bugün

entry'ler (71)

final öncesi yapılan anlamsız hareketler

yurtta çalışma odasına girip insanların çalıştığı kağıtların arasına "ne bakıon lan" veya "yapamıcan git yat,uyu" şeklinde notlar koymak.

kadın olmanın avantajları

bir olayı 40 ihtimaliyle beraber düşünebilirsin.Bu iyi mi kötü mü tabi bilinmez.

bir ilişki biter bitmez üşüşen leşçiler

kız ilişkisi varken yüz vermiştir. Zaten biter bitmez haberi oluyorsa üşüşenlerin orda da bi tuhaflık yok mu?

bayanların beyaz donlu erkeklere bakışı

dedecim.

club orange reklamı

kızların biscolatası varsa erkeklerin club orenge'ı var.

gözleri çocuk adam

bir şey anlatacağı zaman gözleri ışıldar.bir heyecan olur yüzünde.gülümseyerek anlatır belli belirsiz.el kol hareketleriyle anlatmaya başlar.tatlıdırlar işte.

boğa burcu kadını koç burcu erkeği ilişkisi

Aslında çok zıt burçlardır.Ama ilişkileri çok heyecanlıdır.Güzeldir bence yani güzel.

ayrılık sonrası dinlenmemesi gereken şarkılar

sıla-vur kadehi ustam.

oğluna değil arabasına ağlayan adam

annesi ceketi ile üşümesin diye üstüne örterken,babası oğluna değil arabasına ağlıyordu. Piskopat olunca insan yapar böyle şeyler.

balık burcu erkeği

duygusal.

bir insanın zeki olduğunu anlamanın yolları

gün içerisinde neler yaptığını sor cevaptan anlarsın.

sevince piskopata bağlayan kız

öyle bir şeydir ki anne, baba, sevgili,kardeşlik duyguları bir insanda toplanır. yani siz hepsiyle aynı anda, aynı yerde yaşıyormuş gibi olursunuz.

evlenme teklifine alternatif cevaplar

senden başkasıyla kendimi düşünemiyorum zaten ama henüz hazır değilim tatlım,anla beni olur mu?

solemem

hoşbulduk.

z harfini s diye yazanlar

güzel değilde güsel yazanlar mesela. daha sempatik olduklarını mı düşünürler bilmem ama yazışma dilindeki en itici şeylerden biri.

çocukken balkondan aşağı değişik nesneler atmak

o nesneleri atıp da sakin bir şekilde aşağı bıraktım demek.

sınava çalışmadan girmenin verdiği haz

hemen bitsin de kurtulayım ve ya rapor mu alsaydım ya?

kitap okurken uyuyakalmak

test kitabıysa bakarak uyuyakaldığın korkunç olur. Ama değilse her akşam yaptığım şey bu. En tatlı uyku.

aşkım bu bizim şarkımız olsun mu

hayır dersin öle kalır.

sana bir süprizim var ama söylemem

sonunda bide sürpriz yoksa... git kafasını duvara çarp.