması.

yazarların bayram harçlığı hasılatları

Köyümden yaşlı bir nenenin verdiği harcamaya kıyamadığım 3 liram.

gezi hainlerinin götünü kesmek

nah size bizim götümüz gidip rteninkinde oyalanın.

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

Erkek olsun Aras olsun.

gezi parkı direnişini neden destekliyoruz

muhalefetin yapamadığını yapmak için, mecliste ışık hızıyla onaylanan yaşam hakkımıza müdahale eden kanunların kalkması için, tayyibin artık bir karar alırken 2 kere düşünmesini sağlamak için...

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

arasana.

hayatın aşkının sözlükte bulunma ihtimali

AKEPENiN DÜŞME iHTiMALiNDEN HER HALÜKARDA AZ OLAN iHTiMAL . HEHEEE AL SANA TANIM :D AL SANA :D

annenin ölmesi

BAŞLIGI ACILMASI BiLE ACI VERiCi. EGER BENi DUYUYORSAN BENDEN AL ONA VER ALLAHIM. ERGENLiKTEN KOLERANINDA DEDiGi GiBi BÜYÜMEK iSTEMiYORUM ANNEM BABAM YASLANIR.

fatihintakendisi

aklıma fatihin istanbulu fethettiği yaştasın ı getiren yazar.

kızların mal hareketleri

kendi başlıklarını kendi doldurmalarını bakınız ben salakız biz. kezbanız,. poşet geçirlcek kızlarız bizş.

vefasizamaadivefa

yeni hoşgelmemiş ama farkedilmemiş zaten okulda da evde de hayatta da böyle bu. naletin teki. içinde neler dönüyo kimse bilmez ama dönüp de bi kimse arkasına bakmaz bunu görünce okadar sıradandır ki. pazarda muhabbet eden teyzelere bile bakarsın ama bunu görünce dönüp zaman ayırıp bakmazsın bile ah bide içini bilsen keşke bilebilsen ama annesi bile çözemedi daha ergen mi desem yoksa özgüvensiz mi bence özgüvensiz ama kendine yakıştıramadığından söylemiyorum bak bunu aramızda bu taam mı. sakın çaktırma. nalet olsun bu vefaya anası acı çekmeye doğurmuş bunu.