bugün

entry'ler (84)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

şöyle, nasıl denir, erkeklerin siktiriboktan nedenlerden ötürü ölesiye düelloya tutuştukları zamanlarda yaşasaydım keşke. tanıdık tanımadık sinirimi bozan herkesi düelloya davet eder belki öldürüp biraz olsun rahatlar belki de öldürülüp sonsuz rahatlığa erişirdim. seneler öncesinde kalmış gibiyim. günümüz hayatına entegre olamadım henüz. en basitinden tivitlerini okuyup hoşlanan, instagram resimlerine bakıp aşık olan zihniyet bende yok. bu kadar basit mi olmak lazım yani. (favlayayım da hoşlandığım belli olsun.) nedensiz yere, sırf ihtiyacını hissediyoruz diye adına aşk koyduğumuz saçma ilişkiler mi yaşamalıyız? "flörtleşmek ne ola? nasıl yapılır?" kursu filan mı aldınız? erkenden uyuduğum bi akşam vakti hepiniz buluşup bu oyunun kuralları böyle böyle diyerek bu saçmalıkları mı kabul ettiniz? hastagine göre hepiniz dert babası, hastagine göre hepiniz eğlence bıldırcınları olmayı nasıl beceriyosunuz peki? kusmam gereken onca şey var. kusacak yer bulamıyorum sadece.

yaşam koçu olarak film ve dizileri örnek almak

yaşam koçu tutmaya parası olmayanların veya para vermek istemeyenlerin yaptığı eylem. farketmesek de izlediğimiz şeyleri örnek alıp öyle davranıyoruz. mesela ben işler güçler dizisinde geçen bir olayı örnek almayı düşünüyorum yaşamış olduğum tatsız bir olay için. algı yönetimi yapılmasını yararınıza çevirin sevgili yazarlar ve okurlar.

dövme yaptırılası sözler

waves don't die.

bir insanla ilişkiyi kesmek için nedenler

de da ları düzgün yazmaması. bi de bunların inatla bilerek yanlış yazanları var. bunlar gizli yavşak dikkat edelim. kesin muhtemel ikinci lafları evlilik olur.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

gün gelir eleştirdiğin insanlara dönüşürsün.
arada hatırlamasında fayda var insanın.

mr robot

ilk sezonunda fight club esintileriyle dolu bi gizemi farklı çekim teknikleriyle önümüze sermişti sam esmail ve yapılmayanı yapmasıyla, yapılanı da çok güzel bir şekilde kendi hikayesine yerleştirmesiyle oldukça beğenilmişti. ikinci sezona dair beklentiler çok yüksekti ama tam anlamıyla balon çıktı diyebiliriz. üçüncü sezonun fragmanından anladığım kadarıyla ise batman:the dark knigt tarzı bi sezon bizi bekliyor. izlenmez diyemem çünkü bu kafaların(sam esmail ve diğerleri) yapacağı işler önceden kestirilemez ve ne olacağını ben de merak ediyorum.

son yaptığınız fedakarlık

malum hayat denen kimi zaman zorlu kimi zaman neşeli bu yolda hepimiz bazı fedakarlıklar yapıyoruz ama bazen kimsenin bundan haberi olmuyor. en azından sözlük içinde içimizde kalan bu fedekarlıkları paylaşıp artı oy kovalayabileceğiz.

mesela ben kalan son sigaramı da kardeşime verdim. ben kaldım sigarasız. ama o şimdi yaptığım fedakarlıktan bihaber kim bilir nerelerde amık

22 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış kız

kiz.avi.

sınavda sürekli burnunu çeken tip

önce fen lisesini sonra istanbul üniversitesini kazandım bu sayede. burnunu çekenler yadırganamaz! en doğal hakkımız sümüklü olmak. yallah açıkögretime ulan siz de.

karadeniz müziklerine katlanamayan insan

bir karadenizli olarak artık ben de katlanamıyorum. zamanında gerçekten çok değerli sanatçılar çok değerli şarkılar yapmış olabilir evet ama şimdilerde yapılan sadece maddi çıkar amaçlı soytarılıklar.

şekilli sözler yazıp sözlükten kız düşürme başlığı

sözlükte kız mı varmış. ulaaaaa bekle geliyruum

sürekli şiir paylaşan sözlük erkeği

arz talep meselesi.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

cok okuyanlara sesleniyorum. hani siz cok okuyosunuz da sosyal medyadan bunu paylasiyosunuz ya, biz cok etkileniyoruz bu hareketten. ozellikle ben kendi adima konusayim kendimi parmakliyorum yav resmen. bu kadar etkileyici bisey olamaz yani. sen simdi cok guzel okumussun sonra bunu her tarafta insanlarin yuzune vurmussun yetmemis ustune okumayanlarla dalga gecip onune geleni de kafana gore bu okur bu okumaz diye etiketlemissin.. iyi bi bok olmussun amk mali

çomarların ortak özellikleri

metroda, bacaklardan birini orta doğuya diğerini batıya elçi olarak gönderip apış aralarıyla da medeniyetler arası köprü oluşturmaları

dinlenilen şarkının en vurucu kısmı

tell me where did you sleep last night.

bu saatte yapılacak en iyi aktivite

aktrollük.

okunan saladan rahatsız olanlar

yahu anlamadığım bişey var. darbe salalarla engellendi demiş biri. reis engelledi diye biliyorum ben.

an itibarı ile online yazar güruhu

ben ve bi arkadaşım daha onlaynız. ama o çaylak daha. yazar değil. çaylak.

bekaretimizi karımıza saklıyoruz kampanyası

hepimiz osbirciyiz çünkü.

hepimiz asosyaliz

hepimiz asosyaliz ve osbirciyiz. bu pankart daha guzel oldu