bugün

entry'ler (23)

14 şubatı sevişemeden geçiren keriz insan tipi

(bkz: biri banamı seslendi)

hamit altıntop

real madrid'te bayern münih'te oynadığına şaşırdığım futbolcu ! yahu bir kere şu topu ayağında tutmasını öğrende gel öyle orta aç.

10 şubat 2013 galatasaray mp antalyaspor maçı

sabrinin döktürdüğü maç. haftaya hamit'in yerine eboue, yektanın yerinede 4-1-3-2'e dönüp drogba'yı alabilir fatih hoca.

kayıp şehir

daha renault megane arabanın nasıl çalıştığını bilmeyen yazarların takip ettiği dizi.

leyla ile mecnun

ilk bölümüyle trt 1'de. kahvemi hazırladım. geçtim başına şuanda iskender kapıyı çalıyor. tamam.

erdal bakkal vecizeleri

bana böyle birşey söylenmedi, bana böyle bir bilgi gelmedi arkadaş !

geldi yine tipini sevdiğim

başlıkları alt alta okumak

(bkz: 31 çektikten sonra gelen pişmanlık)
(bkz: allahım niye yaptım böyle birşeyi)

sıçmak

tam başladığında babanın gelip "çabuk çık lan" deyip içine ettiği eylem. yarısında bırakıp çıktım. o çıksın tekrar girecem.

(bkz: bi rahat verin be)

ikizler burcu erkeği

birilerinin canlarını fena yakan burç.

iki kürdün üçüncü kişi yanında kürtçe konuşması

ırkçılar toplanmış yine. iki ingiliz türkiye'de birbirleriyle ingilizce konuşsa yadırgamazsınız ama başlıkta "kürt.." geçtiği için böyle vatan kurtarıyorsunuz. tebrikler.

(bkz: yazık)

izlenen dizinin tekrarını da izlemek

cuma günü yaşanabilecek bir olaydır. televizyon açık mı kapalı mı belli değildir.

(bkz: arka sokaklar)
(bkz: arka sokaklar)

mardinspor

iddaa da maçlarına 3h verilen memleketimin takımı. her maç 5 yiyor 6 yiyor ama ligden çekilmiyor. kendini o kadar öven mardinli iş adamlarıda hiçbiri bu olaya el atmıyor.

(bkz: yazıklar olsun)
(bkz: ah biraz param olacaktı ah)

çekingen olmanın kişiye kaybettirdikleri

birinden hoşlandığında hep karşı taraftan hamle gelmesini beklersin, yeni bir ortamda yeni biriyle tanışmak yerine oturup bir köşeye onları izlersin. biri senle konuşuncada anlamsız bir şekilde kibar olup silik bir tip olarak hafızalarda yer alırsın. markete gittiğinde kasa sırasında biri senin yerine aldığında ona bir şey diyemezsin ya insanlar beni yadırgarsa ya insanlar beni sevmezse gibi düşünceler gelir aklına diyemezsin. yavaş yavaş asosyal olursun. eve tıkılırsın. kimseyle konuşmazsın. geberip gittiğindede mutsuz, asosyal, çekingen, utangaç biri olarak hafızalarda kalırsın. ya da kalmazsın kimse seni şeyine takmaz.

(bkz: mutsuz ölmek)

sözlük yazarlarının dayılarıyla ilişkileri

şerefsizin tekidir, kıymet bilmeyendir, çıkarcıdır, kişiliksizdir, karaktersizdir,.

(bkz: daha güzel anlatılamazdı)

adriana lima vs türk kızı

adriana'nın yanına gittiğinde yüzüne bakmazsın bakacak başka yerler vardır ama türk kızının bıyıklarına martısına falan bakarsın yani türk kızı alır.

yaran behzat ç diyalogları

behzat ç: kız nerde ?
suçlu: bilmiyorum
behzat ç: kız nerdeee ?
suçlu: bilmiyorummm abi bilmiyorum
(behzat tokatı yapıştırır)
suçlu: annesinde olabilir.

böyleydi galiba.

gs de ortaya çıkabilecek sorunlar

takım içindeki kıskançlıklar dahilinde bir sorunda yönetimde çıkacaktır. fatih terim ile yönetim arasında gerginlik vardı ama sözde yemekle bu gerginliğin aşıldığı bize yutturuldu. bu sene şl'de iş yapamazsak sorunlar dahada büyüyecek.

real madrid

la liga'yı kaybetti ama şl'yi havada karada alacağına inandığım takım. jose akıllı adamdır. ayağını yorganına göre uzatır. temkinlidir. yakışıklıdır. karizmatiktir. işini şansa bırakmayıp şl'ye asılıp kupayı alır. bu takımdanda kendi isteğiyle ayrılıp gider.

tv2

kanal d'nin eski dizilerini yayınlıyorda keşke ali dayı, geniş aile, ruhsar, yılan hikayesi gibi dizileri yayınlasada izlesek diye içimden geçirdiğim, her gün yayın akışına göz attığım, mutsuz bir yüz ifadesiyle oturup kanal d'de akasya durağına talim olmama sebebiyet veren kanal.

emre belözoğlu

adamdır adam. küfür etmez. ırkçılık yapmaz. tükürmez. centilmendir. en iyi arkadaşı zokora'dır.