bugün

daha önce hiç sevgilisi olmamış, tecrübesiz gençtir. sevgilisini alır ve o pis kokulu, sinekli, ayı ayı adamların olduğu varoş altı bir lokantaya götürür. neymiş? içi ısınsınmış. lan çorbasına tuz kattığımını! bu kadar kültürüsz, bu kadar cahil, bu kadar parasız olunur mu yahu? onca lüks restoran var iken çorbacı nedir azizim? böyle sevgililer gördükçe tüm çorbacıları satın alıp kapatmak istiyorum vallahi. gençliklerine yazık yahu!
(bkz: öğrenci olan genç) ya da (bkz: maaşını alamamış olan genç) kategorilerinden birine dahil edilmesi gereken gençtir.
(bkz: nihat genç) *
(bkz: en azından sevgilisi var)
sevgilisinin yada kendisinin canı çorba istemiş olan gençtir.

belli aralıklarla yaptığım eylemdir.
haddinden fazla yapan olduğunu gördüğüm eylemdir.

(bkz: adana kuruköprü çorbacısı)
işkembe ya da kelle paçadan uzak durmasını tavsiye edeceğim genctir.
parası ona yetiyordur , yadırganmaması gereken gençtir.cool olucam götümü yırtıcam hatunu en lüküs restorana ben götürücem diye kasmıyodur.şayet sevgiliyle çorbacıda içilen bir çorba bile değerlidir.bazen gidip sahilde simit artı çayda içilebilir.sonra simitleri martılara atmalar filan romantizm.anladınmı çocuğum.
paketi 1 tl olan makarnaya, sikko mekanlarda rasta saçlı aşırı alternatif garsonların elinden 10-15 tl vermeyi kendisine yediremeyen yiğittir bu. kamuya örnek teşkil etmesi gerekir.
"üstüne gitmeyin cool adam'ın, yazık lan adama." diye seslendiğim gençlerdir.
(bkz: #6725920)

-he abi de, paşasın de, sen haklısın, sen süpersin, en zenginsin sensin de ve geç, dokunma yazık be...
eğer öncesinde sağlam bir yedirip içirip, eğlenmiş. Sonra içlerindeki alkol ekşiliğini öldürsün diye götürmüşse, herkese bok yemenin düşeceği, "cahil" genç...

sevgilisini starbucksa götüren dejenere genç'ten de katli katli iyidir...
sevgilisini shorba'ya götürdü ise cahil değil en doğru seçimi yapmış gençtir.
http://www.shorba.com.tr
istediğim yerde içerim, sevgilimde razı ederim,
sevgilimle içtiğim çorbanın derdi cool adamı niye gerdi diyen, ne istediğini bilen cool gençtir.
hepimiz cahiliz...

(bkz: hepimiz bülent ersoyuz)
(bkz: 24 saat çorbacısı)
cahil olan genç bay mıdır yoksa bayan mıdır merak etmekteyim. Girilen entrylerin bazılarında sevgilisini çorbacıya götüren genc erkektir olmalıdır gibi bir kanı var.Hem bayan olup hem de cahil olan genç yok mudur? Bayan olan genç sevgilisine kendisinin yapmayı beceremediği çok lezzetli bir çorbayı tattırmak istiyordur. Çorbacı da nezih bir mekandır belki de . Burada belirtilmek istenen çorbacıların çok da iyi mekanlar olmadıkları mıdır ? . Evet kötü yerler olabilir ama bu iyi yerlerin de olmayacığının garantisi değildir.
cahilliği, sevgilisini çorbacıya götürmeye bağlayacak kadar cool adam lar var diyerek, zevklerinden vazgeçmeyen erkektir.
cahil mi?

o, en asil duyguların insanıdır. doğaldır, samimidir.
onunla çorbacıya giden hatun kişisi de, alnında öpülesidir.

bu arada tanım entry'inde gözden kaçmayan bir şey daha vardır ki; cool adam'ın, zengin triplerinde geçinmesine rağmen, kimsenin pek rastlamadığı tarzda olan çorbacıları sanki içinden çıkmıyormuş gibi bilmesidir.

--spoiler--
o pis kokulu, sinekli, ayı ayı adamların olduğu varoş altı bir lokantaya götürür.
--spoiler--

rengini belli ediyorsun azizim; biraz daha dikkat.*
her zamanki gibi, yapılması gerekeni yapan, sevgilisini mutlu eden delikanlıdır.

(bkz: her zamanki gibi sıçan cool adam başlığıdır)
(bkz: başlık sıçar)
sevgilisini çorbacıya götüren cahil genç, aslında cahil olmayan fakat çorbayı sadece ezogelin olarak, çorbacıya da sadece varoş lokantası olarak bilen cahilin yakıştırmasıyla bu sıfatı edinmiş gençtir.

(bkz: saruhana çek)
(bkz: kınacı da olur)
cahil olmayan gençtir. cayır cayır götürülür oysa. içersin, sevişirsin, corbanı içer gelir yatarsın. zevkten anlamayanlar için söylüyorum; çok şey kaçırıyorsunuz. *
onunla birlikte çorbacıya giden ve aklına gelen her başlığı sıçanların aksine, bunu cahillik olarak görmeyen mis gibi bir sevgiliye sahiptir.

(bkz: lüks restoranda yemek yiyen medeni öküz)
"sevgilim işkembeci de randevu yaptırdım öğle yemeği için. akşam yemeğinde de mantıcı hasan ustaya gidicez."
sevgilisini kahvehaneye götürmesinden daha iyidir.Hiç unutmuyorum sevgiimle ilk buluşmalarımızdan birinde tuturdu sni çok güzel biyere götürücm diye ii bakalım dedim,zannediyorumki bni güzel bi restorana falan götürück nerdeee beyfendi götüre götüre kahveye götürdü kıro kıro adamların ortasına şok oldum ne yapacağımı şasırdım tuturdu bide tavla oynayalım diye bn tabi neyle karsılastığımı şasırdım:s.
ruhu ve bedeni aç olan erkek cinsidir.
mutlularsa sorun yoktur.
(bkz: entellektüel bir eylem olarak çorba içmemek)
güncel Önemli Başlıklar