delirmek üzere olan kişinin delirmemek için söylediği istek cümlesidir. öyle an olurki delireceğini hisseder insan, beyninin içinde engelleyemediği düşünceler yada kişinin paranoyasıyla direk alakalı olan kendince somut sebeplerin oluşturdugu evham lar ve acabalar kendiliğinden harekete geçer kemirir kemirir ve en sonunda düşünce gücü ve düşüncelere hakim olabilme yetisi iflas eder. bu aşamadan sonra kişi delirme sürecine girmiş olur * bu gibi durumlarda ne ilaç ne terapi nede tıbbi herhangi bir müdehale gerekmeksizin kişinin kafasının dağılmasına yardımcı olacak yada düşündüğü şeylerden kendisini alıkoyacak herhangi birinin kendisiyle ilgilenmesi yada konuşması * çok daha faydalı olmaktadır. bu durumun bilincinde olan delirmek üzere oldugunu idrak edebilmiş ve kendince bu duruma müdahale etmek isteyen deli namzetinin yardım çağrısıdır.

(bkz: oynatmaya az kaldı doktorum nerde)
(bkz: nen var kuzum)
(bkz: Akıllısın zaten şaşkın)
acilen tekel bayine gitmesi gereken bünye söylemidir.
sadece alkol değil arka fonda dalgaların sesi, yanında derdini paylaşabilicek adam gibi adam veya sevgili, kesmezse bir masaj terapisi, o da olmazsa temiz bir uyku, ha o da yetmezse ara doktoru gelsin arkadaşım.
(bkz: ah benim canim)
kedidir o kedi
sevgili yavrucuğum,
öncelikle ablan olarak tavsiyem çık git o evden lan manyak.
çık bi hava al
sakın alkole başvurma uyuşursun tam tersi açılman lazım senin.
nevizadenin önünden geçmek yok söz ver?
sevgiliyse derdin boşver be evlat ne gerenk var sana manita mı yok?
aileyse velayetini ben alayım olsun bitsin
heee ama yok abla oda diyosan ybsg manyak.
(bkz: nefes al ver)
(bkz: nefes ver al)
Yaşadığın ülkeyi konu alırsak normal, vicdanlı bir insanın yapması gereken mantıklı davranış gibi gözüküyor.
(bkz: ama ben gülerim)
Whatshap ekle ordan uyanirsin .
118 80 i ara sor.
numarayı facebookta arat. numara herhangi bir hesapla iliskilendirmisse ve hesap sahibi numarayla arayıp bulma seçeneğini kapamamissa çıkar.iyi forumlar.
Delirmek daha güzel. Insanı rahatlatıyor. Kimse bana yardım etmesin.
imza:auuu.
Yazabildiğin kadar bu aşamaları yaz
Nasıl delirdim. Olabilir kitabın adı
Topluma faydan olur deliyken bile.