bugün

entry'ler (193)

mide bulantısını geçirme yöntemleri

Cuma gun olacak sinavimda konumdur kendisi. Antiemetikler diye gecerler bilumum ilac vardir iclerinde ama bana soruyosan birak bu isleri beyaz leblebi göm karşim.

okumanın gereksiz olduğu gerçeği

2 yıllık bölümler için düşündügümdür. bu bölümleri tercih eden insanlar genelde zaten okumakta gözü olmayan ama amaaan bi üniversite göreyim, azcık karakter kasayım, facebookta okul ismi yazayımdan ibarettir. 6 yıllık okulda ıkuyan biri olarak bunları düşünmekteyim. Herkes okumasın abi ara elaman şart. bu işler seleksiyon tabii.

duyulan en büyük yalan

devlet memurlarından secmelerdir. genel olarak söylenen şuan sistem çalışmıyor cümlesidir. kısaca agızlaınara tokat atmak istemek ama el mahkum olmaktır.

arka arkaya dinlenecek şarkılar

maps maroon 5. folowin folowin folowin diye diyar diyar gezdirir.

huzur veren şeyler

benim için uzun otobus yolculugu sonrası yere ayak basmaktır. hücrelerim tasa topraga doysun.

madde yoktan var olmuyorsa tanrı nasıl varoldu

abi osurmak da bir enerjidir, ama madde değildir. Sesi, kokusu vardır ama kütlesi yoktor. dogal olarak madde sayılmaz. Tanrıyı sorgulamak soyledursun osurugu acıklayın hele asadaadf.

yazarlarin özel mesaj alma kriterleri

gariptir.Bazı tipler vardır, burda ne demek istedin yok ne alakası var gibisinden mesaj atarlar. yok abi insan az erinir yahu sen gittin mesaj at hadi attın niye bana atpyon diyesim gelmektedir. anlama arkadasım birseyi de, kafamıza nohut suyundan filozoflar türemektedir efenim.

sözlük yazarlarının çaldığı enstrümanlar

google playdan indirilen gitar ve piano. kabul edin her ölümlü bunu yapmaktadır.

sözlük yazarlarının şu an söylediği şarkılar

gandıramaasın beni...
susturamassın beni...

isveç in mesai saatini 6 saate düşürmesi

sonunun Yunanistan gibi olması olasıdır.

ilginç şeylerden konuşalım

mesela o tatlış yumuk yumuk tavsanlar, kendi boklarını yerler. tabi bunu saglıgı için yapar hayvancık. belki de zeytin yiyormus gibi hayal ediyordur. mümkün tabiki. amaan.

şanel

cacharel gibi bu da okunusuyla dumur eden markadır. Ayrıca Chanel diye yazılır. Channel zaten çenıl dıye okunuyor.

aile hekimlerinin cumartesi çalışıp şikayet etmesi

nankörlükmüş evet efenim. Biz okullarda dirsek çürütürken poposunu dönüp dj akman dinleyenin safsatasıdır bu. En cok parayı da biz alıcaz, tatli de biz yapacagız. iki integral fazla çözseydiniz. Musculus desek kıyafet markası sanacaksınız susun.

selahattin demirtaşın cumhurbaşkanı olduğu türkiye

çatı aday ekmel bey gösterilince olma şansı yükselmektedir. Mümkün olmamalıdır. ayvayı yediğimiz gündür.

anatomi pratik sınavı

adrenalin salgısının tavanlarda oldugu sınavdır. insanın aklına sevmek bir ömür sürer lab. sınavı 3 dakika diye sözler getirmektedir.

bahçeli tipi sempatiklik

bağırıp çağırıp beni alkışlayın hadi!.. bakışıyla yürek yakan lider sempatikliğidir.

aq

olmasaydın olmazdık.

mustafa kemal atatürk ün hataları

vedad uşaklıgil ile tanışmak.

mhp nin tek başına iktidara yürümesi

ütopyadır efenim. bu iş sayılardan saçma işlemlerle 40 bulma çabası gibi yersiz ve gülünçtür.

2011 genel seçimlerinde chp ye oy verecek insan

rüyaydı, gerçek oldu.