bugün

entry'ler (55)

inci sözlük

inci bir gibi sözlüktür desem evet bunu desem bana inanır mısınız dostlarım.

ateistlerin kötü insanlar olması

ateistlerin kötü insanlar olması başlığının ne kadarda saçma olması. zira durum tamamen başlığı açan kişinin şahsi paranoyaklığıdır, öyle midir, bence öyledir.

muhafazakar bir tv kanalında çocuk programı

ilk izlediğimde yarıla yarıla güldüğüm bir içeriktir kendisi, islamın şartı beştir beştir beeeeştiiir.. Beşincisi neeeeeööö, diye evrim geçiren program sunucusuna çatal saplamak istemiştim.

okuyom ben yaa

Hacıhüsrev'deki Aykut Apartmanına yapılan baskın sırasında gelişen olaylardan bir kupledir.
Yeter abi vurmayın ya dedikten sonraki kameralara yaptığı surat ifadesi, okuyom ben ya, babam cezaevinde benim demesi ile gönlüme taht kurmuş, torbacı kişilik.

gerdek gecesi diyalogları

+henüz hazır değilim

-al buna konuş.

ben kadın değilim kızım tribi

bakınca anlaşılıyo mu ?

nihat doğan la ajdar ın evlenmesi

türkiye adına gerçekleşecek büyük bir adımdır, evlensinler beyaz eşyaları benden.

dersini almış da ediyor ezber

Güzel bi türkümüzdür, Bedia Akartürk'ten dinlenilmesi tavsiye edilir.

mutfakta tv izlemek

mutfaktaki kumandanın yağlı olma sebebidir, hiç iç açıcı değildir, bi süre sonra o kumanda folyo ile kaplanır pratik çözüme ulaşılır.

21 yy da hala çirkin kızların olması

Evrimsel aşamamızın bu denli gelişkin olduğu çağda, hala kaşlarını almayan kızları görmek gerek bilime gerekse rasyonalizme aykırıdır.

itiraf ediyorum abazayım

Ne yaratılışda ne de doğal seleksyonumuzda vardı, sadece duygusaldık anlıyormusun... içimizdeki çocuğa yönelmeliydik, gerek hüzünlü gerekse kekremsi hislerimizi sunmalıydık ona... Hiç vakit kaybetmeden çık buradan hemen şimdi, git peçetene kavuş, huzura ulaş, kırlarda çırılçıplak koşmaktansa elin çükünde dolaş.

delirmek üzereyim biri bana yardım etsin

kedidir o kedi

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

-seni seviyorum

+bunlar önemli şeyler tabi

sevgili için toplantıyı terk etmek

başlık içinde hikaye durumudur, hayal gücünü kullanma becerisine sahip birinin yüzümüzde küçük bir tebessüm yaratma isteğidir.

yedinci neslin altıncı nesle kapak olması

genelleme yapmanın böylesine gereksiz durumudur, oldu gözlerim doldudur o diğilde babanın sözlüğümüdür.

kıçına broadway tamponu çarpan gülnaz ın dramı

Yakın zamanda alkışarla yaşıyorum sitesinde yer alan içeriktir, bi buçuk litre olan gülnaza saatte yarım kilometre hızlı giden arabanın çarpması ve olayların gelişmesidir.

god hates us all

Slayer'ın Disciple adlı şarkısında geçen bir sözdür. Tanrı hepimizden nefret ediyor anlamına gelir.

ateist

her türlü dini kavramı hayatlarından çıkarmış, metafiziksel olguları reddetmiş kişiye verilen isimdir. mantık ve bilimi baz alan insandır.

kızının sevgilisi gelince evden giden baba

ülkemizde pek rastlanmayacak insan modelidir, anlayıştan ziyade doğal baba tavrıdır, yapan ahlaksız değildir, yapmayanda tutucu değildir zira baba her zaman babadır.

bergen

Seksenli yıllarda gazino sanatçılığı yapan ve albüm çıkaran bir arabesk sanatçısıdır, kocası tarafından suratına kezzap atılmıştır, sebebi kıskançlıktır, 1989 senesinde Mersin'de bir restoranda kocası tarafından öldürülmüştür.