bugün

entry'ler (18)

inci sözlük

tecavüzcü coşkunun kurduğu cenabet sitelerdendir.

aşk ı memnu dizisini kişiye kazandırdıkları

behlül oh yeah men çılgınsın adamım sözü rock müziğe darbe olmuştur.

cehennemin girişindeki olası yazılar

aramıza yeni katılan arkadaşlar lütfen danışmadan kayıtlarını yaptırsınlar. ( cehennem müdüriyeti )

newton

newton türk olsa kafasına elma düştüğü zaman ilk önce ana avrat söver sonra o elma bir güzel yerdi ..

bütün gazsız içecek reklamlarının kötü olması

bide uludağ narata mandalinata var ıyy. bu reklamı duyduğum an ya kumandayı tv ye fırlatıyorum yada o ortamdan kaçıyorum .

ilk vur sert vur acıma

türkçeyi esnetip yanlış yerlere çekilebilir ...

caddeye doğru domalıp ayakkabısını bağlayan kız

bunlar caddeye değilde normal yürüme yoluna dönüp ve birden ayakkabısını bağlamak için eğildiği zaman arkadan damperli kamyon gibi çarpabiliyorum..

mizah anlayışı gelişmiş kızlar

insanların esprileri zekalarıyla doğru orantılıdır. burdan şu çıkar kadınların yarısı salaktır .. zaten salak olmayanlarında esprileri daha iyi oluyo ..

öss ye çalışırken dinlenen şarkılar

zardanadam - ösym s..mi ye
ismail yk - allah belanı versin (ki buna çoğul eki gelip belanızı versin yapılabilir )
feridun düzağaç - boş ders şarkısı

idam cezası

idam ceza değildir . ceza adam bi daha yapımaması için verilir zaten . ama sen adamı idam edersen o suçu bir daha yapamaz bile ...

süleyman demirel

karaköy de ki kerhaneleri kapattıralım da millet bizimi şey etsin yavvv diyen zat-ı muhterem..

sevgiliden ayrıldıktan sonraki toparlanma dönemi

+ allah belasını versin ne yapacağım şimdi
- takma be oğlum bu da geçer üzülme...
üç gün sonra

+ aha abi bu sefer kesin buldum
- neyi buldun
+ hayatımın aşkını buldum sefer abi
- takma be oğlum buda gelir bu da geçer ...

türkçe şarkılarda geçen rezalet sözler

senden çocuğum olsun istiyorm
gözleri senin gibi baksın
görenlerin içini yaksın

cevap hö ...

sevgiliyi soymak

sevgiliyi soymak patates soymaya benzer. yavaş yavaş narince soymazsan bi daha nahhhhhhhh görürsün o kızı öyle

üç milletvekili kadını pişti eden kıyafet

yav bu kadınlardada hiç gurur murur kalmamış ... kıyafete ister on ister bin tl vermiş olsun aynı kıfayeti birinin üstünde gördüğü zaman o kıyafeti ilk önce yırtıp sonra yakıp küllerinide çöpe atması gerekirdi.

üçüncü boğaz köprüsüne verilebilecek isimler

varan üç olsun.. bundan önce iki tane yapılmış bundan sonrada nice üç yüz otuzüçlere türkiyemmm ...

recep tayyip erdoğan

Kasımpaşanın medar-ı iftiharı iken aynı anda türk milletinin yüz karası...

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

heavy metalcilere rapçi demek metalcinin karşısındakini öldürmesine sebep olabilcek bir durumdur...