bugün

entry'ler (22)

hititya madalyonun sırrı

türkiyenin ilk fantastik çocuk filmi olma özelligini taşıyan film . türkiye - almanya ortak yapimi olan bu filmde dıger dizilerden tanıdigımiz memati ve güçük osman yer aliyor .

entry i evetle bitirmenin altındaki anlam

pek muş degıl .

beyaz don giymeyen insan

boxera alışmış insandir . Beyaz don giyenleride küçümser . Geldigi yeri unutmustur .

uludağ sözlük ün bugün türkiye ye kattıkları

(bkz: geyik)

zizzi pilates

Kişisel eğitmen eşliğinde reformer dersleri alabildiğiniz, dersten sonra saunasında ter atabildiğiniz nezih bir butik pilates stüdyosu.

(bkz: http://www.zizzipilates.com)
(bkz: http://www.facebook.com/butikpilates)

para isteyene vermeme bahaneleri

parayla insan ticaretine karsiyim .

- igrencti biliyorum

kendini güzel sanan türk kızı

egolarina yenilen kiz turudur . Bazilari insani oyle cileden cikarir ki turk kizlarindan nefret edersin

kadınların etek altı fotoğraflarını çekmek

senin anana bacına yapsalar hosuna gider mi denilmesi gereken abaza .

kendini güzel sanan türk kızı

sözlük deyimiyle kezbandır . Kendini Megan Fox sanar , trip atar .

kendinden yaşça büyük adamlara aşık olan kızlar

lisede de bir üst sınıfta Berke'ye aşık olan kızlardır .

güneşe doğru daşşağını yalayan kedi

değişik fantezileri olan hayvandır .

vajinası kılsız olan kız yolludur

simdi bende bir erkek olarak götüm kıllı kesmeyince de kaşınıyor ve kesiyorum şimdi ben yollumuyum mk .

en ilginç yılbaşına girme yöntemleri

hiç unutmam 2010'a girerken tuvalette girmiştim ve o yıl boyunca ishal peşimi bırakmadı . siz siz olun yılbaşına girerken tuvalete girmeyin. tutun sıkısın ama tuvalete girmeyin .

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

George R .R . Martin - kargalarin ziyafeti

abdullah gül ün noel mesajı

laik bir devletin cumhurbaskanına yakışan bir harekettir .

sobalı evde hiç oturmamış insan

kestanenin kokusunu alamamis insandir . Sobanin yaninda uyuya kalmamis insandir. Bütün ailenin tek bir odada oturma zorunlulugunu tatmamistir. Eli hic sobada yanmamistir. Evde tek basina oynarken annesinden sobadan uzak dur lafını duymayan insan tipidir.

kolunu sevdiğine yastık yapan erkek

kolu uyusan erkektir. Canı yanar ama sevdigi için herseyi göze almıştır o an kendini kahraman sanar .

benim ecdadım osmanlıdır diyen insan

dogruları söyleyen insandır . Tabi bazıları atalarının devriyle suan yasadıgımız devri karsilastirdıginda insani cıldırtır .

kaslı bir erkeğe dokunmak

Bir erkek icin utanc verıci birseydir, dokunan erkek kıskanir ve yerin dibine girer.

inci sözlük

inci sözlük sevgidir. Yazarlari yapmacik degillerdir. Herhangi bir beklentisi olmadan yazarlar fazla siyaset yapmazlar cünkü hayattan kaçıp inci sözlükte kafa dagitmaya gırerler.