bugün

entry'ler (27)

tom clancy s rainbow six siege

csgoda ruslar bizi geçmiş diyolar moronlukta doğru mudur?

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=uI7T0k5brKo Tabikide budur.

adolf hitler

Çok büyük ihtimalle dust2de malum yerde pusmuş olmalı.

ask acisina iyi gelen seyler

Aşk acısı çeken erkek ya morondur ya da zaten erkek değildir.

arkadaşın eşine aşık olmak gerçeği

Dayı görüklede mis gibi oda kiralarız ayıp ediyosun sen yeter ki mutlu ol.

film izlerken ağlayan erkek

Call of dutydeki kapitan öldüğünde ağlamayan erkek değildir.

maaşın yüzde 5 i suriyelilere kesilsin kampanyası

Zaten kesiliyor. Sana bir örnek söyliyim yetim maaşı alan yakınım var verdikleri üç kuruş paradan bile yetim maaşından bile kesiyorlar bankaya sorduğumuzda biz bilemeyiz vs dediler iyice araştırdık ve üç kuruş yetim maaşının ( 300 küsür TL ) belli bir yüzdesinin 1 seneden beri suriyeliler için yardım ayağına kesildiğini öğrendik. Günaydın Türkiyem.

bir gecede eski sevgiliyi her yerden engellemek

Zalimcedir. O da insandır sonuçta ne kadar orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdu mensubu olsa da babası.

japonca da hepsini sok aşkım nasıl söyleniyor

oramakomaburamako dan daha şekil daha mütevazi daha anlaşılır daha seksi daha can alıcı değildir kesinlikle.

akan burnu kolla silmenin verdiği mutluluk

bknz: Hala neden sevgilisi yok.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

Dıptıs dıptıs ettiği yer şarkı dıptıs eder e tabiki vücutlar da eder. ;))

jackie chan abartılmış balon bir oyuncudur

Polat alemdar izleyip jackie chane balon diyen insandaki zekanın yazdığı/söylediği bür cümledir zira bakırköy ruh ve sinir hastalıklarına yollanması gereken userdır efendim.

matematikten 30 almak

Normal bir durumdur zira hoca aytaç ise "çalış olum güzel not al bişeyler yaparız" dese de bir bok yapmadığı durumdur yaşandı ve tecrübe edildi evet.

jackie chan abartılmış balon bir oyuncudur

IMDB top listelerine girememesinin sebebi haterlarının olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Zira ülkesinde inanılmaz sevilir.

utancından bakir olduğunu gizleyen erkek

"Sen yaparsın olum" "Hadi olum başarabilirsin" "Nerde biricik annesinin aslanı" ahahaha hep bunlardan oluyo bunlar. : )

nusr et

Sizi bizi o kadar şişirseler ABD başkanı olurduk herelde.

instagram biosuna araç plakası yazmak

Ülkenin düştüğü seviyedir. Suriyelilere 5 TL'ye yaptıkları işler için laf atanlar şuan neler yapıyor acaba

27 şubat 2017 galatasaray beşiktaş maçı

GS aç köpekler gibi saldırıcaktır ilk 30 dakika. 45 dakka 0-0 biterse BJK'nin çok rahat alıcağı bir maçtır.

ankara kızlarının biraz çirkin olması

Ankarada güzel kız var mı varsa da Ankaralı mı orası muamma.

allah vs erdoğan

Ülkede o kadar moron var ki böyle bir karşılaştırmayı yapabilmelerini geçtim bu soru halka sorulsa ciddi ciddi ikinci şıkkı söylüyecekler var...