bugün

entry'ler (16)

üniversite seçiminde şehir dışı mı şehir içi mi

Rahat etmek fakirlik çekmemek ve anne yemeği yemek için şehir içi. kendi ayaklarının üstünde durmayı öğrenmek daha fazla insanla tanışmak hayatı öğrenmek daha rahat hareket edebilmek sapıtmak bozmak cozutmak itlik serserilik yapmak için şehir dışı. yani olay senin ne istediğine bağlı.

1 doların 4 tl olduğunu görmüş efsane nesil

2 sene sonra bu başlığa geleceğiz ve keşke 4 lira olsa diyeceğiz belki de. anlaşılan geçenlerde #DolarÜçeDüşmeli twitter hashtagi başarısız oldu.

çay kur un 2017 yi 268 milyon tl zararla kapatması

çaykur zarar ediyor çiftçi zarar ediyor iyi de herkesin çay içtiği bu ülkede bu çay paralarını kim cukkaliyor ?

yasin alpen

başlığı açan: fatihintakendisi (19.12.2013 20:24) başlığa girilen ilk entrynin sahibi bu sözlüğün sayılı trollerinden biriymiş anladığım kadarıyla fakat şuan yok buralarda. tanıyan eden var mı ? mesaj atabilirsiniz.

Edit: yasin alpenin "fatihintakendisi" nick'li yazar olduğunu iddia etmiyorum yanlış anlaşılmasın. O olmadığından eminim hatta.

çilimli

sınırları içirisinde "t tipi kapalı ceza infaz kurumu" bulunduran ilçe.

tam şuanda beklediğin mesaj

ya sen beni yanlış anladın. öyle demek istemedim dilimin ayarını sikiyim kusura bakma.

evrenin canlı olma ihtimali

"can" nedir ?

bylock

fetöcüler çok aktif twitter kullanmasına rağmen içinde "bylock" kelimesi geçen ilk tweet programın yayınlandığı tarihten 9 ay sonra atılmıştır. bu tarihte bylock kullanıcı sayısı 140 bin. bu gizliliği nasıl sağlamışlar aklım almıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

saplantılı bir adam oldum. çok saplantılı. kendimi bilmediğim bir şeyi bilmediğim birini ararken buluyorum. deli gibi sokaklarda geziyorum. onunla karşılaşmak için. hiç girmediğim sokaklara sapıyorum orayı bulmak için. sürekli bir şeyler okuyorum o şeyi öğrenmek için. uykusuz ve aç.

yasin alpen

Google Play'de yayınladığı namaz vakitleri TR ve kıble pusulası programlarına eklediği kodlarla-ki bu kodlar bylock sunucusuna ping atıyor- binlerce insanın hayatını karartmış suçsuz yere hapse sokmuş işinden etmiş insandır. kendisi sivas fen lisesi ve ODTÜ Bilgisayar müh. mezunudur. bir dönem tubitakta çalışmıştır ve yurt dışına gitmiştir. ismail alpenle aynı soyadı taşıyor ve aynı liseden mezunlar akraba olabilirler. akraba ise, bu başlığın bir zamanlar 4 entrysi olup şuan neden boş olduğunu açıklıyor.

evlilik

duygusal bağın ve ilişkinin devlete ve topluma haber verilmesi. çok mantıksız ve sonunda zararlı çıkılacak bir olaydır. olayın kağıda dökülmesi kesinlikle erkekleri zarara uğratır.

devletin bekası

bunun tanımı yapacak bir babayiğit var ülkede. onun tanımının dışına çıkarsanız duman olursunuz.

sikayetvar com

kim düşündü ise güzel düşünmüş dediğim, şikayetçi ile firmayı buluşturan, bunu da açık ve herkesin okuyabileceği şekilde yapan, bu sayede de müşterinin adam yerine konma olasılığını yükselten platform.

çiftlik bank

insan kendi kurnazlığının, bir tek kendini akıllı zannetmesinin, kolay yoldan hayatı hackleyip köşe olmanın peşinden koşarak mağdur edildi ise buna gram acımam. bu çiftlikbanka yatırım yapanlar emin olun elinden gelse sizi dolandırır hırsızlık yapar kaçakçılık yapar. o yüzden bu acemi hackerlara acımayın. para aptalı sevmez bu bir doğal seleksiyon. ülkedeki şark kurnazı kesimi fakirleştirerek üreme ve ülkedeki söz sahibi olma olasılığını düşürdüğü için bu tombul hımbıl arkadaşımıza nişane verilmeli

alzheimer

bu hastalıktan amiloid ß birikimi sorumludur.

bir akpli ile tartışmak

size hiçbir şey kazandırmaz. aynı zamanda tartışma düzeyi ve süresine göre IQ puanınızda 10 puanlık bir gerileme yaratabilir size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir.