bugün

entry'ler (37)

diyarbakır otobüsüne mersinde saldırı

aptalca bir eylem, o otobusteki herkes pkk yanlisi degil belki iclerinde ogrencilerde var. bu tur saldirilarin direkt hedeflere yapilmasi daha guzel sonuclar verebilir.

erken seçimde oy verilecek parti

mhp'dir. hala turk solu ile kürt solu birlesmedigi surece bi bok olmaz diyen mallari görüyoruz bir onceki secimde birlesip ne boka yaradilar.

e fatura

faturalar onaylanip maliyenin sistemine dustukten sonra gec fark edilmis bir hata ornegin; fatura tarihlerinde ileri-geri gitme gibi hatalar icin nasil bir tutanak tutulur? icerigi neler olabilir? bilgisi olan arkadaslar acil ulassin pls. *

fenerbahçe taraftarının vizyonsuzluğu

malum takim taraftarinin yaptigi gibi her kulubun bestesini calma gibi bir vizyona sahip degildirler en azindan.

asus zenfone 5

6 ay kullanip sattigim eski telefonum. bataryasi yuzunden satmistim, bi telefonun bataryasi ancak bu kadar dandik olur. normal bir akilli telefonda kesintisiz iki tane film izlenilebilir veya 1.5 ama bu telefonda 1 tane bile izlenemiyor. ekran suresi cok az aliniyor ve surekli kullanimda gun icinde sarj erken bitebiliyor. batarya sorunu olmayanlar icin iyi bir telefon. arayuzu ve uygulamalardaki hizi suanki lg g2 de yakalamis degilim.

paranla rezil olduğun firmalar

vodafone ve ttnet he birde metro.

ekşi sözlük ün pkk yuvası olması

sözlüğün yyönetimi sırrı abeci oldugu icin hdplilerin sayi olarak bir hayli fazla olmasi normal, normal olmayan ise bu kisilerin daha sonra hdpli olunmus gibi gösterilmesi. ne yazik ki bunu yutan cok sayida eleman var. sonradan hdpli olan cok donek var ama eksi sozlukteki bunlar degil hepsi parali asker. haftada bir kez debeye giren entrylere baktiginizda bunu anlayacaksiniz.

heval öşek diyerek vatan kurtaran türkçü

yengeyi eklememis türkçü kardesimizdir. (bkz: yenge önemli)

torpil

turkiyede yolunda giden tek sey.

mhp nin türkçü bir parti olmaması

allah'a tanri diyenleri dinden cikaran kadar tanriya allah denildigi icin turkculugunu sorgulayan.mallar var, bu mallar her kesimde mevcut. onemsiz ayrintilara o kadar cok takiliyorsunuz ki anlam vermek mumkun degil. mhpliler tanriya allah dedi arap milliyetcisi oldular oooooo swh.

bu tur seylerde fikir onemlidir ayrintilar degil.

sevgilinin izlenesi halleri

size sarilarak huzur buldugu hali ve onu uyurken seyrederek sizin huzur buldugunuz halidir.

sözlükçülerin 7 haziran ve 1 kasım oy tercihleri

7 haziran : ittifak
1 kasım : mhp

parliament vs marlboro

benim icin her zaman marlboro olmustur, parliament hep hatun sigarasi diye aklimda kalmis kucuklugumden beri *

ülkücülerin hdp binasını basması

firat cakiroglunu olduren p*clerin simdi insanliktan, demokrasiden bahsetmesi ne akla hizmettir.

makyajlı pkklı kızlar

makyajlı halleri bu ise makyajsız halleri neye benzer mmerak ettim. ne tur bir yaratiksiniz amk.

en iyi windows sürümü

xp en iyisi win 7 daha sonra gelir. win 7 icinde en iyisi ultimate olur. en kötüsü icin fazla dusunmeye gerek yok sanirim (bkz: vista)

yazar ne yazar ne yazmaz

daha cok sey ogrenmesi gereken yazar *

rusya da neden bu kadar çok kaza oluyor sorunsalı

en büyük nedeni (bkz: alkol) o kadar alkol biz alsak arabanın yolunu bulamazdık adamlar en azından arabaya binebiliyorlar. *

şayet ben kürt olsaydım

doğuda doğmak suçsa güneşi söndürün gibi felsefeci keko sözleri paylaşırdım. *

mhpli kürt

kürt değildir, kürt olsa duramazdın * melez olan yani anne veya babasından biri türk olan kürtlerde (kendini kürt olarak tanımlayanlarda) görülebilir diğer durumlarda çok rastlanacak bir durum değildir. bazıları memleketine bakarak kürt olarak tanır ama malatya veya gaziantepte gibi kürt diye tanımlayacağınız büyük bir nüfus türktür.