bugün

entry'ler (32)

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

dizi izlemek dizi izlerken moralini bozan şeyleri unutur burada ki hayatla bagini koparirsin özellikle kore dizileri çok ise yarıyor.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

big bang fantastic baby.

uludağ sözlük ten başka sözlükte yazamamak

diğer sözlüklere ısınamamaktır. üyeli,k olsa bile sözlüğün ortamı sıcak değilse bir anlamı yoktur.

küçükken çizilen resimlerdeki hatalar

ağaçlarla insanları aynı boyutta çizmek.

nişan kına gecesi düğün ve balayı istemeyen kız

nisan kina gecesi dugun balayi hepsi bosuna zaman kaybi ve israftan baska bir sey degil.

uzun saçın yakıştığı erkek

no min woo (koreli oyuncu).

uzun saçın yakıştığı erkek

jang geun suk (koreli oyuncu).

sözlük yazarlarının korktuğu hayvanlar

10 yaşındayken falan izlemistim galiba hatta iki si de var dı onun bir gram korkmadim.

elin ayaginin titremesi

kendinden büyük bir insanla kavgaya girmiş ve gururun yüzünden geri adım atmiyorsundur yalnız içten içe korkuyor ve elin ayağın titremeye başlamıştır.

az konuşması istenen insanlar

çok konuşan insanlardır genelde.

klavyeye bakmadan şemsipaşapasajı yazmak

çok kolay kopyala yapistir dedin mi tamamdır.

sınavdan sonra nasıl geçti sorusuna verilen cevap

her zamanki gibi (iyi).

cehennemde yanarken şeytanla yapılacak muhabbetler

muhabbet edecek vaktin olacak mi o ayrı bir konu tabi.

üzerine çıkıldığında in lan aşağı it diyen ağaç

ağacın seslendiği kişi büyük ihtimalle rüya görüyordur.

kızların çantalarında bulunan temel eşyalar

eldivenden merdivene her şey bulunur.

kızların çantalarında bulunan temel eşyalar

eldivenden merdivene her şey bulunur.

çocukken yapılan şerefsizlikler

karınca yuvalarına önce kola dökerdim sonra sabunlu su falan filan en son deliği tıkar izlerdim çok eğlenceliydi.
benden üç yaş küçük kardeşimi sürekli döver sonra salak salak hareketler yaparak kandırıp barıştırırdım.
küçük kardeşimin uyurken kulağına korkunç şeyler söyleyip ağlayarak kalkmasını sağlardan her seferimde kötü rüya gördüm derdi.
ablamı sürekli durup dururken anneeee ablam bana vuruyoo diye şikayet ederdim hep azar yerdi.
ilkokul dayken bütün oğlan çocuklarını döverdim çok canımı sıkanları çöpün içine sokardım.beden eğitimi dersindeyken toplarını kaçırırdım elimden alamazlardı.
kızlar tuvaletinde gizli gizli erkeklerle telefonda konusan ablaları şikayet etmiştim hoca dışarı cagır deyince de abla öğretmen sizi çağırıyor diye olayla hiç bi alakam yokmuş gibi davranmıştım.
5.sınıftayken arkamda oturan kızın yazılıda kopya çektiğini anlamıştım önce gözlerin ne güzel demiştim kızarmıştı ama baktım hala uğrasıyor bakacağım diye ben de bütün şıkları yanlış işaretlemiştim kız kağıdı geri verince de tekrardan yapmıştım.sonra üzülmüştüm biraz tabi.
bide çocuğun biriyle kavga etmiştim en son sinirlenip beslenme çantamı bilerek kafasına fırlatmıştım içindeki çatal kafasını yarmıştı hala beni gördükçe basıma kakar.
kafam çok sertti hep oğlan çocuklarına kafa atardım coğunun burnu kanardı sonra kaçardım.
bir keresinde benden hoşlanan bir veledin yanına gidip sen benden hoşlanıyon demi falan deyip kıpkırmızı yapmıştım.heheh hala gülerim

ben bu yazıyı sivrisineğe yazdım

uyku düzenimi değiştiren yaratık,
Biliyor musun artık senin yüzünden gündüzleri uyuyup geceleri ayığım. Biliyorsun tabi gece boyunca tepemde dolaşıp duruyorsun görüyorsundur artık. Senin yüzünden beyin hücrelerim ölüyor.Neden mi cünkü gece uyumamak için sabaha kadar kore dizileri izliyorum. hoş bundan şikayetçi değilim dizilerimi seviyorum ama artık alışkanlık yaptı. peki soruyorum sana bunun sorumluluğunu alabilecek misin? yoksa çekip gidecek misin? bak çekip gitmene de gerek yok uyuduktan sonra ısırabilirsin ama bir şartım var o iğrenç ayaklarınla konma bana bir yandan uç bir yandan ısır anlaştık mı?biliyorum senin içinde zor olacak bu yüzden sana sonsuz saygı duyuyorum çünki bu dediklerimi dinleyeceğini uslu bir sivrisinek olacağını umuyor bir daha görüşmemek dileğiyle hoşçakal diyorum ha bu arada veletlerine de selam söyle. güle güle..

12 yaşındaki kızın kafa nereye biz oraya demesi

gece yatmadan önce içtiği süt çarpmış olabilir sonra saf saf konuşuyordur işte.

mutluluğun tarifi

insanlardan beklentiyi az tutmak.