bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    tecavüzcü coşkun'un niyeti bozmasına ortam hazırlayan durumdur...
    6 -2 ... ismini vermek istemeyen yazar
  2. 2.
    (bkz: mujde ar)
    catida kiremitleri duzeltirken bile..
    7 ... revolter00
  3. 3.
    küçük emrah ın annesinin sıkça yaptığı rol.
    8 -1 ... yamuq
  4. 4.
    köylüdür, bakımsızdır, kıllıdır denerek hor görülen temizlikçi guruhunun gönüllerde yer edindiği haklı zaferidir. bu filmler sayesinde önyargılarını yok etti, ufku genişledi türk erkeğinin.
    8 ... arjen robben
  5. 5.
    bu tür harekette aklıma ilk gelen 'köyden indim şehire' filminde zeki alasya'nın karısıydı.
    4 ... illetyus
  6. 6.
    hemen ardından o kişi kimse tecavüze ya da sarkıntıya maruz kalmasına neden olaydır. bunu yapanların hepsi de nedense seksi görünüyor. bir adile naşit'te normal bir olaymış gibi baktım ben. *
    5 ... istanbul icin efkar vakti
  7. 7.
    az ilerde agacların yapraklarının arasından kendisini izleyen abazana bayram yaptıran yesilcam kadınları'nın klasigi.
    4 ... hayatin anlamini cozen bilge
  8. 8.
    tahrik edebilite ve tecavüze uğrayabilitesini yükseltmek isteyen türk filmlerinin cevval kadın karakterlerinin başvurduğu yol. ****
    3 -1 ... sosyalpenguen
  9. 9.
    bu bir gelenektir kameramanlarda, programda bayan sanatçı şarkı söyler ama bacakları çekilir mesela, kalçasını sallar 84 ekranda sadece kalça görüsünüz(bütün kameramanlar alınmasın)
    1 ... erme1984
  10. 10.
    meral zerene yakışır en çok, ki bir meral zeren bir de müjde arın öyle bir yeteneği vardır, gülen gözlerde küçük ama sağlam frikikleri vardı müjde arın.
    3 ... lastras