bugün

entry'ler (6)

yaşar nuri öztürk

Kesinlikle boş konuşmaz, cidden çok zeki bir insandır ve gerçek bir alimdir. Bu insanları değerini bilmeyiz ama fesh takan maymunları milyar liralık 'sarayimiza' yemeğe davet ederiz

israil in uefa üyesi olmasındaki mantık hatası

Hayır mantık hatası değil aslında çok geçerli bir sebepleri var. Malumunuz arap ülkeleri ile bu bizim israilin aralari biraz limoni.
Hal böyle olunca Arap ülkeleri ısrail federasyonunu her anlamda tanımıyor ve maçlara çıkmayacağını beyan ediyor. Hangi spor olursa olsun oyunlar rakipsizde oynanmayagini için ısrail AB'ye başvuru yapıyor ve kabul ediliyor. Olayın akışı tamamen böyledir. Fiziki ve coğrafi özelliklere takılmayın, onlarla hiçbir alakası yok

kadir mısıroğlu

Birkaç hafta önce bu forumda güya marjinal takınan bir arkadaşımiz bu cakma tarihçi için "gerçekleri yazan tek tarihçi" demiş. Bunu okuduğumda inanın karnım gülmekten kasıldı.

Her neyse benim anlamadığım şey bir insan hangi belge ve bilgiye dayanarak Atatürkun ruhunu çağırıp onunla konuşur ve cehennem ızdırabı çektiğini, yaptığı inkılaplar için çok pişman olduğunu ve ıngilizler ile anlaştığını itiraf ettiğini söyleyebilir. ve ve ve en önemlisi hangi zeki insan Ilber ortayliya atıp tutarken Kadir üstadı yüceltebilir? O yazıları yazan aklına sokayım arkadaş. Yanlış anlamayın sakın, bilgi sokayım bilgi

Burada bahsi geçen cidden zeki arkadaşlara diyeceğine önce sen git bir araştırma yap arkadaşım.

Nicki etuuu olması lazımdı herhal neys daraldim..

karanlığa küfredeceğine kalk da bir mum yak

3 günlük dünya dedikleri bu fani hayatta en çok huzur ve anlam bulduğum zeka dolu bir söz.

herşey oğlum için

Şu anda bu başyapıtı izlemekteyim. iğrenç ötesi demek bile bu film için gayet olumlu yorum olur. Ama her ne hikmetse beni ekrana kilitledi. Oyunculuk yerlerde ama heyecanla izliyorum. Hadi kaçtım ben

çağlar çorumlu

Açık ara en beğendiğim oyuncudur. Güldür güldürdeki tiplemeleri hepinizin taktirini kazanmıştır