entry'ler (31)

rüyada akp ye oy verdiğini görmek

sabah uyandığında kendinden nefret etme, günlerce kendine gelmeme durumudur.

atatürk ün eleştirebilir olduğunu düşünen yobazlar

ileri görüşlü olan kalıp düşüncelerden uzak ve iyi niyetliyse aydın kişidir. neticede atatürk de bir insandır hataları vardı yada yaptıkları eleştirilebilir.

çocuklarla girilen komik diyaloglar

öğretmen: okuduğun kiatbı anlat bakim.
öğrenci: ?
öğretmen : neden anlatamıyorsun
öğrenci:ben kitabı tersten okudum
öğretmen: neden?
öğrenci: canım düz okumak istemedi.

erkeklerin kadınlara ihtiyaçları yoktur

masturbasyonla kafayı bozmuş azgın ama beceriksiz kişi.

kavak yelleri

kimin şeyi kimin şeyinde belli olmayan. habire sevgili değiştirme turları atılan,neredeyse filmdeki yaşlıların bile değişmeye katılacağı iğrenç bir film.

boru dansı

ne gerek var normal dansın suyumu çıktı. borudan boruya da farkeden mesela su borusu var soba borusu var.

erkek erkeğe öpüşmek

çok kişinin görmek istediği ama bunula birlikte oha dediği ve kendini uzak tuttuğu durumdur.

anıtkabir de türban istemiyoruz

çok saçma türbanlıyı dışlayıp atatürke düşman etmeyin.

ygs ne la diyen lise son sınıf öğrencisi

zamanında oss formu doldurunca üniversiteye gideciğimi sandım. meğer o sınav başvurusuymuş. haliyle 4 yıl sonra kazandım. benim gibi olandır diyeyim.

zamanında oss formu doldurunca üniversiteye gideciğimi sandım. meğer o sınav başvurusuymuş. halliyle 4 yıl sonra kazandım. benim gibi olandır diyeyim.

zamanında oss formu doldurunca üniversiteye gideciğimi sandım. meğer o sınav başvurusuymuş. halliyle 4 yıl sonra kazandım. benim gibi olandır diyeyim.

katlanılması zor insanlar

cahil olan ama cahil olduğunun farkında olmayan tipler.

o çocukları filminin ikincisine isim önerileri

satıcı kadının sağdan soldak topladığı veletler.

aha sıçtım denilen anlar

tuvaletini yaptıktan sonra su olmadığını görmek ve b.klu g.tle dolaşmak.

öğrenciye bir şeyler fırlatan öğretmenler

özellikle idareciyi zor durumda bırakn ve mesleği kirleten insanlardır.

gereksiz akrabalar

özellikle kendi çocuklarının pisliklerini sani herksin çocuğunda varmış gibi anne-babanın gözüne sokmak ve onları sana karşı kışkırtmak.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

kalabalığın içinde yalnız kalabilmek herkesin önünde ama hiçkimsenin yanında olmamamak.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

hoca: eğitimin felsefi,psikolojik,sosyal, ekonomik ve tarihi temellerini açıklayınız( sınavdaki tek soru)
cevap: ben hataımda böyle saçma bir soru görmedim.

otobüste kendini yetkili sanan amca

4 saat boyunca kampüs ile karpuz kavramlarını ayırt edemeyen ve 46 numaralı koltukta oturan amca.

öğrencisini döven öğretmen

yeterince donanımlı olmayan öğretmendir. yeri gelince haketmiyor da değil öğrenciler.