bugün

entry'ler (5)

ömer halisdemir

Ülkemizi hainlere teslim etmeyen o şerefsiz generali gözünü kırpmadan öldüren sonrasında şahadet serbetini içen yigidimiz aslanimiz artik tüm turkiyenin evladıdır devletimiz hakkıyla sahip çıkmıştır Allah ondan razi olsun Biz ondan raziyiz mekanı cennet olsun nur icinde yatsın . ömer halisdemirler olduğu surece bu ülke var olacaktır Allah in izniyle...

erkek hemşire

hemşir diye olay yoktur o uydurmadır... erkeğinde adı hemşiredir kendimizi kandırmaya gerek yoktur çünkü diplomalarında kurum kimliklerinde HEMŞiRE yazar

inşirah suresi

huzur verir sabah akşam 7 kere bu dua nın okunmasıda tavsiye edilir ... hasbiyallahu la ilahe illahu aleyhü tevekkeltü hüve rabbül arşil azim... anlamı:Allah yeter kafidir O ndan baska ilah yoktur Ben Allah a tevekkül ettim (güvendim) ve o azim arşın rabbidir...

civic

arabanı dibidir vtec candır ... japon sağlamlığıdır ... boyasıda dış etkilerden çabuk etkilenmeseydi keşke neyse sorunsuz motoru kandırır adamı.. çekik gözlü japon bakışları aşık eder insanı park ettiğinde dönüp bidaha bakıyosan arabana civic sahibisin demektir

semih terzi

bu memleketin ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün mutlaka ekmeğini yediği yerden kurşunu yer.. sözünün vucut bulmuş halidir kahraman ömer halisdemir alnının ortasından sektirmeden yere yapıştırmıştır haini... kahramanımızın mekanı cennet olsun.