bugün

Acaba hangi erkeğe meme fotoğrafı atıyor orospu diye düşünmeye sebep olur. Evet.
Hala seviyorsanız yaptığınız gereksiz eylemdir. Başkalarıyla konuşuyordur ya da sizin çevrimiçi hayır şakaydı. işi gücü yok sizi mi kontrol edicek. Zaten başkaları vardır onun hayatında. bakmayın sizde boşverin silin gitsin.
agir dram iceren anlar yasatir insana. sonra bir anda kafan atar rehberden silersin numarasini cevrimici gormemek icin.
oda sizin çevrimiçi oluşunuzu izliyorsa sonsuza kadar sürecek eylemdir.
Bende hoşlandığımı izliyorum emin olun daha beter.
Bitmemişliğin, bitirememişliğin can bulmuş halidir.
Online olarak gördüğünde sebepsiz sevinmene sebep olur.
"Yaşıyor" der iç ses.
(bkz: kendimden biliyorum)
Yazık be yapmayın.
Net olun.
It may be a metaphor really make sad.
Duygulandıran durumdur. Kimlerle oynaşıyor diye düşündürür. Evet.
(img:#1617239)
Cokca yaptığım aktivite son zamanlarda ama biliyorum ki bi kıza online değil banada online değil muhtemelen üretime gidecek makine parçaları için online...
Ayrildiktan sonra rehberinden silseydin bunlari yasamazdin deli kanli.
Tanim: malliktir.
(img:#1657740)
Boşa üzüntü kaynağı olduğunu anlayıp eski sevgilinin engellenmesi gereken durum. Bu raddeye gelmek de zor iş ama engelden sonra zamanla rahatlama gelmesi tanrının güzel bir lütfu.
Izlemem abi, ya numarasını yok ederim ya da direk arayıp içimi dökerim. Ne kasıcam.
mevcut sevgilinin çevrimiçi oluşunu seyretmek kadar acı vermez.
iq'yu 50 puan düşürür paranoyak yapar insanı. izlemeyin abi böyle şeyleri açın kerimcan durmaz izleyin daha faydalı.
Dünyanın en gereksiz bakışmalarına sebep olan ve bir o kadar'da duygusallığın zirve yaptığı andır.
Hastalık.

En yakın psikiyatriste gidin.
Gece 4'te çevrimiçi oluşunu fark ettikten sonra hüzünlenmiş, nişan fotoğrafını gördükten sonra çekilmiş, düğün fotoğrafını gördükten sonra mutluluk dilekleriyle arkamı dönüp gitmiştim. Fonda zeki Müren..
Acının dozajını kaçırmayın derim. Her şey ayarında güzel. Arada stalk çekin. Stalk sek iyi gider, bulandırmayın.
Duygulariniza söz gecirmeyi ogrenemezseniz hayatta bi arpa boyu ilerleyemezsiniz.
bence tek kelimeyle saçmalık...
üzer, hüzünlendirir. o yüzden stalk yapmamak lazım.
Kimlerle oynaşıyor diye düşündürecek izleme. Evet.
kendinize bu kötülüğü yapmayın bence. çünkü size çevrimiçi olmayacak.
güncel Önemli Başlıklar