entry'ler (20)

25 haziran 2018 günü sabahı

işkence.

intihar etmek

Bu eylemin arkasında bıraktığı olmaktan yoruldum, acıyı yaşamadan sonuca ulaşma gibi bir isteğim Yok yaşıyorum ve yaşayacağım. Fakat intihar edenlerin yanında olamadığım gerçeğini değiştirip onları kendime çektiğim zaman her şey daha net, daha yolunda ve daha huzurda olacak, inanıyorum .

hem psikiyatriste hem de psikoloğa gitmek

ilaçlar acıyı dindirir fakat bıraktığın zaman -2 sene kullanmasam da- acı kendini yeniler fakat psikologlar seni kesin ve tekrarlayıcı riski az bir şekilde şikayetçi olduğun durumdan kurtarmaya çalışır. Psikiyatri yani daha doğrusu ilaçlar ile psikologla görüştüğünde ise hafifleyen acın bitirilmeye başlar.

2023 diye diye cumhuriyeti unutturmak

Cumhuriyet her daim var olacak çok haklı bir başlık olmuş. Kaptırılmamak gerekir bor meselesine

karısını döven erkek

Ülke başındakiler bu durumu normal karşılıyor? Ve burada da bir takım oçlar aynı şekilde normal karşılıyor *

mustafa kemal atatürk vs recep tayyip erdoğan

Bu bariz bir hakarettir. Her ne kadar Cumhurbaşkanı dahi olsa kendi kafasızdan başkanlık dışında ünvanlar ekleyip yüceltmeye, saçmalamaya çalışmayın. Zaten o ünvanlara hakederek ulaşmış bir lideri var bu ülkenin. Ayrıca bir ülke eğitimli insanlar tarafından idare edilmeli.

beni sevmeyen 5 kişi varsa defolup giderim

Tek kişi varsa durman hata.

sözlük yazarlarının itirafları

Bir kaç defa -yaklaşık 1 sene kadar- takıntılarım ve rahatsız olduğum belli başlı sesler yüzünden tedavi olmaya çalışıyorum. Şu an tedaviyi bıraktım, dayanamıyorum. Bu zamana kadar böyle acizce gördüğüm herkesi tek tek çıkardım aslında hayatımdan. Çünkü bir insandan umudunuz yoksa o kişi yanınızda -yanımda- olamaz. Uygulanan yanlış bir tedavi yöntemi zihnimi ve psikolojimi berbat bir hale getirdi. Hala yere sağlam basıyor olabilsem de zaman zaman yere yığılıp kalıyorum. Bazı şeyler unutulmaz.

erkeğin mesaj atmasını bekleyen kız

ilk mesaj -saçma bir nedenden dahi olsa- karşı taraf attıysa ve tatlı kaçamak bakışlar oluyorsa kesinlikle kızın yazması gereklidir. Zaten devamı muhakkak gelir, gelmezse de o kadar mühim göze Batan bir durum değil. Sadece hayal kırıklığı

sikerim böyle hayatı deyip uyumak

Sınav haftasının özeti bu olmalı.

içinin kıpır kıpır olmasını sağlayan insanlar

Bu hissi size yaratanı değil, sizin o hissi yarattığınız kişiyi kaybetmediğiniz zaman güzel olabilir bir şeyler, tabii bazen anı değerlendirmekte gerekir virgülden sonrası çelişki

yazarların şu an dinledikleri şarkılar

Pul- Hayal.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Farketmeden senin olmuşum *

insanın büyüdüğünü anladığı an

En yakınımın mezarına titrek ellerle gidip konuştuğum zaman.

kızını rehin alan babayı linç eden mahalleli

Gözlerinden öpmek isterim o mahallelinin.

1 60 boyuyla bu saatte uyanık olan kız

Boy sınırı mı vardı? Bu kadar alakadar etmesin hangi saatte kimin uyanık olduğu ya da hangi boyun hangi boyutla konuştuğu, sen de bu zihniyetle bir zahmet geber artık

türk insanındaki obsesif kompulsiflik sevdası

Evet arkadaşlar bu durumun sadece Türklerde olduğunu zannetmiyorum fakat şöyle söyliyeyim zamanla insanı öldüren bir hastalık. Hiçbir Okb hastası bunu belli etmez fakat çevredekiler bunu rahatlıkla anlayabilir. "Herkeste var." Diyen bir kite mevcut şu an da bu bireyler kulaktan dolma sözlerle hareket eden boş insanlardır aldırış etmeyin. Ve bu durumu farkedip ne kadar erken dönerseniz o kadar iyidir unutmamak lazım zararın neresinden dönerseniz kardır.

ben çaylak olursam arkamdan ağlamayın

Sayfayı reddetmeyerek herkesi çaylak yapıp sitem ettirecek gibi bir havaları var bu sıralar.

tayyip erdoğan ın ülkesinde utanmadan sigara içmek

"Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye, Türkiye Cumhuriyet'i" diyerek düzeltmeden geçemeyeceğim bir başlık oldu. Ve sigara içmek 9 yaşındaki bir çocuğun evlendirilmesine izin verilmesi, istismara uğrayan kişilerin tecavüzcüleri ile evlendirilmesi kadar iğrenç ve utanılacak bir durum değildir. Halka zarar gelmediği sürece bira şişeleriyle dahi dolaşılabilir ki bu başlıktan sonra insanın paket paket sigara ve birayla sokaklarda dolaşası geliyor.

3 ocak 2017 yıldız tilbe sezen aksu buluşması

Kıyamet alamet-i gibi bir şey bu muhtemelen.