entry'ler (12)

skafoid el bileği kırığı

Çatlamasını yaşadığım olaydır. 25 gün sonra bugün doktor kaynadigini soyledi ve alciyi cikardik. Internette falan az cok arastirmistim gözüm korkmustu gercekten ama bugün mutluluk patlamasi yasadim. Lys'ye 2 hafta kala basima geldigi icin psikolojik olarak beni sarsti son hamlelerimi yapamadim malesef(sag el skafoid catlak ve serce parmagimin altindaki tarak kekimigi kirik) 17 gün sonra girdigim matemtik sinavi icin doktor alcimi midye kabugu gibi acilir kapanir hale getirdi sinavda elimi cok rahat kullanamadim ama pek bi sure kaybi yasatmadi. Suan elim hala şiş ve biraz uyusuk doktor zamanla gececegini soyledi bekliyorum.

parabol konusunu ilk duyduğunda gülen liseli

Asıl L' hospital kuralını ilk duydugunda ne yapar diye merak ederim. Zeki ama kaynatan, çalışmayan canim kardeşlerim..

turabi nin mike tyson ile dövüşmek istemesi

Soludugu kırk fırın hava gazina güvenmistir muhtemelen. Zira Tyson'ın daha yaşlanması gerekmektedir.

şivan perver

Pekeke diyenlerden. Masum olduguna inanmak güç.

yiyecek içecek kombinleri

Rakı-balık.
Şalgam-balık.
Gözleme-ayran.
Pilav-cacık.
Makarna-kola.
Ve tabiki döner-ayran.

dünyanın en iğrenç sesi

imralı canisinin sesidir. Korkutmaz gıdıklar.

otobüste genç kızlara yer veren abazan

Ford yemekten kurtarmak icin yasitim olabilecek bi kiza yer vermisligim vardir. Yine olsa yine yaparim.
Boylesi abazanlik degildir olmamalidir. Ananiz bacinizda biniyor otobuslere.

connected2 me

19 yasindayim 2-3 yas kucuklerimin takildigi ergen mekani. Kisa bi sure bende kullanmistim. Anonim olarak dolambacli sorularla agiz arayabileceginiz bi uygulama. Lakin bence gereksiz.

giden sevgilinin ardından dinlenen şarkılar

Sezen aksu - Sari odalar https://youtu.be/_KCfMdM7Lok

dogumgununde alınan hediyeyi begenmeme

Her dogum gunumde yasadigim şey. Artik son bulmali....

rakı sofrası

Tek kisilik olmasi gereken sofradır
diye söylen sofra.

ilköğretim matematik öğretmenliği

Lise son öğrencisi olarak hedefledigim bölüm.
iyi universitelerde cok yuksek puanlarla gidilmis.
Sizce 5 yil sonran atama durumlari nasil olur ?