bugün

entry'ler (75)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

Knk gelirken çay getir, 3 şekerli olsun.

türklerin öğrenemediği şeyler

otomobillerin şaka amaçlı değil de, ulaşım amaçlı kullanılması.
(bkz: tanıdığın üzerine araba sürmek)

ekşinin hiç de sikimde olmadığı gerçeği

inci sözlüğü ekşiye tercih edeceğim gerçeğini ortaya çıkaran gerçek. *

en iyi barış manço şarkısı

hiç unutmam, 80 model hacı murat'ımızda teyp vardı, ve sadece bir kasedimiz vardı, Barış manço'nun kasedi, işte o kasette en sevdiğim, hep dinlemek istediğim, her dinleyişim de bana huzur veren tek bir şarkı vardı Aynalı kemer... işte ben bu şarkılarla büyüdüm, her ne kadar o arabamız artık bizde olmasa da, o kaset kayıplara karışmış olsada ben hala en çok aynalı kemeri severim. Bugün 15 yaşındayım, belkide yaşıtlarımın çoğunun hiçbir zaman dinlemediği, hatta haberi bile olmadığı bir şarkı ama ben bu şarkıyla büyüdüm, ben 3 yaşımdan beri kalbimin derinliklerinde en etkileyici şarkı aynalı kemer dir, barış manço'nun o etkileyici sesi, o insanın içini ısıtan sesi, hayatın stresini 3-4 dakikalığınada olsa atabileceği tek şarkı benim için aynalı kemerdir.

gelmiş geçmiş en iyi türk şarkıcı

tabi kide Barış Manço'dur, yeni neslin Barış manço'dan bihaber büyümesi, onun şarkılarını dinlemeden büyümesi beni çok üzüyor.

türk tarihindeki gelmiş geçmiş en iyi sanatçı

Tartışmasız olarak sinemada-Kemal sunal, müzik sektöründe Barış Manço'dur.

koşun lan kavga var

lise yıllarında 'ders boşmuş beyler' cümlesinden daha heyecanlandırıcı bir cümle varsa budur.

penisin yapabildikleri

zenciler için gaz-fren-debriyaj üçlüsünü hiç ayak değiştirmeden kullanmaya yarar.

2 dakikada hayata yeniden bağlanmak

bugün hayatımı değiştiren olay, sadece 2 dakika mantık yürütüp, aşk denen illetten * kurtuldum, daha sabaha kadar 'acaba pencereden atlasam ölürmüyüm' diyen ben artık 'acaba pencereden kimi atsam' diyen bir piçe dönüştü. artık harabe gibi gezen aptal bir aşık değilim, sadece 2 dakika, şöyle 'ben onu seviyorum, ama o beni arkadaşı olarak görüyor, hemde başkasını seviyor, neden kendi kendime hayaller kurup sonra kurduğum bu hayalden dünyayı kendi başıma yıkıyorum. bunu sadece aptallar yapar' dedim ve artık ona bağlanmıyorum, artık bu kalbimi kilitleyen görünmez zincirleri kırdım. ve bunu sadece mantığımla yaptım. aşk denen gözü kör, kalbi çürük, zehir kusan canavarı yendim. sizede tavsiye ederim *

sözlük yazarlarının oturduğu il ve ilçeler

Fethiye-Muğla.

entry numarası sallama

(#2607836)

sopa isimleri

genelde beyzbol, öğretmenlerin kullandığı cetvel vb. sopalara verilen isimler. en klasikleri şunlardır;
-Haydar
-Abbas
-Cabbar
-Şehmuz
-Gaffar

anne vahşeti

kendi canından, kanından bir parçayı hiç çekinmeden insanların gözü önünde bir çöp misali ölüme atan 'anne'. bunun gibiler yüzünden idam gelmesi gerekli. Buyrunuz link:
http://www.siyahgazete.co...-bosluguna-atti-2275h.htm

sıvı sabunla duş almak

arkadaşlarımın evinde kaldığım 1 haftalık dönemde yaşadığım olay.

apaçi zombiler

saçları aşırı jöle yüzünden katılaşmış ve bu sayede dökülmemiş zombilerdir. bunlar genelde faça doğana binip çıkışta kız meslek lisesinin önüne gelip zombi rap * dinlerler.

zombi salgınında ülkü ocakları

ocakların karşısına geçip, güçlü bir hoparlör ile hücum marşı açılıp viyanaya kadar sefer düzenlenir ve zombiler denize dökülür.

unutulmayacak film sahneleri

v for vendetta son sahne.

tanrı

(bkz: Zeus)

muhteşem yüzyıl karşısında mastürbasyon yapan tip

ağır ergendir.

zombi olunca yapılacaklar

ekmekle insan beyni yiyip, suyuna banmak.