bugün

entry'ler (12)

stanleywhite

herkese hadi selametle!

ruh okuzu

benim nick altıma bunları yazmış

arkadaşlar lütfen sakin olun. eskiden buradaki kavgalarda millet birbirinin gotunu ifşa ederdi. göt kesme eylemi biraz ilkel kalıyor. varsa göt ifşaniz paylaşın.

okuduğumda yavşak ifadesine kızmıştım ama kendi nick altına bunları yazdığını okudum

pek sıcakkanlı olmayan yazar. kıl dönmesi ameliyatı sebebiyle daha da sevimsizleşmiş yazar. insanın götünün üstüne oturamamasi ne demek bilemezsiniz arkadaşlar. ameliyat masasında göt loblarimi elleriyle çekiştirip açtılar. bunun bende bıraktığı travmayı anlayamazsiniz.

zavallı olduğunu anladım acıdım bu açıklamadan sonra yakında kendi acınası göt ifşasını paylaşabilir.

stanleywhite

HADi selametle!

stanleywhite

sıkıntıdan patlayan asosyallerin sosyalleşme debelenmelerinin çilegahıdır sözlükler bana ait bu özlü söz tarihe geçsin.

stanleywhite

Sonsuz.

stanleywhite

Dost istiyorsan cüzdanına bak.

stanleywhite

year of the dragon sinemasındaki inatçı hırslı takıntılı polis ve sonunda amacına ulaştı stanley white.

beklenen büyük istanbul depremi

biricik sevgilim beklenen büyük istanbul depremi gelmek zamanı gel.

dünya sefalet endeksi nde türkiye nin yeri

BiRiCiK SEVGiLiM BEKLENEN BÜYÜK iSTANBUL DEPREMi ZUHUR ETTiKTEN SONRA BU LiSTEDE 1. SIRADA tc OLACAK.

2024 DÜNYA SEFALET ENDEKSi

1-     Arjantin
2-     Suriye
3-     Lübnan
4-     Sudan
5-     Türkiye
6-     Venezuela
7-     Zimbabwe
8-     Filistin
9-     Angola
10- Demokratik Kongo

stanley white

year of the dragon sinemasındaki inatçı hırslı takıntılı polis ve sonunda amacına ulaştı stanley white.

sonsuz

∞sonsuz∞

beklenen büyük istanbul depremi

beklenendir... beklenmeyen zamanda gelir.