bugün

entry'ler (65)

gecenin tek şarkılık özeti

günün sonunda hissiyatıma tercuman olan şarkıdır.şu an "ben öldüm"

klimasız belediye otobüsü

sadece izmirde böyle olduğunu sandığım otobüstür.neyseki metroya geçiş yapıyorumda bir nebze kurtuluyorum.

ege üniversitesi diş hekimliği fakültesi

bünyesinden Çağdaş Bayazıt gibi birini çıkarmış nadide bir fakülte.çocukluğumda da çok gitmişliğim vardır.

gecenin tek şarkılık özeti

günsonu raporu gibi birşeydir.bence bu gecenin tek şarkılık özeti "Bertuğ Cemil-Gel Bana"

tuvalette söylenebilecek şarkılar

sosyo ekonomik yapıya,ruh haline,zevke göre değişebilen şarkılardır.geçen zamanı daha yoğun yaşayabilme olanağı verir.

bir kıza en çok yakışan araba modeli

kızın karakterine bağlı olarak değişkenlik gösteren araba modelidir.benimki Subaru Impreza'dır.

çirkef

izmir'de eğlenmek için gittiğim Ooze Venuede çalan ve çok karizmatik grubun adıdır Çirkef

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

Calvin Klein Truth,hafif bi kokudur..

günü en iyi anlatan şarkı

günümü en iyi özetleyebilecek şarkıdır ..Halil Sezai'den Paramparça'dır.

tesla roadster

adı tesla olduğu için ilgimi çekmiş araçtır.daha sonra gördümki adına yakışırda bir otomobilmiş.

evde yarasa beslemek

değişik bir psikolojinin ürünü bir hobidir.yok yahu ,zordur,olmaz,kafesede girmez o hayvan..bide gündüz panik olur yazıktır..

bir kereden fazla seyredilen filmler

çok etkilenilen ,tadına doyulamayan filmlerdir.Benim filmlerim var öyle..Soğuk Dağ ,Schindler List,Gora,Hokkabaz,Göl Evi diye uzar liste ..ama çok uzar..

uzaktaki sevgiliye söylenebilecek sarkılar

uzakta ve geri dönmeyecek sevgiliye söylenebilecek şarkılardır. bi tanesi Halil Sezai'den Olsun'dur..

sıkıntıdan patlamış mısır

lezzetinden hayır gelmeyecek olan mısırdır,zira sıkıntıdan patlamaz,güzel güzel kaynardı o süt darı olurdu.

eski dost

hiç aklına gelmesede bir gün düşman olduğunu görebileceğin kişidir.o sarışın kız keşke dostum olarak kalsaydı.

krasavitsa

beni anlatan rusça bir söz..

kova burcu erkeğine yapılmaması gerekenler

affetmez.

sabah ilk akla gelen şeyler

bugün tatil mi ,sorusu.

5 haziran 2011 rafael nadal roger federer maçı

Nadal'ın almasını istediğim maçtır.

yazarların hayallerindeki araba modeli

Düşününce bile içinin titrediği araba modelidir.Subaru impreza Turbo candan ötedir.