entry'ler (48)

stanleywhite

Sonsuz.

stanleywhite

Dost istiyorsan cüzdanına bak.

ruh okuzu

Benim nick altıma bunları yazmış

arkadaşlar lütfen sakin olun. eskiden buradaki kavgalarda millet birbirinin gotunu ifşa ederdi. göt kesme eylemi biraz ilkel kalıyor. varsa göt ifşaniz paylaşın.

Okuduğumda yavşak ifadesine kızmıştım ama kendi nick altına bunları yazdığını okudum

pek sıcakkanlı olmayan yazar. kıl dönmesi ameliyatı sebebiyle daha da sevimsizleşmiş yazar. insanın götünün üstüne oturamamasi ne demek bilemezsiniz arkadaşlar. ameliyat masasında göt loblarimi elleriyle çekiştirip açtılar. bunun bende bıraktığı travmayı anlayamazsiniz.

zavallı olduğunu anladım acıdım bu açıklamadan sonra yakında kendi göt ifşasını paylaşabilir.

ellerim yorulsun stemiyorum1

ben sana
ben sana bok demem,
boklar duyar ar eder.
bir zerren düşse boka,
onu da mundar eder.
tanrı senin hamurunu
necasetle yoğurmuş,
anan seni sıçar iken
yanlışlıkla doğurmuş.
neyzen tevfik

stanleywhite

year of the dragon sinemasındaki inatçı hırslı takıntılı polis ve sonunda amacına ulaştı stanley white.

beklenen büyük istanbul depremi

biricik sevgilim beklenen büyük istanbul depremi gelmek zamanı gel.

mehmet şimşek in türk milletine yerel halk demesi

Böyle göte böyle yarak.

naci görür

Bu değerli bilim adamının başlığına birçok GERiZEKALI iftiracı kahpe toplanmış biri hoca istanbulda 9 büyüklüğünde deprem olacak diye asla açıklama yapmadığı halde götünden laf uydurup hocanın istanbulda 9 şiddetinde deprem olacağını söylediğini iftira atmış bir başka kahpe hocanın katıldığı programlardan para aldığı iftirasını atmış memlekette kahpe çok kahpelerin ağzı torba değil ki büzesin ama bu iftiracı kahpeler elime düşseler o iftiracı ağızlarına beton dökerdim neyse helal olsun naci hocaya iftiracı kahpelere rağmen değerinin tam bilinmemesine rağmen uyarı görevini sürdürüyor

Deprem Gecikir Ancak Muhakkak Olur Naci Görür ile Merkez Üssü

https://youtu.be/ySzbx4mQKQA?si=t3vz4KmEYTYSDSLz

Tebrikler.

dünya sefalet endeksi

BiRiCiK SEVGiLiM BEKLENEN BÜYÜK iSTANBUL DEPREMi ZUHUR ETTiKTEN SONRA BU LiSTEDE 1. SIRADA tc OLACAK.

2024 DÜNYA SEFALET ENDEKSi

1-     Arjantin
2-     Suriye
3-     Lübnan
4-     Sudan
5-     Türkiye
6-     Venezuela
7-     Zimbabwe
8-     Filistin
9-     Angola
10- Demokratik Kongo

dünya sefalet endeksi nde türkiye nin yeri

BiRiCiK SEVGiLiM BEKLENEN BÜYÜK iSTANBUL DEPREMi ZUHUR ETTiKTEN SONRA BU LiSTEDE 1. SIRADA tc OLACAK.

1-     Arjantin
2-     Suriye
3-     Lübnan
4-     Sudan
5-     Türkiye
6-     Venezuela
7-     Zimbabwe
8-     Filistin
9-     Angola
10- Demokratik Kongo

türkiyenin artık sefalet listelerinde yer bulması

1-     Arjantin
2-     Suriye
3-     Lübnan
4-     Sudan
5-     Türkiye
6-     Venezuela
7-     Zimbabwe
8-     Filistin
9-     Angola
10- Demokratik Kongo

bazende yaşam ürküttüğü için ölüm huzur verir

Yaşam huzur verince ölüm ürkütür. Bazen de ölüm ürküttüğü için yaşam huzur verir. BAZENDE YAŞAM ÜRKÜTTÜĞÜ iÇiN ÖLÜM HUZUR VERiR. Mutsuz insan ölümden korkmaz. Mutlu insan, seven insan içinse ölüm hep kabustur çünkü kaybedeceği çok şey vardır.

yaşam huzur verince ölüm ürkütür

Yaşam huzur verince ölüm ürkütür. Bazen de ölüm ürküttüğü için yaşam huzur verir. BAZENDE YAŞAM ÜRKÜTTÜĞÜ iÇiN ÖLÜM HUZUR VERiR. Mutsuz insan ölümden korkmaz. Mutlu insan, seven insan içinse ölüm hep kabustur çünkü kaybedeceği çok şey vardır.

beklenen büyük istanbul depremi

11.08.1999.Çarşamba tarihinde Tam güneş tutulması oldu sonrasında 17.08.1999.salı.03:02 tarihinde gölcük depremi oldu 08.04.2024.Pazartesi tarihinde Tam güneş tutulması oldu 2024 yılında beklenen büyük istanbul depremi olacak en az 1 milyon en çok 3 milyon kişi ölecek kt tc çökecek bu tahminimdir temennimdir beklenen büyük istanbul depreminden sonra olacaklar bu videoda net anlatılmış

istanbul'da 7 Üzeri Depremde Gerçekleşmesi Muhtemel Bir Felaket Senaryosu
https://youtube.com/watch...A&si=d6rvm_0dfsFHpQ_1

Herkese hadi selametle!

08 04 2024 pazartesi tam güneş tutulması

11.08.1999.Çarşamba tarihinde Tam güneş tutulması oldu sonrasında 17.08.1999.salı.03:02 tarihinde gölcük depremi oldu bugün 08.04.2024.Pazartesi tarihinde Tam güneş tutulması oldu yarın 09.04.2024.salı tarinde beklenen büyük istanbul depremi olacak en az 1 milyon en çok 3 milyon kişi ölecek kt tc çökecek bu tahminimdir temennimdir beklenen büyük istanbul depreminden sonra olacaklar bu videoda net anlatılmış

istanbul'da 7 Üzeri Depremde Gerçekleşmesi Muhtemel Bir Felaket Senaryosu
https://youtube.com/watch...A&si=d6rvm_0dfsFHpQ_1

Herkese hadi selametle!

[10/4 02:09] ∞: sanmaki dün biricik sevgilim beklenen büyük istanbul depremi zuhur etmedi diye bu iş bitti hayır asla bitmedi aksine yeni BAŞLIYOR khp tc sokak hayvanlarına geçmişte zulüm yaptı şimdide zulüm yapıyor
BUNUN BEDELiNi AĞIR ÖDEYECEK ÖYLE BIRAKMAM ONU
[10/4 02:14] ∞: 11.08.1999.Çarşamba tarihinde Tam güneş tutulması oldu sonrasında 17.08.1999.salı.03:02 tarihinde gölcük depremi oldu ARADA 6 GÜN VAR BiRiCiK SEVGiLiM 16.04.2024.SALI 23.04.2024.SALI ZUHUR EDEBiLiR OLMADI 2030 A KADAR iLLAKi ZUHUR EDER ACELEM YOK ÇÜNKÜ TÜM iŞi BiLEN BiLiMADAMLARI BU AÇIKLAMAYI YAPTILAR

Dr. Altan, “Çünkü 1999 depreminden sonra istanbul'da 30 yıl içinde büyük deprem olma olasılığı yüzde 64'tür. Gölcük depreminin üzerinden 22 yıl geçti, 8 yıl kalmış. Deprem olmadan önce alacağımız en önemli önlem yapı güvenliğidir.
[10/4 02:15] ∞: istanbul depremi için tarih verip uyardı: Bu ilçelerde oturanlar dikkat!

Büyük kayıplara neden olan 17 Ağustos Marmara Depremi’nin 22’nci yıl dönümünde açıklamalar yapan Prof. Dr. Mehmet Fatih Altan, “1999 depreminden sonra, 30 yıl içinde büyük bir deprem bekliyoruz deniyordu, üzerinden 22 yıl geçti. Yani istanbul depreminde son çeyreğe girdik. 8 yıl içinde büyük bir deprem olma olasılığı yüzde 64’tür. istanbul’un yapı stoku S.O.S. veriyor, çürük” dedi.
[10/4 02:15] ∞: iSTANBUL’UN YAPI STOKU HALA S.O.S. VERiYOR

istanbul depreminde son çeyreğe girildiğini vurgulayan Prof. Dr. Altan, “Çünkü 1999 depreminden sonra istanbul’da 30 yıl içinde büyük deprem olma olasılığı yüzde 64’tür. Gölcük depreminin üzerinden 22 yıl geçti, 8 yıl kalmış. Deprem olmadan önce alacağımız en önemli önlem yapı güvenliğidir. istanbul’un yapı stoku hala S.O.S. veriyor, çürük. Çünkü 2000 yılından önce yapılan binalar çok fazla ve o yapılarda insanlar yaşıyor” diye konuştu.
[10/4 02:15] ∞: 700 BiN BiNANIN KENTSEL DÖNÜŞÜME GiRMESi GEREKiYOR

istanbul’da 700 bin binanın kentsel dönüşüme girmesi gerektiğini aktaran Prof. Dr. Altan, “Şu anda 75 bin binanın kentsel dönüşümle yenilendiğini görüyoruz. Kentsel dönüşümde yerimizde sayıyoruz, ivme kazandırmak lazım. Devletimiz süreci biraz hızlandırmalı, vatandaş ise binalarını yenilemeye gitmelidir. Büyük depremin üzerinden 22 yıl geçti, yapılarımız sağlam değil. Depreme karşı dayanıklı bina sayımız az” ifadelerini kullandı.
[10/4 02:16] ∞: https://www.sozcu.com.tr/...turanlar-dikkat-wp6596137
[10/4 02:17] ∞: Daha iyi anlamak için soruyorum. Büyük istanbul depreminin önümüzdeki 20-30 yıldan önce olacağını söylüyorsunuz.
Dedim ki, 20-30 yıldan önce olmazsa çok şaşırırım. Ama zaten ben yaşıyor olmayacağım. 20-30 yılı geçerse çok şaşırırım. Bilimsel olarak baktığımızda, yarın, bu yıl veya 20-30 yıl içinde bu depremin olması için hatırı sayılır bir ihtimal var. Bunu bu zaman zarfında beklememizi gerektirecek ciddi bir ihtimal var.
[10/4 02:17] ∞: https://m.haberturk.com/y...nde-olmazsa-sasiririm-amp
[10/4 02:18] ∞: '8 YIL KALMIŞ'

istanbul depreminde son çeyreğe girildiğini vurgulayan Prof. Dr. Altan, “Çünkü 1999 depreminden sonra istanbul’da 30 yıl içinde büyük deprem olma olasılığı yüzde 64’tür. Gölcük depreminin üzerinden 22 yıl geçti, 8 yıl kalmış. Deprem olmadan önce alacağımız en önemli önlem yapı güvenliğidir. istanbul’un yapı stoku hala S.O.S. veriyor, çürük. Çünkü 2000 yılından önce yapılan binalar çok fazla ve o yapılarda insanlar yaşıyor” diye konuştu.
[10/4 02:18] ∞: ANALiZiNi YAPTIĞIMIZ BiNALARIN YÜZDE 95’i ÇÜRÜK

Yapıların bir an evvel ya güçlendirilmesi ya da yıkıp yeniden yapması uyarısında bulunan Prof. Dr. Altan, “Üniversitemizin inşaat laboratuvarında deprem performans analizleri yapıyoruz. Bize Küçükçekmece, Bağcılar, Esenler gibi ilçelerden gelen bina örneklerinden neredeyse yüzde 95’i çürük çıkıyor. Bu binalar 2000 yılı öncesinde yapılmış ve genelde 5 ilâ 9 katlı. Kişiler, özellikle 2000 yılı öncesinde yapılan binaları son çıkan deprem yönetmeliğine uygun mu diye kontrol ettirmelidir. Yoksa depremi evde karşılayamayız” dedi.
[10/4 02:19] ∞: BÜYÜKÇEKMECE, AVCILAR, PENDiK RiSKLi iLÇELER

Prof. Dr. Mehmet Fatih Altan, “Büyükçekmece’den başlayarak özellikle Avcılar, Küçükçekmece depremden en çok etkilenecek ilçelerdir. Sonra Kadıköy, Üsküdar, Kartal ve Pendik’e kadar giden güzergahta eski yapı stoku var. Fayın Adalar ve Silivri tarafında kilitlendiğini biliyoruz. Özellikle bu ilçelerde yaşayanlar yapılarını kontrol ettirsin. 2000 yılı öncesinde yapılan binaları artık silmek gerekir” diye konuştu.
[10/4 02:19] ∞: DEPREMiN 7-7,5 BÜYÜKLÜĞÜNDE OLMASI BEKLENiYOR

1 milyona yakın binanın etkileneceğini söyleyen Prof. Dr. Altan, “istanbul depreminde merkez üssünün Adalar ya da Silivri olacağını tahmin ediyoruz. Adalar’da meydana gelirse 7, Silivri’de ise 7-7,5 büyüklüğünde bekliyoruz. Bu depremden sadece istanbul değil bütün Marmara Bölgesi etkilenecek. Yani 30 milyonluk bir nüfustan bahsediyoruz. 70 bin civarında binanın ağır hasar alacağını, toplamda 1 milyona yakın binanın depremden etkileneceğini düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
[10/4 02:20] ∞: https://www.cumhuriyet.co...layip-tarih-verdi-1860868
[10/4 02:55] ∞: Ha deprem olmadı mı hiç sorun değil kişi demir sopayla da dövülür tahta sopayla da dövülür kişi tabancaylada öldürülür bıçaklada öldürülür niyet önemli amaç başarıp sonuç almaksa yöntem deprem olur göçmenler olur gene başarılır sonuç alınır
[10/4 02:56] ∞: Ben khp tc yi yıkmayı kafama koydum
[10/4 02:57] ∞: Ama biricik sevgilim beklenen büyük istanbul depremiyle
[10/4 02:57] ∞: https://youtu.be/UD-tFB8oQFA?si=xP69DKBm6fG9VNrj
[10/4 02:58] ∞: Ama açlık seviyesinde ekonomik krizle
[10/4 02:59] ∞: https://youtu.be/OkdzavEFGqE?si=V2Upvkf1yPaGjawZ
[10/4 02:59] ∞: Ama 15 milyon suriyeli göçmenle
[10/4 03:00] ∞: TÜRKiYE’DEKi SURiYELi SIĞINMACILARIN KENTLERDE NEDEN OLDUKLARI GÜVENLiK RiSKLERi
Türkiye’de yaşayan Suriyeli sığınmacıların neden olduğu
sorunlardan bazıları güvenlikle ilişkilidir. Suriye’de süren otorite boşluğu
Türkiye’ye yönelik terör saldırılarında artışa neden olmaktadır. Canlı bomba
eylemlerinde yer alanların bir bölümü ya Suriye kökenlidir ya da Suriye’de
terör eğitimi almıştır. Suriye terör örgütlerinin büyümesi için ideal bir ortam
yaratmaktadır. Suriyeli sığınmacıların gelişiyle birlikte Türkiye’de kentlerde
işlenen asayiş suçlarında artış olduğu iddia edilmektedir. Türkiye gibi etnik
mozaiğe sahip bir ülkede etnik kimlikleri farklı Suriyeli sığınmacıların kimi
sıkıntılar yaratma potansiyeli bulunmaktadır.
[10/4 03:00] ∞: Yetersiz beslenme, uygun olmayan
hijyen koşulları Suriyeli sığınmacıları sağlık bakımından daha riskli hale
getirmekte, yerli halkın güvenliğini tehdit etmektedir. 
[10/4 03:02] ∞: Ama mevcut 1 milyon afganlı cani kaçkın ve 1 milyon daha gelecek afganlı cani kaçkınla
[10/4 03:02] ∞: https://youtu.be/2EPsRNCYX_4?si=ADNwvlKYYfZkuUQR
[10/4 03:03] ∞: Afrikalılarla filistinlilerle
[10/4 03:06] ∞: Burası izmir. Afrikalılar mahallesi. Türkiye’de 2 milyon Afrikalı var ve sayıları sürekli artıyor. Bu Türkiye için çok olumsuz bir durum.
[10/4 03:07] ∞: https://youtu.be/-amcvsAS9_k?si=KOc2BbuRU7hgmedA
[10/4 03:08] ∞: https://youtu.be/DwxtwblrANg?si=9U2XUJJY7kQLBeBx
[10/4 03:10] ∞: GEREKiRSE BiR TÜRLÜ ORTAYA ÇIKMAYAN UZAYLILARI BiLE BULUP KHP TC YE DOLDURACAĞIM AMA ENiNDE SONUNDA ER GEÇ KHP TC Yi ÇÖKERTECEĞiM YIKACAĞIM KiNiM DiNiMDiR KHP TC HADi SELAMETLE!
[10/4 03:10] ∞: https://youtu.be/vby3oeaxPsE?si=NtVZllDvJDX3g5s5
[10/4 04:46] ∞: https://www.mynet.com/gal...essiz-kaldim-110107177746
[10/4 04:46] ∞: https://www.mynet.com/gun...uye-yorulmus-110107177748
[10/4 04:47] ∞: deprem öncesi:
-dur hatırlatma şimdi
-gece gece anksiyetemi uyandırdın yine
-allahım canımızı taşın toprağın altında bırakma
-oturduğum ev deprem sonrası yapılmış bina. gelip geçecek inşallah
-bizim ilçenin zemini sağlam. kaya var altında. gelip geçecek bak gör

deprem sonrası:
-keşke oturduğum evin sağlamlık raporunu çıkarsaydım
-neden bir deprem bavulu hazırlamamışım ki? aptal kafam. şimdi dışarda nasıl yatacağım ben?
-hiç bir şeyim kalmadı. ne evim ne tanıdıklarım akrabalarım.

dememek için önlem almak gerekiyor. bir an evvel. tüm işi gücü bırakıp yetki makamlarının buna odaklanması gerekiyor.
[10/4 04:47] ∞: deprem anında olacaklardan ziyade birde deprem sonrası oluşacak yardım zorluğu,ulaşım zorluğu, hastalıklar ve yağmalama gibi küçük kıyamet senaryoları da düşünmeli.. sadece kentsel dönüşüm değil bunlarla ilgili de yapılacak şeyler olması gerektiğini düşünüyorum.. umarım sizde düşünüyorsunuzdur!
[10/4 04:47] ∞: çok ama çok nadir gerçekleşen newyork depremiyle bunun üst üste gelmesi nedir?

11 ağustos 1999'da güneş tutulması türkiye'den izlendi. hemen ardından 17 ağustos depremi geldi. güneş tutulmasından korkmaya karar verdim.
[10/4 04:49] ∞: ANLAŞILDI BiRiCiK SEVGiLiM BEKLENEN BÜYÜK iSTANBUL DEPREMi RÖTAR YAPACAK OLSUN ACELEM YOK SABIRLA BEKLERiM SABRETMEK PES ETMEK DEĞiLDiR SABRETMEK MÜCADELE ETMEKTiR
[10/4 04:50] ∞: benzeri tutulma türkiye'de 2 ağustos 2027'de gerçekleşecektir.
[10/4 04:50] ∞: güneş tutulmasiyla depremin yakından alakası vardır. güneş tutulmasinin gözle tam olarak görülebildiği bölgelerde depremlere hazır olun.

1999 gölcük depremi tr den net bir şekilde izlenmisti. biz çocuktuk özel gözlükler satılıyordu. röntgen filmlerle güneş tutulması izledik hep birlikte.

2028 -2029 yıllarında istanbul'dan net bir şekilde izlenebilecek bir güneş tutulmasi olacak. bu entry burda kalsın. büyük istanbul depremi işte o zamanlarda olacak.
[10/4 04:50] ∞: Türkiye'den ne zaman izlenebilecek? Türkiye'de izlenebilecek bir sonraki önemli güneş tutulması, 2 Ağustos 2027 tarihinde gerçekleşecek ve "parçalı güneş tutulması" olacak. Türkiye'den izlenebilecek bir sonraki tam güneş tutulması ise 2060 yılında gerçekleşecek.

GEREKiRSE BiR TÜRLÜ ORTAYA ÇIKMAYAN UZAYLILARI BiLE BULUP KHP TC YE DOLDURACAĞIM AMA ENiNDE SONUNDA ER GEÇ KHP TC Yi ÇÖKERTECEĞiM YIKACAĞIM KiNiM DiNiMDiR KHP TC HADi SELAMETLE!

türkiye de asla düzelmeyecek şeyler

tc nin kahpeliği.

gökhan zan

Kendisi net khpdir Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı khp l s a kazandırmamak için AKP'den 5 milyon dolar rüşveti almıştır iyi oldu bir khp başka bir khpyi kırdı khp g z ın gerçekleştirdiği olay zaten bu başlıkta anlatılmış

sedat peker videolarından öğrenilen en önemli şey

“kimler, kimlerle beraber” söyleminin tecellisi olmuştur bu videolar. şaşırmadığım çok şey var bu videolarla ilgili ama ağzımın açık kaldığı çok şeyler de var.

para her şey kardeşlerim. para her şey. herkes de para ve de çorbasının peşinde. vatan, millet ve benim halkım goygoylarının artık alıcısı yok bu ülkede. olmamalı da. kesinlikle. evet.

Hülasa kahpe g z ın khp l s a kazandırmaması çok iyi olmuştur orul orul oç khp tamah ettiği yaka mikrofonunu götüne sokabilir Hadi Selametle!

üç gezegen adı sorulan cahillerle sokak röportajı

üç gezegen adı sorulan cahillerle sokak röportajı

https://streamable.com/ae3gz1

Bu cahil halk oy atsa ne olur oy atmasa ne olur kim kazanırsa kazansın asıl kazanan her zaman kapitalizm tabii ki kapitalizmde soyut bir kavram yani asıl kazanan kapitalizmi yöneten zenginler bakınız dünyada illuminati Rockfeller ailesi Rothschild ailesi tc de erdoğan ailesi koç ailesi sabancı ailesi vs hamiş
hamiş
isim, eskimiş, (ha:miş), Arapça hāmiş
► çıkma:
      "Demir Bey mektubuna şu hamişi ilave etti." - Refik Halit Karay
Cahil toplumla seçim yapmak, okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormak kadar ahmaklıktır. Friedrich Nietzsche.
Kapiş
kapiş
ünlem, italyanca capisci
"Anladın mı?" anlamında kullanılan bir söz.
Olay budur.

dost arıyorsan cüzdana düşman arıyorsan etrafa bak

kahpe hayatta duyduğum en gerçekçi söz.

dost arıyorsan cüzdanına bak

kahpe hayatta duyduğum en gerçekçi söz.