entry'ler (41)

uludağ üniversitesi mühendislik fakültesi

Sınav saatini siteye yanlış yazacak kadar boktan çalışan öğrenci işlerinin olduğu fakülte. Gelecekseniz gelmeyin arkadaşlar.

yengeç burcu kadını

inanılmaz sevgi doludur. bir koyarsan beş alırsın. hayatı boyunca sonsuz sevgisini varmeye değer birini arar.

sadece türklerin verebileceği cevaplar

+yeriniz var mı?
-malesef kalmadı.
+hadi ya hiç mi yok?
-(osman beyin göt ucuna sıkışırsanız biraz var aslında)
-hiç.

sözlük yazarlarının itirafları

bazen dolmuşta gelirken biri benim ineceğim yerden elli metre önce inince ona müteakip ben de iniyorum genelde. niye yaptığımı bilmiyorum. tekrar durmasın şoför diyorum. çok iyi niyetliyim sözlük çok.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu akşam ders çalışırken durduk yere aklıma geldi bi dönen sandelyem olsun istedim. böyle döner, oynar, ordan oraya gider, eğlenirdim güzel olurdu. istedim bunu evet.

gardıropla birlikte uyumak

Şuan normal şartlar altında dolapta yerlerinde olması gereken eşyalarla üşengeçlikten koyun koyuna uyumaktır. Zira bi koltuk altımda şort diğerinde tişört, solumda ki şarj aleti tarak ertesi günkü sınavın notları ve hemen yanımda duran düzleştiricinin kablosuna dolanmış bi vaziyette sabahın bu saatinde uyumaya çalışmaktayım. Sabah uyandığımda allık fırçasının bi yerlerimden çıkması işten bile değil.

tuvalette öss testi çözmek

(bkz: tuvalette test çözüp sınavda sıçmak)

dolaptaki carte dor kutusundan dolma çıkması

Salça çıkmasından daha iyiydir. En azından yenir.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

Evet gerçekten bazı eziklere dert olmuştur. Habire beni de beni de takip edin deyip twitter hesabı girmektedirler. Giriyorlar efendim yani durduramıyoruz.

uludağ sözlük hikaye tamamlama çalışması

Radyo ahalisi şevke gelmiş vur ustam sazın teline demiş.

Sonra bahsi geçen ağaçtan 10 elma düşmüş. Biri felsefik abimizin başın kalan dokuzu da lanet kedinin üstüne düşmüş. Tabi kedi pert. Çevrede ki ahali ölmem ölmem dedin bak noldu şimdi demiş..

Sonra gaipten bi yazar sesi gelmiş şu kediyi defedin artık hikayeden yeter demiş.

sözlükteki twitter hesabı teşhirciliği

Olayın dışında ki yazarları ben gibi kusma noktasına getiren bitmek tükenmek bilmeyen hadisedir. ilk defa eksi oy verdim. Üşenmedim bi de açtım başlığı. Baştan başladım. Ordan karma ve seri şekilde eksiledim. Sonra son sayfaya geçtim. Bu sefer geriye doğru karma eksiledim. Bi de 10 saniyekuralı diye bi tırt varmış onu da şimdi öğrendim. Yaklaşık bi 100 kişiye ulaştığımı düşünüyorum. Pişman değilim. Yine olsa yine yaparım.

karnı acıkınca uyuyan insan

Ya etrafta yiyecek bişey bulamamış ya da bulsa da hazırlaması zor gelen insandır. Muhtemel yurtta kalmaktadır. Birazdan şahsımın kazanacağı vasıftır. Kahvaltı saati gelene kadar açlığını hissetmemesi için uyuması gerekmektedir. Yazıktır. Acınasıdır.

facebook un geliri

(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)

cinsellik olmadan aşkın devam etmeyeceği gerçeği

Gerçekçi olunması gereken bi konudur. Devam edicek olsa niye evleniyosunuz. Öyle birbirinize bakarak yaşayın bi ömür. O elinize verdikleri evlilik cüzdanının neyin vizesi olduğunu sanıyosunuz.

cinsiyetten ötürü entry girilemeyen başlıklar

Yarın öbürgün bi zirvede bi yerlerde karşılarız insanların gözünde yanlış izlenim oluşturmayalım diyen kızların entry giremediği başlıklardır. Genelde cinsel içeriklidir.

uludağ sözlük gece tayfası

Sanalda gececi reelde aylakçıdırlar. ben de dahil.

dobrowski

Hayal kırıklığıdır benim zanımda kendileri.

yaran minibüs diyalogları

Şoför son durak yokuş sonunda olduğu için oraya kadar gitmek istememekteir.
Yolcu genç kız: siz bizi o durağa kadar çıkarmak zorundasınız sonuçta 75 kuruş veriyoruz.
Şoför: siz beni 75 kuruşla satın alabileceğinizi mi sanıyosunuz.