bugün

entry'ler (31)

yves rocher

Ben (bkz: Yves Rocher Sebo Vegetal) toniğini kullanıyorum, ilk dün akşam kullanmaya başladım, akşam cilt temizliğinden sadece t bölgemde kullanıyorum yine de cildimden kir çıkıyor, kirleri çok güzel topluyor. Yapısı ve kokusu da çok güzel almayı hiç planlamıyordum ama iyi ki almışım şu anlık çok memnunum.
görsel

thodex

Thodexe girince kendimi paraları ezen birisi olarak görecek gibiyim
Hemen başlıyorum gencolar.

dizi önerileri

Kanal d hizmetçiler dizisi. Netflixin en kral dizilerine beş basar. Bol entrikali

malazgirt 1071

görsel

+ süleyman: Sultanım Ne düşünürsünüz ?

- Sultan Alparslan :Bu kadar rumu nereye gömeceğim diye düşünüyorum süleyman.

elektronik sigara

Yakın zamanda başlamam gereken sigaradır. Malum sigara altınla yarışmaya başladı bu yolun sonu hayırlı değil.

bahar candan ın kavgası

https://t24.com.tr/video/...me-tokat-kavga-etti,21075

Açıklaması "Melisa 13 yaşındayken anneme küfür etmişti" olmuş.

O ne öyle "yan baktı - dik baktı" kavgaları gibi. Küçükken çektiğim el hareketleri için ben tahmini ne zaman dayak yiyeceğim acaba.

türkiyenin bütün illerini gezmek

güzel olabileceğini düşündüğüm aktivite fakat zaman ve finansal açıdan baktığımda durum pek mümkün gözükmüyor. Çoğu ilini gezmek isterim ama önyargılı olduğum şehirler kesinlikle var.

alkol satılan marketten alışveriş yapmak

madem ülkeye giriyor bu alkoller, ben neden o marketlerden alışveriş yapamıyorum? Bence ufak bir mantık hatasına yakalanmışız

köprü

Köprü yapmak Binali Yıldırım'dan sorulur. Üstüne adam tanımam ve zaten ulaştırma bakanlığının altın çağlarını yaşatmıştır görev dönemindeyken kendisi.

sıfır bir

internet ortamında yayınlanan en iyi dizilerden biri. yabancı bir dizi kalitesinde.

gebelik

bebek bekleyen anne adayları için rehberlik hizmeti çok önemli. ancak, maalesef herkesin bunu karşılayacak durumu yok. neyse ki, maltepe belediyesinde bu hizmet ücretsiz olarak verilmekte.

görsel

kafalar karışık

metin akpınar, güven kıraç ve cihan ünal hatrına şans vereceğim film.

kafalar karışık

daha izlemeden etmeden eleştirenler var. Lan önce bir gidin sinemaya izleyin. ondan sonra ne diyecekseniz diyin ne yazacaksanız yazın.

cumali özkaya

Süper bir kanal olmuş yapımcısının ve Cumali Özkaya’nın ellerine sağlık.

maltepe belediyesi

en yaşanası belediyeler içerisinde olması asla bir tesadüf olmayan ilçenin belediyesi. ki, ilk on içerisindeki diğer 9 belediye de sosyal demokrat.

poker limit türleri

hepsini wsop sayesinde öğrendiğim türlerdir.

boş derste poker dönen gençler

ders boş olmasa bile telefonlardan çaktırmadan wsop'a girip oynuyoruz biz. çokta tatlı oluyor

bursa büyükşehir belediyesi

acil kan değişimine ihtiyacı var. halk şu anki başkan ve ekibinden pek bir beklenti içinde değil. Faruk çelik gibi bir isim gelirse sorunları kotarır. keza bursa hazineye en çok borcu olan belediyelerin başında. bu işi çözecek nitelikte sadece çelik var.

toplumsal hafızada zamanda ve mekanda maltepe

maltepe belediyesi ve başkan ali kılıç atarafından hazırlanan, maltepe'nin dünü ve bugününü anlatan kitap.

görsel

adımınsesgetirsin

ses getiren şarkı. anıl'ın tarzına da yakışmış.