entry'ler (25)

mini etek giyen sevgilisiyle gurur duyan erkek

(bkz: (#12294019))

el kadar kız çocuğuna bikini giydirmek

böyle bağnazca bir düşünceye sahip olan kişinin düşüncelerinin okuyunca midemi bulandırdığı başlığa yine de bir sabırla yazıyorum. bu kişi ister küçücük bir kız olsun, ister genç kız, ister kocaman bir kadın sahip olduğu şey bir et parçasından ibarettir. ona bakan gözler eğer kötü düşünceler taşıyorsa o bakanın ayıbıdır, beyninin sadece neye çalıştığının kanıtıdır. böyle sapık beyinli kişiler sayesinde bir bayan açık giyinince "yollu" gibi sıfatlara layık görülüyor gayet namuslu olmasına rağmen. aynı şekilde sevgilileri de bu şekilde giymelerine izin vermiyor, biri sadece bakınca bir şey oluyormuş gibi. gerçekten hep şahit olduğum bu durumu ortaya çıkaran, bir bayan hava aşırı sıcakken bile tamamen kapanmalıdır düşüncesine sahip olan kişilerle aynı ülkede yaşamaktan utanıyorum. daha ağır konuşmak isterdim ama bu kadarı yeterli olmuştur diye umuyorum nitekim bağnaz adı üstünde başka düşüncelere kapalıdır yine de dediklerim bi işe yaramıycak

milliyetçilerin olmadığı dünya

insanların akıllandığı dünyadır. nitekim kimse doğarken milliyetini seçemiyor ya da biri zamanında bi halt etti diye cezanın kendisine kesilmesini, genelleme yapılmasını anlayamıyor. ayrıca kimbilir herkes ailece geçmişte kimlerle karışmıştır saf ırk diye bir şeyde yoktur genel bakarsak.

ezel

30 mayıstaki son bölümüyle öyle yardırmıştır ki kelimeleri kifayetsiz bırakmıştır benim için. arşivlik bi bölümdü.

banyo yaparken suların kesilmesi

yeni bir konuşma tarzına lider olmak *

saniyelik salaklıklar

arkadaşa saat kaç diye sorarken telefonun elinde olması saate direkt ordan bakılması.

her şey güzel olacak

insanın devamlı tekrar etmesi gereken bir cümleymiş nitekim çok ihtiyaç oluyor!

çorabın içine sigara paketi sokmak

lisede arama yapılıyorsa erkek öğrencilerin pantolonlarının kapaması suretiyle sigaralarını saklama şeklidir. ha bulunur müdür yardımcıları tarafından o ayrı.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

genelde hastayken ya da moralin bozukken yanında kimsenin olmaması akabinde derin bir üzüntü duyulduğu anlardır.

facebook

dondurulduğu ya da silindiği anda insana muhteşem bir huzur veren, genel olarak gereksiz bir paylaşım sitesidir. birbirinin arkasından demediğini bırakmayan şahıslar burada birbirlerini öve öve bitiremezler. herkes bilir ki sanal ortamda kişi "gerçek" değildir.

her sene bir sene öncesini özlemek

insan kaybettiğinin kıymetini sonra anlayan yaratılışta olduğundan şaşırılmaması gereken bir durumdur.

aile bireylerinden gelen komik sms ler

aynı evin içinde kardeşine bana su getirir misin diye mesaj atıp cevap olarak kardeşin kendisinin gelmesi.

ben bu yazıyı sana yazdım

üstüne de cem adrian - (bkz: ben bu şarkıyı sana yazdım) dinlenmelidir.

zamanın nasıl geçtiğini anlamamak

insan hobileriyle ilgileniyorsa ya da sevdiği kişilerle beraberse kendini "onca saat nasıl geçti de hava karardı" diye sorarken bulabilir.

bornova

öğrencilerden ziyade (yazın öğrenci nüfusu çok azalmaktadır) yazın da mükemmel olan, kafa dinlemek için kaçılması gereken bir cennet parçasıdır adeta.

obsesif kompülsif bozukluk

bir insan elini 4-5 kez yıkayıp hala kirli olduğunu iddia ediyorsa obsesif kompulsif bozukluk başlamıştır mesela.

sevildiğini anlamayan insan

değer verildiği düzgünce belli edilmemiştir kendisine ya da farkındadır ama sevildiğini kabul etmeye korkuyordur.

uyku hastalıkları

insomnia isimli hastalıkta ise kişi 4-5 gün uyuyamaz. tabii bunu 1-2 gün uyumayıp "insomnia mı oldum ya?" diye yorumlayanlar da vardır, ciddi bir hastalık olduğu unutulmaktadır.

sözlük yazarlarının itirafları

üniversiteye gitmeye gitmeye hiç mezun olamıycam diye korkuyorum.

hastası olunan sözler

"hatalarım stilimdir" kamyon arkası yazıları