bugün

japonya'da çükü olan insan cinsine verilen isim. çükleri olup olmadığı hala muallaktadır gerçi.
birbirinden ayırmakta zorluk çekilen çekik gözlü uzak doğu milletinden, çoğunluğu bir ada üzerinde yaşayan insanlardan dişi olmayanlardır. son derece uysal olurlar. pilavı çinliler kadar sevmezler ama pilav üstü kuru olsa buna da hayır demezler.
samuray kıyafetleriyle pek seksi olan erkeklerdir.
bamyayı hiç sevmedikleri rivayet edilir. nedense hiç şaşırmadım. *
trt sayesinde bolca gördüğümüz erkeklerdir.
başarısızlıklarında ve onursuz durumlara düştüklerinde, yandaş aramayıp sorunu harakiri ile sonuçlandırıp cezayı kendi kendine kesen er kişiler.
çok iticiler..
Ufacık, tefecik, uysal, tabiri caizse köpek gibi çalışan 'insanciklardir.'
Bamya diye arkalarindan dalga gecilen erkeklerdir.*
seksi sevmeyen erkekler. en az 3 te 1 i kadinlarla cinsel iliskiye girmek yerine robotlarla oyunlarla ugrasmaktadir. bu da japonya icin bir sorun yaratmaktadir ki nitekim japonyanin nufusu git gide azalmaktadir.
Zeki bebeler. Evet.
Geneli kokuyormuş. Bir de onlar bazı konular da bizden daha ataerkil. Bizim dişi versiyonlarımız bağırınca lak diye karşılık verip ağzımıza sıçabiliyor. Ama sen bunu konuçiva dayıya yapamazsın bi çakar sonra da kapının ağzına kor görürsün.

Ayrıca arkadaş bu ülkenin erkeklerinin üreticilerinden birisiniz. En çok siz vakit geçiriyorsunuz bizle küçükken de kazıkken de.

Adam gibi büyütün. Fantazilerinizdeki gibi yetiştirin,böyle başlıklar açmazsınız.

Not:başlığın sahibi kızmış gibi düşünülmüştür.Harun abi ise doğru yoldadır. Oralarda onlara -okama- derler.
bir kere japon ırkı, çok ilginç bir tepki mekanizmasına sahip,
Bizim yaa dediğimiz ünlemi kendileri aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooo gibi bir ifade ile dile getiriyorlar.
Siyaset ve bürokrat olsun ister yönetici ve üstdüzey insanları bizdeki'ler gibi koltuk ve makam merakları yok. Usulsüzlük ve kişisel hataları olduğunda istifa ve intihar ederek onursuz yaşamayı kabullenemiyor.
Kadınları tercih sebebidir.
Dunya zeki erkek rezervinin buyuk cogunlugunu karsilarlar.
çin erkekleri ile birlikte çok güzel erkeklerdir.
Dünyanın en onur kırıcı bir şeydir Japon erkeği olmak. Ufak bir pipin var ve bunu herkes biliyor...
pek ilgimi çekmeyen erkeklerdir. garip bir şekilde çekikleri beğenemiyorum.
Çinli gibi duruyor, kütüğü neredeymiş bur sormak lazim. Japon diye ittirmesinler! Sonra vay efendim miku uyarmisti olmasin amk!
aşkı silikon kadınlarda buluyor.

görsel

http://www.posta.com.tr/j...da-buluyor-haberi-1312316
çok salaklar. o japon kızlarını bırakmışlar da

adamlara maça 1-0 önde başlıyor, japonca biliyor.

bir japonca bilemedim ühüh.
Bunlardan düzgün biriyle evlenin hayatınız kurtulsun. Ama japonya da temelinde ataerkil bir toplum bunu türkiye kadar olmasa da yaşamaya hazır olun. Toplumsal baskı güçlüdür. Giyim kuşam rahatlik konusu değil ama basarili olma, her kurala uyma zorunluluğu zor gelebilir. Onun dışında da pek çok sıkıntı yasarsiniz ama refahiniz olur. iri gözlü kızlara tavsiyem.
Japon ırkına mensup, çekik gözlü erkeklerdir.
çıplak degillerse kadından ayırması zordur.

geçen bir çin filminde kadın göğsünü biraz sardı ve askere katıldı erkek olarak, kadınlarında memelerinin küçük olması iyice erkeklerle kadın arasındaki farkı azaltıyor.

edit: filmin ismini hatırladım, mulan, kesinlikle tavsiye etmem bu arada izleminizi.