bugün

entry'ler (68)

ateist kardeşlerim 1 dakika bakarmısınız

2400 peygamber gelmiş geçmiş hepsinin amacı islamı yaymakmış peki sorarım arkadaşlar tanrı bu kadar beceriksiz mi ?? . anlıyorum hepiniz peygamber efendinizin veda hutbesini gerçekleştirmek istiyorsunuz. bende dindar ailede büyüdüm kimse kusura bakmasın ama cahillikten gelen bir dindir 40 derecelik havada şort giymek günah olarak işlenmiş . hastalık konusuna gelince ise tanrınızın sınavıydı bunlar hani ??? kısacası demem o ki insanın zevk aldığı günah bunu sorgulamak günah ? beynimize bunlar işlenmişken ve aklı olan bir beyin bunları sorgulamazsa eğer ben ona aklı var demem sınavınızda başarılar arkadaşlar .

neden fakiriz

babamız fakir . fakirlikten en sevdiğim olay sigaramı alsam karnımımı doyursam durumdur hep galip gelen sigaraya alkışlar

foça

yeniyi pek sevmem ama eski foçaya bayılırım nazik insanları olan bir yerdir banada poğoçaya foğaça dedirten şehirdir.

zengin çocuğu

babadan kaynaklanan durumdur herkesin ailesine isyan ettiği durumdur.

ışid in israil ve abd nin ürünü olması

cahil insanlara silah verip sonra bas edememe durumudur . bunlar hep amerikan oyunudur.

evlenmeden kızlığını bozdurmak

erkeklerde evlenmeden cinsel ilişkiye girmesin dediğim durumdur . sen bakire istiyorsan eğer sende bakir olmalısın .

tv 8 de bu tarz benim in yeni ismi ne olsun

tarzımız değil oyunculugumuz konuşur.

çingene küfürleri

agzinda sikisirim . bebegin olsun .

insanı mutlu eden küçük şeyler

bir mantarin buyuklugu. beni o bile eder

doğal kadın

dogal kadin mukemmeldir cunku kendisi hakkinda ne dusunuldugunu takmayan kadindir . boyle kadinla karsirsaniz birakmayin pesini .

bu tarz benim

izlenip onlar adina utandigim programdir .. tarz degilsin

camel abartılmış balon bir sigaradır

ucuzlarsak böyle oluruz dediler ve bok ettiler iyi gösterdiler dedirtten sigara markasıdır .

aşık olmak

aşık olma küçük bir çocuğa benzer taa ki istediğimizi alana kadar ağlarız sonra az oynar başkasına geçeriz.

namaz kılmayan yazarların içler acısı durumu

icler acisiymis ... yargilayici zihniyetine tukereyim . senin dininde yargilamak mi var lan .. sadist tanri bilir din sinavinsda kopya ceken sozde dindar gencsin .

sözlük yazarlarının takıntıları

acik kapisi olan odada oturamama
her boku sayma ...

en iyi üniversitesi odtü olan ülke

bu konu basligiyla kuyruk acisi olan yazardir kendisi .

lucy

morgan f. haric bok gibi oyunculul sahnenlenen daha iyi bir senaryo hak eden konudur

oğlum odtü de okuyacağına hiç okumasın

oglunun kotulugunu isteyen ailedir. lan oglun otdu kazanmis daha ne bok istiyon hayattan senin gibi mal cahil olmaz

odtü yıkılsın yerine cami yapılsın

sen gibi mallari zihniyeti yikilmali en basta sen ne gerizekali yobazssin ya .. he bende diyorumki her kose basina camii yapilacagina universote yapilsin senin gibi mallar belki bu sistemde kazanirda birsey ogrenirsin. insanlik kazanirsin . sende de suc yok ki amk ailenden hep

uludağ sözlük

sozluk anlamini yitirmeye baslamis elestirk platformu olan sozluktur .