entry'ler (21)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Model - Değmesin Ellerimiz ve makyaj şarkıları... dönüyor dönüyor çalıyor tekrardan...
Sanki benim için yazılmışlar, birde tabi ki
MFÖ - Yalnızlık bir ömür boyu..

seksi giyinen erkek

Tangamı giyiyor göt dedirten erkek modeli.

kızlardan erkeklere tavsiyeler

Bu başlığa cevap veren kızların sözlükte işaretleneceğini düşündüğüm tavsiye cümlesi..

Ben kız olsam asla ve asla bu başlığa cevap vermezdim.

çok seksi kadın

Eşim yanımdayken bile 10 kere dönüp baktığım kadın tipidir.

allah bazı kadınları gerçekten seksi yaratıyor, erkek milleti işte hepimiz aynıyız.

2011 anneler günü için yazarların planları

Valla çeyrek altın aldım, ayakkabı kutusu içinde süsleyim püsleyip vereceğim kendisine.

hayalin gerçekleşmesi

O zaman "hayellerde yaşamıyor bazı ibneler" başlığının iptal olması gerektiğini düşündüğüm söz.

terhisi gelen bölük yazıcısı sendromu

Terhisini kendisi hazırlayacağı ve ondan sonraki bölük yazıcısına diğer işlerden önce kendi terhisini nereye vermesi gerektiğini yazılı ve sözlü olarak anlatan kişi..

Benim yaptığım kişi, komutanlar arkamdan çok ağladı gitme bırakma bizi diye ama ben önlerine çoktan terhis kağıtlarımı koymuştum..

Çok konuşmayın imzalayın ulen....

bitmeyen kadın sorunları ve nedenleri

Genel sorunlardır, hiç bitmez.

Bir kadının sorunu biterse hayat biter kardeşim..

En basitinden sevgiliyi örnek alalım, her şey güzel hoş sevgi pıtırcığı şeklinde gidiyor,
durduk yere kız sorun yaratır, niye biz böyleyiz neden onlar öyle biz kimiz, içinden bi siktir git dersin artık.

Kavga kaçınılmazdır tabi, ulen her şey yolunda zaten, sevişiyoruz, gexziyoruz, konuşuyoruz, daha niye sorun çıkartıyorsun.

nikah masasında terk edilen kız

Hayat kötü koymuş dedirten kızdır...

Erkeğide anlamıyorum, o günümü bekledin terkedecek ne gerek var karşı tarafı bu kadar üzmeye.

Ulen ben son dakika halı saha maçına gelmeyen adama ana avrat düz gidiyorum, nikaha gelmeyene neler derdim kim bilir.

ilk tanışmada tekmil veren erkek

Her daim emrindeyim demek yerine böyle bir başlangıç yapan erkektir.

Ne de olsa ileride emrinde olacak..

püskevit diyen birisine gülen süper zeka

Başımıza başbakan olmaya çalışan bir insan söylediyse bu kelimeyi, gülmek az bile kalmış diyebileceğim söz..

Kardeşim, sen başbakan olacaksın, bir doğru süzgün konuş..
Hep derler ya, neden gerideyiz.. Doğru düzgün konuşamayan, konuşamadığı gibi dinleyemeyen insanların başımızda olması.

Son olarak, püskevit..

hayatın fonunda çalınacak şarkılar

Bütün hayatım boyunca MFÖ den yandım yandım isimli şarkısı çalabilir fonda..

deniz gezmiş i sevmeme nedenleri

Paltonu bir değiştir, arada bir yıka, yani kısaca pis adam be kardeşim..

hava çok soğuk değilken palto giymek

Sabahları soğuk olduğunu görünce paltoyu giyersin sorun yok ama öğleden sonra o hava ısınınca küfür etmeye başladığım eylemin başlangıcı.

jose mourinho nun real madrid den kovulması

Hayel ürünü olabilecek bir davranış. Kovarlarsa hemen galatasaraya alalım..

askerdeki arkadaşa e posta

Çarşı izinlerinde de okunabilecek olan posta.

yazılan mesaja geç cevap gelmesi

benim ben. aradım. açmadı. mesaj attım. cevap yok. operatörde suskun. inatla arıyorum. açmıyor. seviyorum, kaçıyor. öpüyorum, susuyor. öpmek neyin emaresidir. özlemek dostluktandır der şair. öpmeyi bilmem. aradım. açmadı. mesaj geçtim. kelimelere sığındım. duygusuz geldi. cevap yok. eziğim ben. ezik. ama aradım geçen hakkımı. 150 kuruş eksiği aldım şoförden. özür diledi. önemi yok dedim. kuruşa niye geçtik. bunun için. üç kuruşun hesabını yapmak için dedim. güldü. gülme dedim. eziğim ben. fıstık ezmesiyim. indir beni dedim. durdu. aradım gene. açmadı. kaç oldu saymadım. ya öldüyse. aradım. meşgul! kimle konuşuyor ki dedim. üzüldüm. bıraktım. ne eziksin dedim kendime. dudaklarımı büktüm. boynumu eğdim. tam olsun diye. o da ne. telefon çaldı. bana dönmüş. uyumuş haspam. sesi mahmur. ölmemiş dedim. sevindim. ezik de değilmişim. sadece sevmişim. dedim. bitti.

23 nisan

Cem yılmaz ve benim ortak noktamızdır bu gün.

Nasıl mı? ikimizin de doğum günü arkadaşlar..

bir erkeğe söylenebilecek en güzel söz

Gözlerime bakarak erkeğim desin, diyebileceğim söz.

avrupa yakası

istanbul'un en hareketli yakası olduğunu düşündüğüm yer.