bugün

entry'ler (152)

2013 ösys sonuçları

mekke üniversitesi ilahiyat fakültesi şeytan taşlama bölümü.

yaran lakaplar

çüküçük.

öğrenci kimliğindeki fotoğraf

allah muhafaza insanları dininden imanından edebiliyor.sonra "darwin" acaba?? diye geçiveriyor insanın içinden.

yaran facebook iletileri

yengeç burcu kadını yalandan ve aldatılmaktan hiç hoşlanmaz"mış vay anasını ya la .. sanki diğer burçlar aldatılınca halay çekiyor.halay başı da koç oluyo..

kediler yazar olsa açacağı başlıklar

çöp konteynırlarının içinden atlama sorunsalı.
insanın üstüne tam isabet atlamak için ne yapılır?

öyle bir geçer zaman ki

Öyle bir geçer zaman ki'de herkes evleniyo, boşanıyo, iflas ediyo, aldatıyo, aldatılıyo ama bi tek Osman büyümüyo. Cüce mi lan bu velet? Değişmeyen tek şey değişimin ta kendisi değil Osman'ın ta kendisi. Büyüsüne adamım!büyü büyü elinde çantalı memur tipli bi eleman bekliorum ben en mürekkep yalamışından...

yaran facebook iletileri

Mutlaka görüşelim canım... (ve bir daha hiç görüşmediler.)

mutlaka görüşelim kardeşim

Mutlaka görüşelim canım... (ve bir daha hiç görüşmediler.)

yaran facebook iletileri

az önce tv izleyen annem&babamın yanına gidip ne izliyorsunuz dedim..babam:"Muhteşem HÜRREM"i izliyoruz deyince evde grizu patlaması yaşadık..yarından tezi yokmuş annem babamı boşayacakmiş..katliam gibi çocuğum vesselam..

ahmet şerif izgören

kendini diğer insanlardan ayırmamayı ilke edinmiş mütevazı adamdır.hatta okulumuza teşrif ettiğinde şöyle de bir anım vardır.
yaptığımız çalişmalarla ahmet beyi okulumuza getirdik ve o gün salonda görevliyim lakin kulise bıraktığımın montun cebinde anahtar ve lazım oldu.apar topar odaya daldım bayan kulisinde üzerinde montla bir adam yatmakta.sandımdım ki çay ocağinda çalişanlardan biri."kim lan bu adam" çıkarın burdan diyip kafasını kaldırmasıyla ahmet beyler olduğunu fark edip konferansına konu olmuş ender elemanlardan biriyim.

yaran facebook iletileri

buz üstünde ana avrat dümdüz kaymaktan bıktım yaz gelsin artık vallahi doktorlar dizisini izlemeye de razıyım yeterki gelsin....

yaran facebook iletileri

"özellikle pazartesi sabahlari" okula geldiğimde bir hocanın ya da arkadaşımın herkese gülümseyerek "günaydın" derken, içimden topunuzun ağzına s.çyım" dediğimi biliyor muydunuz

yazarların kullandıkları cep telefonları

(bkz: nokia 5110)

yaran facebook iletileri

delinin sitini oynadıği gibi biri feysle oynuo hayırdır inşallah hayırdır!gene değişmiş...

nefes nefese kalınan şeyler

giden otobüsü yakalamaya çalişmak kadar hiçbirşey nefes nefese bırakmadı herhalde beni.

yaran facebook iletileri

‎|“““““““""""""""“||_
|__overlokçu_|||“|““__
|_________________|) feysinize kadar geldi
!(@)“"""""""""(@)“""""“

halı, kilim, yolluk, paspas kenarına, halıfleks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir.

dile dolanan film ve dizi replikleri

anaaaam ,aslı yerummm! (bkz: burhan altıntop)

yaran facebook iletileri

böcek diycem ama böcek değil bu, içeri galiba yarasa girdi. oha ya. ulan kapıyı çalıp gircek boyutta bişeysin sen nasıl pencereden girdin

yaran facebook iletileri

Hangi bayramınızı kutlasam diye düşünüyorum. Bi dakka

yaran facebook iletileri

benden süper evcil hayvan olurmuş ha. yemimi suyumu ver git. yoksa ben dev bir kedi miyim maşallah?