entry'ler (32)

merve nin başak tan daha güzel olduğu gerçeği

kesinlikle yanlış bir tespittir. başak diğer kızların en güzelinden yine en az iki kat güzeldir,ayrıca -katılıyorum- makyaj güzeli değildir. doğal güzelligin ta kendisir.

acun yarışmalarındaki reyting oyunları

survivor da hep merve nin kazan ması için uğraşmış gerek yeni kurallarla gerek ard arda konulan dayanıklılık oyunlarıyla merveyi finale sokmayı başarmıştır. kendisine olan sempatim kaybolmakla birlikte dürüstlüğüne inancım kalmamıştır.

survivor kızlar erkekler

ihsanı kız gibi çekemeyelerin hunharca saldırıları karşısında ihsanın verdi cevap çok etkileyici olmuştur. furkan efendi aydını yazacam diye dünyanın lafını yapmıştır ama ihsanı yazmıştır pusulaya. bir kulis yapıldığı açık seçik ortadadır. ama kazanan yine sabrıyla beni delirtmiş ihsanın olmuştur. bir insan ancak bu kadar sabırlı olabilir herhalde. ah ben olcam ki o hakan ı döverdim ulan.

mesut özil

türk milli takımına gelmeyerek nasıl doğru bir iş yaptını aleme ilan etmiştir. helal olsun, ne denir ki.

hakan şükür

türkiye yi dünyaya tanıtan ender adamlardandır. kendisine gösterilen saygıyı fazlasıyla haketmektedir.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

iki dakika boş bırakmaya gelmiyor sizi derdi herhalde.

kemal in ananı da al git deki ananın elini öpmesi

çok reklam kokan bir harekettir yakıştıramadım kendisine.

emre belözoğlu

mevkisinin türkiye de ki en iyi temsilcisidir, bayraktarıdır. hatta türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi türk orta saha oyuncularından bir tanesidir.

bu devirde hala the secret a inanan insan

açıkça itiraf ediyorum ki entry de bahsi geçen kişi şahsımdır, evet inanıyorum. ve birçok kez yaşamım boyunca faydalandığım bi felsefe olmuştur. kitap yayınlanmadan öncede bunun farkında olmuştum ve bir şeyi çok isteyince hep elde etmişim dir. zengin falan da değilim. bir nevi dua çeşididir.

herkes parmak kaldırdı diye kaldıran öğrenci

parmak kaldırmasa daha çok dikkat çekecek olmasından dolayıdır ki, zekicedir.

fenerbahçe üst üste 3 yıl şampiyon olacaktır

belkide bayan voleybol takımını kastetmiştir. olabilir yani neden olmasın.

oruç tutmayan arkadaşları iftarda toplamak

gizliden gizliye mesaj vermektir.anlayana tabi ki.

çocuklara sorulan saçma sorular

benim çocuğum olur musun vardır birde. en saçma olanıdır bana göre.

kapa çeneni demenin alternatif yolları

'boş konuşuyorsun' en etkili sözcük grubudur, denenmiştir tafrafımdan onaylıdır.

küçük kanallardaki tanıtıcı reklamlar

beni benden alan ev yapımı gibi duran bi acayıp reklam çeşididir. insan soramadan edemiyor bunlar hiç mi başka kanal izleyipte feyz almıyorlar.

sabah sabah delirten sebepler

sabah sabah seda sayan dır, her zaman beni delirtmeyi başarmıştır bu kadın proğramları,sanki sabah ları erkekler tv izlemiyor muş gibi. ayıp ama.

yunanistan ın kazdığı kuyuya düşmesi

kendi kazdıkları kuyuya düşmüşlerdir, aslında suç biraz da bizdedir 35 yıl ne yaptık da bir kere yenemedik bunları acaba.

zaman makinesi bulununca yapılacaklar

amerikayı hindistan zannetmeden keşfetmek olabilir mesela yada leonardo da vinciyle mona lisa yı beraber boyamak vs vs.

tek rakibimiz fenerbahçe

beşiktaş camiasına büyük haksızlık yapılmış bir açıklamadır. 2 senedir ilk ikiye girememenin verdiği aşağılık psikolojisinden kaynaklanıyor olabilir.

büyü

çok gizemli bir dünyadır, kimseler üç harflilerin kullanıldığını idda etmektedirler.