entry'ler (64)

bugün ne öğrendim

topuklu ayakkabıyla yürürken çay kahve vb nin taşınamayacağını.

spartacus izleyen kızların cinselliğe bakış açısı

herkes tarafından yanlış anlaşılan, izleyen izlemeyen özelliklede izlemeyenlerin pek bi yorum yaptığı bu dizide efendim bekarete önem veriliyor. en gözde köleler bakire o dizide ve evin sahibesi tarafından korunuyorlar. ve tv dünyasında cinselliği sanat olarak en iyi sahneleyen dizidir, cinselliğe bakış açımı gayet olumlu etkilemiştir merak edenlere..

sözlük yazarlarının sevişmek istediği ünlüler

vin disel, murat boz...

kadının erkek bacağından tahrik olmaması

yoktur öyle bişey gayette tahrik olunur efendim hele bide hafiften kaslıysa.. sadece kültürel baskıdan dolayı bastırılmış zevklerden biridir..

allah vardır diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi

en yakın kanıtı kendinsin. kendine bakman yeterli..

kızların kılsız tüysüz erkek merakı

ağzında kıl tüyle uyanmak istemeyen , öperken arada bir engel olmadan direk tene temas etmek isteyen kız tipidir.

uyanma alarmı yapılacak müzikler

testere nin soundtrackını tavsiye ediyorum.

kızlarla tanışma replikleri

bir bayan olarak başıma gelen ve beni çok güldüren bir cümleyi hemen yazıyorum;
- pardon bakar mısınız? bişey sorabilir miyim?
- tabi.
- nerelisiniz?
- neden ne alaka? tanıdık mı geldim?
- hmm.. bn gerçekten sadece çok merak ettim böyle bir güzellik nereli olabilir nerenin toprağında yetişmiş olabilir diye?
-...

her güne çok farklı bir şey olacak gibi uyanmak

hele bide kuantum fiziğine inanıyorsan allah diyorum.. hergün beklersin hiç birşey olmaz o güne pozitif başlamak falan palavra...

japon erkekleri

çok iticiler..

biber

annelerin çocukları sütten kesmeleri için memelerine sürdükleri sebze.

hastası olunan sözler

bende şans olsa şeyimin gözleri olurdu.

tek başına yürürken gülmek

aşıksındır..

afyonkarahisar belediyesi

belediyesi??? yok öyle bişey! dağbaşında yaşıyorsunuz gibi su gidiyor 2 gün gelmiyor, elektrik gidiyor gelmiyor.. haa ama pardon her yıl kaldırımlar parklar falan yeniden sökülüp tekrar yapılır, esgeçmemek lazım..

tatlıses in vurulmasına üzülmeyen yazarlar

onu bunu vurdurmakla olmuyor bu işler arada kendisi de vurulmalı..

küfür etmeyi bir şey zanneden ezikler

hayatta benim ağzımdan küfür duymazsın dediğindede ' ayyy ne kadar şekersiiiinnnn' diye dalga geçen tipleri de vardır, onlar daha da bi eziktir sanki..

balık burcu insanı

güya duygusal diye bilinirler ama şu an birini tanıma aşamasındayım ve vurdumduymaz gaddarın teki!

bir erkeğe en çok yakışan şey

3 numara saç ve kirli sakal birarada..

akrep burcu erkeği

hayatını sex üzerine oturtmuş ama aynı zamanda zeki çekici, mantıklı , zevk sahibi, eğlenmesini bilen ve çok kıskanç erkek türdür. eğer akrep erkeğiyle beraber olacaksan vereceksin onun için aşk budur..

erkek arkadaşına tecavüz eden kız

olması gereken fakat doğa kanunlarının engel olduğu bir durumdur.