bugün

entry'ler (22)

chpden bir halt olmayacağını bile bile desteklemek

herhangi bir partiyi savunmayacağım fakat 20 yıldır ülkenin içinden geçen adamlar dururken millet niye chp yi sürekli eleştirme çabasına girer aklım almıyor.bi salın amk şu chp yi memleket ne hale geldi ona bakın. ömrümüzün 20 yılını çürüttüler.bu ekonomi 20 senede de düzelmez. ettimi sana 40 sene. 90 lı yıllarda doğanların ömrünü çürüttüler resmen. Memleket sıfırı tüketmiş adam gelmiş chp diyo.

ekran kartı fiyatları

mining yapcaz diye ikinci el rx580 ler 5 6 bin tl ye satılmaya başladı. Artık diyecek çok söz yok. Aynı araba piyasası gibi para kazancaz diye herkes varını yoğunu satıp ekran kartı almaya çalışıyor. Sorsan kartın macununu bile değiştiremeyecek kapasitedeki adam mining yapıyor.

anın görüntüsü

bian sabah uykusuzluğuyla yanlış okuduğum entry.

evlenmenin 400 bin tl olması

valla ben 50 bine kapattım herşeyiyle. ev almadım arabam vardı zaten. tüm düğün salonu eşyalar hatta güzelde bir bilgisayarla beraber geçtiğimiz yazın başlarında düğünü hallettik. aynı zamanda yapan diğer arkadaşım 120 bin tl ye yapmıştı. tamamen evliliği neye bağladığınızla alakalı bir durum. bir koltuk takımına kalkıp 25 bin tl verirseniz o borç bitmez.

covid 19 anüs testi

bu saatten sonra hasta olan vurduruyodur net !

geleceğe umutla bakamamak

burası Türkiye. Ne umudu ne hayali. 3. dünya ülkesi bile sayılmayacak konuma doğru ilerliyoruz. Rüşvetin, peşkeşin önünü alamadığımız bu günler daha iyi günlerimiz sayılacak. Şuan 20 30 lu yaşlarında olanlar kesinlikle iyi bir hayat süremeyecek bunu aklınıza yazın. Türkiye tam verimli bir döneme bugün bile başlasa şuanki durumu düzeltmek en az 10 sene.

Gezip eğlenmeyi, mutlu olmayı, farklı şeyler denemeyi, tatil yapmayı elimizden aldılar. Küçücük bir imkanı olan bu ülkeyi terketsin. Millet maaşının yarısıyla telefon alırken bizler burda sürünüyoruz.

kocişim kur an okuyor maşallah

bunlar nasıl kafalar ya. kendimi geliştireyim, farklı şeyler öğreneyim diyeceklerine salak saçma pastalar yaparak, hiçbirşey üretmeyip bomboş hayat sürüp ölüp gidiyorlar. bu insanlarla aynı oksijeni solumak istemiyorum

dünyanın en zeki insanı meryem anadır

zeki demeyelimde epeyce bir şanslıymış diyelim.

deistlere sorular

her deist ateist olacaktır. Deistlik bir geçiştir. bir dine bağlı olmanın verdiği korkuları henüz yenememiştir. 1 yıl deistlikten sonra ateitliğe doğru geçiş yapmıştım. Çünkü deistlik çok ara bir düşünce.

yazarların bildiği yabancı dil sayısı

arapça 5-10 kelime. ( Hataylı sevgili kontenjanından)
ingilizce (Yazılımcı olmanın getirdiği avantajla sağlam kelime haznesi)

Php.(Süper pro ultra seviyede)
SQL. (En üst süper seviyede)
Css.
C#. (derdimi anlatacak kadar)

saç uzatacaklara tavsiyeler

5 yıldır uzun saçlı erkek olarak tavsiyem saçınızı öyle badem yağıyla bilmem ne sütüyle bakım yapcam diye uğraşmayın. özellikle arada saçınızı yıkamayın bekletin.yağlı saç kendini besler. 5 yıldır 1 kere bile özel bakım yapmadım. Uzaması minimum 1 yıldır.ondan önce bağlanacak seviyeye gelmez. omuzdan aşağısına uzatmayın tavsiye etmem çok iyi durmuyor.

kıvırcık saçlılar uzak dursun mağaradan çıkmış gibi dolaşırsınız.uzayınca güzel oluyor ama kıvırcık saçı uzatması zulümdür. insan kendine o eziyeti yapmamalı

hayalinizdeki ev

görsel bu olsa yeter valla çok bişey istemem

22 topun bir kişinin peşinden koşması

1 top 22 kişinin peşinden mi koşsaydı ?

bir kızın adını nasıl öğrenebilirim

usulca yanına yaklaş ve de ki;
"hele kurban adın nedir diyiver bakam"

basit hayat kuralları

her işi kendin halletmeye bak.

670 lira gelen elektrik faturası

standart bir eve 670 tl elektrik gelmesi bana göre imkansızdır. Elektrikle ısınıyorsa o ayrı konu

rte için 100 kıtalık şiir yazan akademisyen

geleceğini garantilemiş kişidir kendisi. Hayırlı olsun

derdini kimseyle paylaşmayan insan

o kişi benimdir. Her zaman kendi sorunlarımı kendim çözerim kendi içimde tutarım. herkese dik gözükmek zorundasın bu hayatta

kuran ın değiştirilemeyeceğinin kuran da yazması

bilmem kaç sene önceden paradoks yaratmışlar resmen.

hayatınızın kırılma anı

eskiden çalıştığım markayı satın alıp patron olduğum an. Tabi sonra gelsin vergiler gitsin paralar. Süper devletimiz sağolsun çok güzel vergi alıyor