bugün

entry'ler (19)

sözlükteki en güzel nick

(bkz: tencerekapak)

chp nin kadıköy de afiş asması

zamani gelmisti zaten
oyum sarigüle *

cengiz kurtoğlu

haftalik bir doz kullanirim kendilerinden. bünyeye direnc veriyor.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

Yaz kizim.

galatasaray ın en çok aradığı futbolcu

Tartismasiz Mário Jardel´dir.

burak yılmaz

bu cocuk eskiden böyle degildi. Ne oldu bu cocuga ya. Bi hocaya felan mi götürsek hanim.

uludağ sözlük sorucevap

öncelikle herkese selamlar. sizlere makine son sinif ogrencisi vede genc girisimci kimligimle sesleniyorum. sözlükte bu konuyu nereye yazmam gerektigini tam olarak cözemedigim icin buraya karaliyorum birseyler. okulumun bitmesine az bir zaman kala ticari olarak bir atilim yapmam gerektigini düsündüm ve almanyada tekstil firmasi kurdum. ilk etapta corapla baslamak istedim yeni isime. ancak henüz etiket icin bir tasarim bulamadim.kendi yaptiklarim da icime sinmedi. bu baglamda sizlerden istegim, enteresan etiket tasarimlari olan yada pvc/katlamali,normal ambalaj tasarimi olan arkadaslardan yardimlarini esirgememeleri. marka ismi FiloTex. hertürlü bilgi alisverisine acigim, önerilerinizi görüslerinizi okumaya hazirim saygilarimi sunarak simdilik sizlere el salliyorum. öpüldünüz.

can bonomo vs ferdi tayfur

sacmadir, gereksizdir

sevgiliyle birlikteyken yapılan zevkli şeyler

okeye yanci olmak .

oduncu gömleği

ne zaman birinin üzerinde görsem, cocukluguma döner, kisin geldigini anlar, mütemadiyen ic ceker, yoluma devam ederim.

en son bira fiyatları

buyrunuz efendim. biz böyle iciyoruz.

http://edekapaket.de/shop...%82%ac-pfand.html?pse=coa

araba kullanmak

Türkiye´de gerceklestirilmesi zor olan eylemdir. Hele ki her arabada levye varken... Sanirim arac muayenesinde yangin tüpünün yaninda tasinmasi zorunlu olan bir gerec dostlar.

turist ömer uzay yolunda

Turist Ömer Arabistan´da filminden önce cekilmistir.

milletvekili oğlunun iett otobüsüne binmesi

Egzoz gazlarinin gelecegimizi karartmamasi icin herkesin yapmasi gereken eylemdir.

bir insanin sizinle konusmaktan cekinmesi

Sizin dilinize yeterince hakim olmamasi muhtemeldir.

yasak tatlıdır

bal da tatlidir. o zaman bal yasakmidir?

aschaffenburg

iki eyalette topraklari bulunan ( hessen- bayern ) güzelimsi , yasanilabilirligi olan sehircik .

leyla ile mecnun

bu bölümlede "varliginin tiryakisi , yoklugunun delisiyiz" üsüyoruz burak reis

erasmus

almanya´da yapilmasi durumunda hayatindan(okul) en az 1 en fazla 2 dönem kayip yasatmasi olagan gezi programi.