bugün

entry'ler (21)

bakire olmayan bir kız neden vermez

adet olmuştur vermez.

her şeyi devletten beklemeyen vatandaş

başlıklı bir haber yazdım final ödevi için. haber üniversitenin dergisinde yayınlanmış ve her yıl düzenlenen aydın doğan vakfı genç iletişimciler yarışmasına gönderilmek için seçilmiş. işin garip tarafı ben o haberi yarım saat içinde kafamdan tasarlayıp yazdım. elimde sadece başka bir habere ait olan 4 tane fotoğraf vardı. tamamen yalan haberle ödül bile alabilirim. sonuç olarak ben bu öğrenci halimle uzman doçentleri bile kandırabiliyorsam medya sizi nasıl kandırıyor hesap edin.

tesbih çekmek kıroluk değildir

tesbih daha çok kırsal alanda kullanıldığı için genellikle üniversite ortamında çektiğin zaman sana kıro gözüyle bakılmasıdır.

faceden ayarladığın kızı ilk buluşmada tanıyamamak

kezbanın 1.3 megapiksel kamerayla çekilmiş profil fotosuna aşık olan delikanlının hazin sonudur.

asansörde yiyişen türbanlı

yiyişmek türbanlılarında hakkıdır. laik bir ülkede yaşıyoruz artık aşalım bunları. fakat dedeleri izledikten sonra çok amatör geldi bu.

gece uyandırıp seni seviyorum diyen sevgili

gece yanında uyumaması gereken sevgilidir.

hoşlanılan kızın fotoğrafını 50 kişinin beğenmesi

öyle bir kızdan hoşlanıyorsan 50 kişyede razı olacaksın 100 kişiyede. demekki kız güzel

özgürlüğün en büyük düşmanı

özgürlüğün en büyük düşmanı kıskanç sevgilidir.

öğretmenim ödevler vardı diyen ilkokul çocuğu

o yaşta gözlük takan çocuktur. maçlarda kaleye geçirilen çocuktur.

sevişmek

aynı kişiyle yapıldığında bir ay sonra en az bir tarafın sıkıldı vucutsal eylem.

erdoğan dan sonra akp nin başına gelecek kişi

tabi ki numan kurtulmuş. tabii başına bir iş gelmezse

sevgilisi soyunduğu an boşalan erkek

nasıl etsemde boxer'i değişsem diye düşünen liselidir.

abdullah çatlı

hakkında bir sürü yanlış bilgiye sahip olunan merhum vatandaş.

çocuk yapma nedenleri

aile planlamasını etkileyeceğini düşünmeden bimden hunharca yapılan alışveriş.

ilk kez pirinç pilavı yapacaklara tavsiyeler

tereyağı birazcık kızarsın rengi koyulaşana kadar sonra 5 dakika pirinçleri yağda çevirin. püf noktası orası tabi eklediğin su da önemli.

vermeyen kız

güzel bir yemek ısmarladığında fikri değişen kızdır.

sevgilinin saçını ören erkek

kendi saçlarınıda örüyordur. hafif bayansıdır ucuz küpe takıyordur.

ege mutfağı vs güneydoğu anadolu mutfağı

tek ortak yanı zeytin yağıdır. güneydoğu mutfağıyla kıyaslamak bile yanlış olur.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf etmeliyimki arkadaşlarım benim tavuk dönerden nefret ettiğimi ve hiç yemediğimi bilir. ama param olmadığında yemişliğim vardır.

barcelona nın 5 0 la tur atlaması

esasında münchen maça çıkmasa 3 0 hükmen mağlup sayılmıyor mu? ne gerek var maça çıkıp riske atmaya. her türlü geçer aga. beyin bedava