bugün

entry'ler (79)

en garip soyadlar

Çakan. kulağa çok çakıcı gelen soyad.

sözlük yazarlarının izleyip bıkmadığı filmler

defalarca izlenilebilir. (bkz: the prestige)

recep tayyip erdoğan ın 7176 kitap okuması

7176 sıda belli konularda olan kitaplardır.
belli konular:yolsuzluk,yalan,demokrasi darbeleri.

facebooka erişimin engellenmesi

tarih tekerrürden ibaret.2007-->2014 değişmeyen zihniyet.net.

dün gece yaşanan olay

tekrar yaşanmamasını umut ettiğimiz dumur olaydır.o değil de ne olaydı be.

sözlük yazarlarının itirafları

yoruldum sözlük.
hayattan yoruldum.yasamaktan.
neyim mi eksik hicbiseyim cocukluğumdan baska, özledim lan çok özledim.simdi cocukken hayalini kurdugum gibi üniversitedeyim ama cocuklugum kücüklüğüm eksik.bazı seyler sadece saf hayallerde güzelmis.simdi uyur sabah okula giderim cocukkende öyleydi sabah okula giderdim ama beslenme cantamı hazirlayan bi annem vardı,cebime harcligimi birakan bi babam.okul bitince cantayi odaya sallayip spor ayakkabilarimi giyip mahalle macina kosardim,sevdigim sevmedigim arkadaslarla kolasina bi mac,sonra camiye kosar agzimizi dayayip musluğa kana kana su icerdik bitmeyen enerjimizle bide üstüne misket oynardik.bi sans misketim vardi masmavi hic üttürmedigim kaybetmedigim hep cebimde yanimda tasidiğim.aksam ezani okununca icimizde bi ürperti evet son düdük calmis eve gitme vakti gelmisti ama gidesimiz hic gelmezdi biraz daha oynardik hava kararir ürperti cogalirdi.icim kararirdi gec gidince babamdan isitecegim azarların korkusuyla ve giderdim biraz kizgin bi baba telasli bi anne karsilardi beni.fircami yedikten sonra yemegimi de yerdim abimle oynardik hic abi demedim ona ama bi yerde ondan bahsederken simdi buraya yazdigim gibi abi derim hep.kardes nasil bi seydir lan sözlük sevgilisini bile kıskanırdım benden daha fazla sevmesin benimle daha fazla ilgilensin isterdim.simdi ise o aydın da ben ankara da, o bi ucta ben bi uçta.haftada bir arar sorar ya da sorarım öyle iste.bu eksiklik bu özlem hic mi bitmez o safligi,o masum neşeyi özlüyorum lan.tek derdim eksilen misketlerimdi simdi ise binbir türlü dert tasa haa sükür tabi isyan edecek degilim haşa ama iste cok özlüyorum ağlamaya utaniyorum be sôzlük koca adam oldun lan babamın tabiriyle eşek oldum be ne ağlaması.hem ağlasam sesimi duyan da olmaz ki artık basimi oksayip avutan,bi cikolatayla susturan biri cikmazki.kısacası gecmis gecmiyor lan iste hep bi özlem hep bi eksiklik.özlüyorum be sözlük çocukluğumu özlüyorum...

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

gravity.evet gayet iyiydi.

bu ülke atatürk ün tayyip in değil

aklı selim olmayanların öngürüsüdür.yahu bu memleket kimsenin babasının tapulu malı değil,ne onun ne de bunun.

tabu diyalogları

kelime:kanaat a:kusların neyle ucar? b: kanat a: hıh en uysal hayvan? b: at a: birlestir b: yok artıkk kanaat hehehe...

yazarların bir türlü anlam veremedikleri şeyler

hayatmı cok sıkıcı,yoksa biz mi?

film isimlerini kezban ile değiştirmek

süper kezban.kezban yanıyor.

uludağ diye bir sözlük yoktur

ben bu yazıyı uludağa yazmadım.ben uludağa yazı yazmadım.uludağ yokki.bende yokum.ne oluyo lan nerdeyiz biz.

ramsey laneti

oynamaması icin dua edilen oynasada gol pozisyonuna dahi girmemesi gereken tehlikeli futbolcu.seri katil mübarek vurdugu gol degil cinayet.

kıvırcık saçlı kadın

güzelinde güzeli en doğal halidir.

en yakındaki kitabın yazarı

Oğuz Atay.

fatih terim in yerine geçebilecek kişiler

yılmaz vural.

adolf hitler in verdiği tarihi ayar

verilmemiş ayardır. çünki hitler intihar etmiştir ve disaridan yahudi olunmaz anadan yahudi dogulur. malum yahudi zihniyeti.

yazarların sevdiği ferdi tayfur şarkıları

Unutmak istiyorum.

3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı

Senin vurduğun yerde gol biter be Ronaldo.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Düşler Sokağı-F.D.