entry'ler (17)

tuborg gold lardaki tortu rezaleti

bundan sonra alırken bilmem kaç kere daha düşüneceğim biradır, içinde ne idüğü belirsiz şeyler varken, bir açıklama gelmeden hayatta elimi sürmem.

hdpkk

Birileri 30 yıl önce çıktı kürt hakkı yok diyerek bahane ile terör estirmeye başladı o günden bu yana aynı kelimeler konuşuyor Ak parti gereken hakkı verdi, anadilde eğitim verdi cb adayı bile oldular hak istiyorlar. Foyaları burada ortaya çıkıyor. Kürtleri gerçekten savunmıyorlar. Hdp ye oy verdiğinizde yine aynı şeyler olacak

muhalefetin eksiklikleri projesizliktir

Projesiz muhalefet bir şey benzer diyeceğim ama projeleri gerçekten yok. Yok kelimesinin ötesi var ise onlar da başımızda ki 3 muhalefet partisi. Tek yaptıkları Ak partiyi eleştirip ülkede söz sahibi olmak.

hdp ikna komisyonu

Barış için ikna eden diyen var ya şaka mısınız beyler siz ? Barış için silah mı dayatacaksınız nerede yaşıyorsunuz. Ne bu bölme merakı sizde ki ? Ne işiniz var o zaman bu ülkede. Gidin dağa katılın orada hesaplaşalım bu kadar istekliyseniz. Hdp budur işte silahla siyaset yapıyor hala meşru gösterme peşindeler. Kandırılmışsınız dönüşü olmaz bunun

devlet bahçeli

Adam her şeye hayır diyor böyle bir şey ilk defa görüyorum. Hayır diye diye nereye kadar sürecek bu ? Trip atmaya gelmiş sanırım naz yapıyor ahahah. Siyaset bu beyler siyaset. En büyük 3. parti sizsiniz belirli bir kitlesi var

türkiye ekonomisi

Ülkemizin insanı aza kanaat germediği için böyle oluyor. Esnaflığı küçük görmeye başladığımızdan beri böyleyiz. Bunu kendi kendinize yarattınız. Devlet size dayatmadı onu bunu yapın diye. Devlet bize iş sağladı ekonomiyi büyütmeyi amaçladı büyüttüde. Yeni yeni iş alanları ortaya çıkıyor siz oturduğunuz yerden kafanıza para düşmesini bekliyorsunuz ya da bir mucize falan. Ekonomimiz gayet iyi Ak Parti sağolsun.

üniversite sayısını 250 ye çıkarma planı

13 yılda 175'e çıkıyorsa 250 çok rahat olur. Ülkemizde ki eğitim eksikliğini öğretmen eksikliğini bu şekilde düzeltebiliriz. Ak Parti yapar. 13 yılda hiç olmadığımız kadar her alanda büyüdük engellenemez bir ivme yakaladık

chp zihniyeti

Adamlar adam diyemeyeceğim lafın gelişi ülkeyi bölecek dediler satıyor dediler yıllardır ak parti için. Ama kendileri başa kumpas kurarak geldiler ardından 2. kumpası devlet için yapmaya kalktılar gezide. Peki ne oldu ? 2. kumpasları işe yaramadı. 3. plana geçtiler Ak partiyi devirmek için teröriste oy atma planı.
Kısa kısa konulardan bahsettim detaylara kendiniz girebilirsiniz. chp seçmeni ne yapacağını şaşırdı yazık

solculuk

uçan kuşa bile küfür eder bu solcular. Kazara Ak Parti ışınlanmayı bulsa onu bile protesto ederler bu kadar. Başları dönmüş durumda atılan her oltayı yiyorlar. Seçimlerde yine sahte seçmen kağıtları esprisi ya da plakasız araçlar olayını yiyecekler. Çok fazla trolleniyorlar farkında değiller

yerli otomobil

Beyler siz değil misiniz gezide 3-5 ağaç kesilecek diye olay çıkartan çevreciler sözde çevreciler. Yerli otomobil elektrikli olacak yaygınlaşacak diye niye bu kadar korktunuz ? Karbon gazı salınımından kurtulacağız en başta neden kastınız eleştirdiniz bu kadar anlamadım

halkların demokratik partisi

Türk bayrağı görünce indiren bu partililer işlerine gelmeyince faşist türkiye oluyor. Hastahane bombalıyorlar ama kendilerine karşı operasyon olunca terörist yine biz oluyoruz. Bu saygısızlara oy vermeyin

sevişirken hiçbir yaşam belirtisi göstermeyen kız

kalk git yataktan şişme bebekten bir farkı yok.

bir kadını çiçekle dövmek

işte kadınları bu yüzden dövmeli ancak haksızmıyım .

7 haziran 2015 ten bugüne 155 şehidimizin olması

artık bu millet kime neden oy vereceğini artık bilmeli.

diyarbakır da bayrağı göndere çeken çocuklar

helal olsun onlara bu vatanın gerçek evlatlarına.

gezi parkı direnişini neden desteklemiyoruz

eyleme başta bende destek verdim ama eylem amacından sapmıştır bir süre sonra

servis

Ama Şunu sölemeliyim petek bakımında gerçekten de güvenilir bir servise yapılmalı.