bugün

entry'ler (7)

parliament

bugün itibariyle zam gelerek fiyatları uçurması beklenen kemik sigara. Piyasada bulunan üst segment sigaralar içinde fiyat konusunda 11 tl ile zirve tahtına oturmuştur.

telefon duvar kağıdına kendı fotosunu koymak

sözlük ahalisi tarafından taşlanmama vesile olacak aktivite. Evet bende kilitli ekrana kendi fotoğrafını koyanlardanım.
durun yahu taşlamayın kafam acıdı.

tekrar verilse de izlesek denilen türk dizileri

avrupa yakası
sıdıka
bizimkiler
ekmek teknesi
bu dörtlü tekrar yayınlansa yeni bölüm olmasına dahi gerek olmadan izlerim.

pahalıya almışsın diyen adamlar

son zamanlara kadar ağabeyimdi bu kişi. Ne zaman kendi zevkime göre bir şey almaya kalksam bu lafı söyler ve beni ortada bırakırdı. Zaman içinde beni ne kadar doldurduysa artık sonunda patladım. Sonunda özgürüm ve istediğimi istediğim şekilde alabilmenin keyfine bende varıyorum.

bir erkek ne zaman kaybeder

doğduğu anda kaybeder. Doğumundan itibaren kendisine yüklenen sorumlulukların üstesinden gelmesi ve bunları bir şekilde başarması gereklidir bir erkeğin. Belli bir yaşa gelir sünnette kaybeder. Biraz daha büyür askerde kaybeder. Evlenir kazandım zanneder gene kaybeder. Kısacası ne zaman kazandım derse o zaman işte o zaman gerçekten kaybeder.

makyaj yapan türbanlının amacı

yıllardır aklıma takılan hadisedir bu efendim. Arkadaş tamam dini inançlarınız doğrultusunda kapanıyorsunuz ve bunu yalnızca "bana bakma" maksadıyla olan şekilde yapıyorsunuz üstüne gidip kilolarca boya badana malzemesini sürüyorsunuz. işin kötü yanı ise normalde bakmayacak olduğum kişilere bile böyle yaptıkları zaman "aşırı" bir şekilde bakıyor olarak buluyorum. Kısacası yapmayın yaptırtmayın.

kızların 1 80 den kısalara bakmadığı gerçeği

olduğuna inanmadığım kızlardır. Türkiye geneli boy ortalamasının 175 cm olduğu ve bu kızlarında Türkiye'de olduğunu düşünerek tespit yapan arkadaşın kendi egosunu şişirmek adına açmış olduğu başlık.