bugün

Sağlam mideniz olduğuna işarettir.
Birazsa gavat olduğunuza delalet eder.
ilişkiye canlılık kazandırmak için cuckold, swinger olaylarına girişmekten önceki durak.
çin seddi gibi bir genişliğe sahip olduğunuza dalalettir.
Suyun sesinin akışını yavaşça dinleyerek sinirlenmemeye çalışıyorum ama içinden gelmiyor yumrukluyot adeta kuş öfkeni diye, böyle bir olayı size anlatmak istedim son derece normal bir davranıştır. Ne oluyor bakire olmayınca vajina mı kapanıyor.
tabi biraz zordur ama gerçekten sevince belki aşılabilir bu sorunlar. yani ben düşünüyorum bir kadını çok sevsem ve bakire olmasa, evlensek, geceleri başımı yastığa ne kadar rahat koyabilirim? yada o kadını öperken gerçekten içimden geldiği için mi öperim diye. düşününce başkaları o kadının en mahrem yerlerini görmüş ve bundan zevk almış, böyle bir kadına ne kadar bağlanabilirim? hayatımın geri kalanı sürekli tam anlamıyla bağlanamadığım halde seviyormuş gibi rol yaparak mı geçecek? benim kaldırabileceğim bir şey değil ne yazık ki.
Böyle bir kız kaldı mı?
Pazardan ısırılmış elma alıp yiyebiliyorsan evlenmende sıkıntı yoktur.
şimdi ortada bir paradoks var. evlenmeden bakire olup olmadığını nasıl anlayacaksın? kadını expertize mi götürelim. hadi anlamak için siktin. ulan herkes anlamak için sikse ortada bakire kadın kalmaz.