bugün

22 yaş üstü kızlar versin.
kadınlar verse bu ülke kurtulmazsa şerefsizim.

sekssizlikten geliyor ne geliyorsa başımıza, batıda niye terör yok olay yok çünkü seks var.
ülkenin her bir girişine cumadayız kapalıyız vs. şeyler asıp dışarı bakmadan içeri sokmadan kendi içimizde oturarak, konuşarak, yer yer tartışarak çözeceğimiz sorundur. çözüm halinde ise o hani ülkenin girişine astığımız yazıyı bir asır çıkarmayıp dışarıdan bağımsız bir şekilde it gibi çalışmaktır.
Pozitif bilimlere ağırlık veren ülke yöneticileri seçmek, yerli üretime ağırlık vermek, saray parasına askeri üsler kurmak, burjuvalık sistemini yok etmek, saygıyı öğrenmek, yancı medyayı sikertmek, siyasette ötekileştirmeyi bitirmek vs. uzar Liste azizim.
Her şehre en az 100 cami daha yapılmalı. Evet.
Bütün siyasileri, tarikat ve cemaat liderlerini malta ya sürgün etmek.
vatan sever lider olabilecek bir insan arayışına geçmek, islamın kullanılması olayına son vermek ve niceleri.
(bkz: devrim)
" Atatürkçülük ve komünizm adı altında başta islam dinine ve insanların şereflerine ve namuslarına göz diken insanlar rehabilite edilmelidir. çünkü bu kimseler halkımızın milletimizin ve aziz vatanımızın en büyük düşmanlarıdır. bu arada rehabilite edilemeyenleri de pekala salladırılabilir. " derdim ama bi boka yaramaz.

ülkeyi kurtarmak halkı kurtarmaktan geçer. sende halkı hangi alanlarda kurtarmak, refaa kavuşturmak istiyorsun? mesele bu. Ekonomik manadaysa elbetteki erbakan'ın yaptığı gibi fabrikalar kurulmalı, kapatılmamalı. Geleceğe yatırım için de eğitim. eğitim alanında bok gibi olduğunu düşünüyorum türkiye' nin. belli üniversitelerimizi tenzih ediyorum. özellikle öğretmenlerimiz ve akademisyenlerimiz memur kafasıyla hareket etmekte. memur kafası nedir? memur kafası ay sonunda ne olursa olsun maaşım yatacak demektir. böyle eğitim olmaz. böyle hiçbir iyi sonuç alınamaz.

Devamını yazmaya üşendim.
ne kadar Atatürk düşmanı, suçlu, düzenbaz, terörist ve yardımcı olan şerefsiz varsa hepsini sınır dışı etmek, eğitimde reform yapmak.
(bkz: yallah Arabistan a)
Bence kurtulmamız için ihtiyaç duyduğumuz tek şey akıl.