bugün

entry'ler (141)

cüzdanında prezervatif taşıyan bakir erkek

daha milli olamamanın verdiği üzüntüyle, her an belki olur düşüncesinde olan erkektir.

ayrılık konuşması

ayrılık konuşmasını yapan için çok kötü bir durumdur.yaw bir an önce bıraksa da, ben de yeni arayışlara girsem durumudur.adamı kasar.arkada kalan insan içinse durum daha da fenadır. onda üzüntü hakimdir tüm vücuda. kendine güvensizlik, duygusallık, mutsuzluk hepsi arkası arkasına gelir.

babanin tayyip erdogan olmasi

ya baba şu adamda da para çok. biz bunun paraları da evimize götürelim mi diyen çocuktur.4 sene burslu okuyup sonra da gemi alan bir tek çocuktur. seçimlerden sonra ohh 5 sene daha rahatız, babacım götürebildiğimiz kadar götürelim diyen çocuktur.

meshur kadin yalanlari

-sen çok iyi birisin ama ben sana layık değilim ( ya bırak artık beni, ben ilginç çılgınlıklar yapmak istiyorum.aşk değil seks arıyorum ).

minyon kızlar

kimliklerine bakılmadan diskoya alınmayan kızlardır.kimse gerçek yaşlarına inanmaz bu yüzden çok sorun yaşarlar.

yaninda mini etekli kiz varken rahat eden tip

sevdiğini olduğu gibi sevip, kabul edip, değiştirmeye çalışmayan bir erkektir.

saygi duyuyorum

tartıştığınız anda karşıdaki insanın söylediği, insanı daha da sinirlendiren cümle.

trene bakan ineğin o anki düşünceleri

yaw bi kere de ben binsem de uzaklara gitsem ne olurdu diye düşünür inek.

posta gazetesinin yararlari

posta gazetesinin en önemli yararı haydar dümen'in eşsiz cevaplarını başka hiçbir yerde bulamayacağımızdır. haydar dümen sayesinden en çok satılan gazete olmuştur. ama bunun farkında değillerdir.

mehmet agar in eve alinmamasi

halkımızın artık siyasetçilere inanmadığının bir göstergesidir.
istanbul'da, bir trafik kazasında ölen bir gencin ailesinin evine, baş sağlığına gittiğinde eve alınmamıştır kendisi.

kızları kullanmak

çoğu erkeğin cinsellik için kızları seni seviyorumlarla kandırıp, iğrençliklerine kızları alet etmeleridir. kızlar hassas ve sadece sevgi arayan insanlardır. çabuk kanmaları muhtemeldir. kızların saflığından yararlanmaktır.

sarkilarinda isyan eden sarkicilarin olmesi

kerim tekin (bkz: karbeyazdır ölüm ellerinden gülüm)
barış akarsu (bkz: Ben feleğin şu çarkına çomak sokarım)

bazı şarkıcıların belki şarkılarındaki hayata isyan eden sözlerinden dolayı bir ihtimal vefat etmeleridir.
doğru mudur kimseler bilmez ama sadece paylaşmak istedim.düşünmeden edemedim.saçma da olabilir.

sözlükteki aydınlılar

- aa bu kız da aydınlıymış
- kim o
-tipinidegisdenizderlerbana nickli yeni yazar
-hoşgelmiş hemşerimiz.

(bkz: kendini deşifre eden yazar)

sevgiliyle soyadin ayni olmasi

otellere girişte kimlik görmek isteyen, ya da evlenme cüzdanı görmek isteyen şahıslara karşı biz kardeşiz muhabbeti yapılıp, yanımdaki abim vs gibi şeyler uydurulup aynı odada kalabilme şansına erişmektir.

cevabı bilinen soruyu sormak

-uyandın mı?

sonun baslangici

babanın seni erkek arkadaşınla el ele gördüğü an.

ortaöğretim başarı puanı

üniversite sınavıyla uzaktan yakından alakası olmayan, ama yüksek olmayınca da üniv sınavını kazanmayı tehlike haline getiren başarı puanlarıdır.

kizlarla dedikodu yapan erkekler

gay cinsine yakın erkek türüdür.

klozete oturmus got

zıçacak olduğunun göstergesidir.

sesle bardak kirmak

sesle bardak kırma normal bir vukuattır. sesle adam öldürmek bile mümkündür.
(bkz: ödü kopmak) çok bağırırsanız evinizdeki kuşu bile öldürebilirsiniz.