entry'ler (12)

kirkor yalçın

paletli pompanın mucidi,ana dili gibi fransızca konuşabilen,şu anda istanbul üniversitesi makina müh. bölümü öğretim üyesi profesör.

haşim pıhtılı

türkçemizim güzel öbürü kelimesini obiri diye söyleyen,sınavlarına ne kadar çok kişi girerse o kadar haz alan,derslerini bir türlü geçemediğim pigme kişi.

yurt disindaki tarihi eserlerimiz

ajda pekkan'ın ve ibrahim tatlıses'in yurt dışına çıkmasıyla birlikte olası gazete manşeti.

10 puan

Eurovision da türkiye'nin ermenistan'a vermiş olduğu puan türlerindendir.Onlarında bize 1'ini kaldırıp verdiği puandır
-turkey 10 point goes to armenia
-armenia zero point goes to turkey.

kışın yaz okulu bahanesiyle para isteyen öğrenci

bu öğrenci daha önceden kitap almak, yakıt parasının 20. taksidini ödemek ve olmayan doğalgazın parasını isteyen öğrenciyle aynı kişidir.

eve gelen misafiri bakkala yollamak

öğrenci evlerinde sıkça yaşanan hadisedir çocuk kendini yanlız hissetmesin die de yanına eş verebilmek için eşli batak oynanır ve ikisi birden bakkala yollanır saat önemli deildir yenilirler giderler.

kendiliğinden yürüyebilen çamaşır makinesi

sahip olduğum şahane makinedir. Yıkamaya başlamadan önce kendisi kapının yanındadır bittikten sonra duştadır.
- A:Ne arıyon lan burda az önce seni kapının orda görmüşler
- MAKiNE:Duş alıyom kardeşim kapasana kapıyı terbiyesiz

genelev kapisinda babayla karsilasmak

grup yapmak isteyen kişi için çok düzgün bir durumdur. Zira tanımadık kişiyle yapılmaz.
-baba nasılım
-afferin oğlum çok hayırlı bir evlat olmussun.

kapısında cumadayım yazan sex shop

cirosunun arttığı zamanlarda personeli hacca gönderen ,çük kaldırıcı hapları bedava dağıtan, her yıl düzenli zekat veren camiadır.

kimya sınavı

zor sorularla birlikte kafa kaşıma, tırnak yeme, surat ovuşturma, hocaya küfür etme ile sonuçlanan insanın kimyasının bozulabileceği sınavdır.

ben de solo atabiliyorum

elinize bir adet solo tuvalet kağıdı alınması ve onu tuvaletteki arkadaşınızın kafasına atmakla beraber ardından arkadaşınıza " bende solo atabiliyorum " denilen olay.

bugünün işini yarına bırakma

bu yazmış olduğum yazının yarın yazılmasıdır.