bugün

bayanin kendini kocasina saklamasi.
yüksek dozda kezban olmaktır.
Aile adetleri. Koca bulamama. Sirf bakire diye bile evlenen oluyor.
Kesinlikle bir kız olarak doğmaktır. Lakin bayanın kendisini kocasına saklamadı bakire olma değil bakire kalma konusunda incelenmelidir. Zira tüm bayanlar bakire doğmaktadır. Bunların bir kısmı sırf bakire kalanlara inat olsun diye bile bekaretini bir amsalağa vermektedir. (kendileri de yaraksalak oluyor sanırsam)
Bir kısım bayan arkadaşlar da bekaretini kocasına saklamakta ancak haklı olarak bekaretini karısına saklamış bir erkek istemektedir. Bu bayanların büyük çoğunluğu Müslüman olmakla beraber bekareti kocaya saklamak için Müslüman olmak şart değildir. Cinselliği yeme,içme,sıçma gibi her istediği anda yerine getirilmesi gereken bir ihtiyaç olarak görüp bokunu çıkarırcasına sikişmek yerine, hayatını birleştireceği insanla yaşanması gereken özel bir olay olarak gören her insan(dişi-erkek farketmez) bekaretini evleneceği insana saklar- saklamalıdır.
Cünkü; sonrasında arkanizdan sozlukte patlak diye başlık açilmasın diye.
şiddetle katılıyorum. bi de +puan verebileydim mikkemmel olacaktı. Özel biriyle olmalı, özel olmalı..
henüz gerçekten seven birine rastlamamak. karşı tarafın sevgisine güvenmemek. O kadar çok sevse zaten basar nikahı bu kadar basit.
Kesinlikle özel birini beklemek olmamalı sebep. Erkekler bekliyorlar mı özel olsun diye? Hayır. Ellerine geçen ilk fırsatta yapıyorlar, kesinlikle reddetmeden. Bakın buradaki bakir kalma sebepleri başlığına; hepsi 'durumumuz yoktu apla' modunda.
Hiç kimseyi bulamayanlar da para verip yapıyorlar, adına da 'milli olmak' diyorlar. Kusura bakmasın kimse, böyle bir toplumda 'özel olsun' diye konuşursanız anca bik bik ötmüş olursunuz.

Korkuyorum deyin, hazır değilim deyin, annemler kızar deyin falan ama özel olsun nedir abi. Komik olmayın.
Çok çirkin olmaktır. Hatta öyle çirkin olmaktır ki hiç bir erkeğin o değerli aletini içinize sokup pompalamaya kıyamamasıdır.
yarakfobidir. özel biri falan hikaye, kizlarimiz ya ailelerinden ya ilerde evlenecekleri adamdan korkmaktadir. sonrasi la fonten.
anal sevmedir. önden vermeyi sevmeyen bu tatlı cici kızımız ölümüne anal sex yapmaktadır.
bakir totoşların kafa ütülediği mevzu.
din-iman-aile - dünya görüşü - ilk ve tek olma arzusu vs vs vs .
sevişmeye değer erkek bulamamalarıdır.

Bulsa kimse din, toplum falan demez. Ama sevişmeye değer görmediği erkek olunca bunları bahane olarak öne sürer kadın.
herkesin kendi düşüncesi ama, bakire olup ta ters ilişki yaşamaktan, kova olmuş o kadar bayan tanıyorum ki. biraz çelişkili durumdur.
simdi herkes bi sakin olsun,

arkadas neden ozel insanin beklenebilecegine ihtimal vermiyosunz anlamıyorum. sizin Çevrenizdeki kızlar ya da erkekler ( erkeklerde bakir olabilir) sizin düşündüğünz gibi her kiza asiliyo ya da onune geleni icine aliyo olabilir. ama görmediğiniz yerlerdeki insanlarda var ve bunlar ciddi anlamda bekliyor. herkesin kişisel dusuncesi sadece saygı duymak lazim.

tanim: özel birisini beklemek
korkudur.

bir şeyi içine sokmaktan korkar insan. insan neden içine bir şey sokar ki? hele bir de acıyacağını bilirse daha çok korkar. bu korkuyu yenmeye çalışmaz. çünkü korkusuyla yüzleşmekten korkar. korktuğunu söylemiş miydim? evet, korkar.
Sözlükteki bakire basliklari ve iğrenç entrylerden sonra erkeklerden soğumak ve bakire kalmayı tercih etmek oldukça geçerli bir nedendir mesela.
direk türkiyede yaşamak yeterli gibi görünüyor.
toplum yapısı, aile baskısı, korkular vs.

Tabi kadınlar için (türkiye'dekiler) toplum en önemli.
Özel birini beklemek olabilecek nedenlerdir.

Kızlara nasıl yüklenmişler bak. Oğlum evlenmeden önce sevişmiş kadına ağzınızdan tükürükler saçarak höykürmek ne kadar saçma ve yersizse, sevişmemeyi tercih etmiş kadına "hııı... hıııı... özel neden aynen aynen." moduna girmeniz o kadar saçma ve yersiz.

Kadınlar sadece ilk sevişmeye değil, her sevişmeye duygusal yaklaşıyor bunda anlamayacak ne var? Tabii ki özel birini bekleyeceksin lan memlekette tabu olmuş bir şeyi itin teki ile yıkacak, o özel anı özel olmayan biri ile paylaşacak değilsin.

Bekleyin siz kuzucum, bakmayın bunlara. ablanız yesin sizi.
Anadan dişi doğmak en belirgin bakire olma sebebidir.
(bkz: evde kalma korkusu)

(bkz: sazan avi) ama olsun, artık herkes ögrensin.

edit: ha birde sevdiğim biri var o ayrı.

Edit2: ve muhtemelen o böyle konulara çok takılan biri. Yoksa neden evlenmelik bir kizla 3 senedir çıkıp tek gecelik ilişki yasasin(?).
Henüz evlenmemiş olmak. Sevgilisi olmamak. Erkeklere güvenmemek.
Bu sorgulanacak bir şey mi ki sorgular gibi duruma sokulmuş. Bir insan bakire veya değil bu neyi belirliyor anlamış değilim.
Maksat libido biriksin.