bugün

entry'ler (8)

sözlüğü babasının malı sanmak

sizin mi la internet .
Allah'ın.

uyuyamamak

Evde zaman zaman varligi unutulan saatin tik tak larinin duyuldugu , ust komsularin sifon sesi gece tuvalete gitme sıklıgı istatize edilebilecek kadar netlesen tv acsan izleyecek bisey bulamayacagin kitap okusan dikkatini toparlayamayacagin kimi zaman dis agrisinin kimi zaman ask acisinin yer yer hemoroid belasinin sebep oldugu katlanilasi zor , mondiodal sponsorlugundaki gece durumudur.

sözlük yazarlarının itirafları

ÖSS'ye ilk girdiğim günden bugüne 8 yıl gecti 3 kez sistem değişti yaklaşık 46 konu eklendi , 3 dersin içeriği değişti...su an 2. Üniversitemi okuyorum. Yani aslında okuyamıyorm .. 3. Sınıfa geldikten sonra okula karşı bi soğukluk oluyo bende töbestafurullah böyle değişik.. Yeniden sınava giricem bu yıl , sanırım babam duyarsa beni reddeder ama kendime engel olamayacağım . Ben tam 3. Sınıfa geldiğimde ÖSS'nin cazibesi ivmeli artış gostermeye başlıyo ve ben buna karşı koymayacağım . Not : baba seni seviyorum .

hastası olunan sözler

Babamın bir sözü olmakla birlikte etkisi yıllarla eksilmyen doğal içeriğe sahiptir: "Al şu parayı da yanında dursun. Lazım filan olursa diye."

özledim

Siparişler geç geldiği için duyduğu mahcubiyeti hesap almayarak aşmaya çalışan o eski esnaflar hatırlandığında hissedilen şeydir.

buz gibi havada mini etek giyen kadınlar

Mosmor olmuş dudaklarıyla "yoo üşümüyorum ki" diyen, bir garip yalıtıma sahip omurgalı.

bakkaldaki kredi kartı şifren umrumda değil tribi

şifre girilirken orda müstehcen bir an yaşanıyormuşcasına usulca, hissettirmeden, utandırmadan, sanki tam da o an aklına bişey gelmiş gibi arkasına dönen bakkalın gösterdiği tutumdur.

sabahın köründe işe gidenlerin surat ifadeleri

''hı anlamadım?'' ifadesinin en net okunduğu tablodur.