bugün

entry'ler (111)

hatıra olarak saklanan garip nesneler

(bkz: telefon jetonu)

akp öncesi nasıl yaşıyorduk

insan gibi. Verilecek tek ve yeterli cevaptır.

uyuyan sevgilinin resmini çizmek

En büyük resim tecrübesi 62 den tavşan yapmak olan neslin hayli zorlanacağı iştir.

messinin pes oynarken kendine küfretmesi

Olasılığı yüksek bir durumdur. Adam ne arapasa koşabiliyor ne çalım atabiliyor. Bir Agüero değil.

beğenilme kaygısı

Mark mı çok zeki yoksa bu bir tesadüf mü? Bakıyorum da insanların büyük bir çoğunluğu yaptıkları işi sadece beğenilmek için yapıyolar. Mesela bir doktor, daha iyi ameliyatlar yapmak için değil, takdir görmek için doçent veya profesör oluyor. insanlar başkaları tarafından hoş bulunmak için giysilerine o kadar para harcıyor ve seni 5 dk dinlemezken bir kazak için saatlerce dükkan geziyor. Söyledikleri sözler birşeyleri daha doğru veya daha iyi yaptığı için değil, birileri beğensin diye söylüyorlar. Tavlayı dostuyla vakit geçirmek için değil, onu altı sıfır yenip iyi olduklarını kanıtlamak için oynuyorlar * . Yani hayatımızda attığımız her adım birilerinin beğenisine sunulmak için atılıyor. Öyleki face de sohbet ettiğim bir arkadaşım bile söylediğim şeyi beğendiğini göstermek için beğen butonuna basıyor ve konuşma bitiyor. Sanki herşey bitti. Ben ogün ki beğenilme limitimi doldurdum. Oda görevini yerine getirdi. Yani bunca saçmalamadan sonra söylemek istediğim; (noktalı virgül nerde kullanılır asla bilmiyorum) yaptığımız herşey beğenilmek için. Ve insan beğenilmek için herşeyi yapabilir. Facebook bu yüzden bu kadar popüler.

müslümanların ateist hikayeleri

saçmadır. böyle birşey yoktur. müslümanların ateistlerle uğraşacak ne isteği ne zamanı vardır. müslümanlara yapılan bu kadar katliamın arasında o insanlar bu kadar gereksiz şeyler düşünecek durumda değildir. keşke gerçek birseylerle ilgilensede insanlar böyle saçma şeyler düşüneceğine aç müslüman çocukları düşünebilse.

kürtler kendi ülkelerini kurmalılar mı

kürtler kendi ülkesini kurmak istemiyor. bizim ülkemizi yıkmak istiyor. Yıllardır yapılan bu kadar şerefsizliğin ardından hala haklı olduklarını söyleyebilen varsa oda insanlıktan nasip almamıştır.

sübliminal mesaj

Başıma gelen olaydır. Tam oturma odasındaki kanepeye uzanmış, leyla ile mecnun izlemekteyim, üzerimde battaniye. Tek gözüm açık tek gözüm kapalı derken uykuya dalıyorum. O sırada annem nasıl fırsat kolluyorsa artık,hemen kanal7 yi açıyor. Yarım saat sonra sıçrayarak uyanan ben yemin ediyorum, yatakdan kalkar kalkmaz misket oynamaya başlıyorum ve mutfağa kadar bu şekilde gidiyorum.Su içip kendime gelip olay yerine döndüğüm deyse Allahım ne göreyim kanal7 açık misket diye saçma sapan bir film oynuyor. Yav kanal7 uyurken nasıl bir sübliminal verdin arkadaş? ilk işim yarın düğüne gidiyorum vuruyorum misketin dibine, rahatlıyorum.

kurban kesmeyin kestirmeyin kampanyası

hayvanlara insanlardan daha çok değer veren insanların destekleyeceği kampanyadır. Aynı insanlar bir sokak çocuğu gördüğü zaman "ay pis fakir." deyip, aynı sokaktaki köpeği evine götürüp aynı kabdan yemek yiyen insanlardır.

4 çeşit yemek 5 tl

tatlı salata ve hatta ayran yemekten sayılmaktadır. Iki ana yemek alınamaz.

x deyince akla gelenler

kısa boylu, bıyıklı, zamanında mario ya benzettiğimiz matematik hocası.

pro evolution soccer 2013

messinin tam messi, ronaldonun tam ronaldo olduğu oyundur. Pes yeni oyun motoru getirmediği için bu tarz oynayana "ronaldo yu yapmışlar amk. Messi ye bak köşeye taktı piç." dedirtecek çalışmalar yapmış. Mesut yine şut çekemiyor. Pepe ayağını sokmadık yer bırakmıyor. Gerçekçi olmuş işte amk.

en iyi şampuan

clear for men değildir. Ronaldo reklamda oynadıktan sonra saçları kestirdi amk.

kahvaltıda kahve yerine çay içen kıro

kıro değildir. Neden kahvaltıda çay içip, kahvaltıdan sonra türk kahvesi keyfi yapabilen insandır. Sırf çay içiyor diye alkolik, cahil, kendini bir halt sanan insanlardan kıro damgası yememelidir.

fermuarsesi

yakışıklılığıyla nam salmış, kaslı vücudunu Vin diesel e benzetenlerin haddi hesabı bulunmamasıyla ünlüdür.

hayim kohen

atın kafası dir. Çıktığı ilk oylamada elenecektir.

türk medyası

sözün özü. Dünyayı yöneten luciferianism mensubu ailelerdir.

bimcell

yeni hobiler edinmeme yardımcı olacak olaydır.
(bkz: entry nick uyumu)

2012 ygs sonuçları

Konya dan çıkan 1. Olmamla beraber saklamadıgım sınavdır. Nasıl beyler sıralama iyi mi kötü mü ?

derse geç kalan öğretmeni içeri almayan öğrenci

kendi 20 kez geç kalıp, adama bak derse geç kalıyor birde öğretmen olacak diyen öğrencidir.