bugün

entry'ler (43)

kumpir

(bkz: kumpiristan)

dave weckl

emre altuğ'un son albümü olan kişiye özel albümunde çalmış şahsiyet.

tony blair

27 haziran 2007 de başbakanlık görevini bırakacagını acıklamış kişi görevine 2 sene daha millet vekili olarak devam edecekmiş.

izmir i diger illerden ayiran faktorler

cennet sanılan yerin aslında bostanlı sahili olması.

charles simonyi

word ve excel in yaratıcısı olan sahsiyet.ayrıca uzaya cıkan 5. turist dir.

selcuk ernak

bandırma banvit sporun koçudur kendisi. ayrıca dikkat ettimde .sahin k nın bıyıksız haline benzettim.

shake it up şekerim

içinde justin tınıları barındıran eurovision sarkımız.

koza

izmir'de cuma akşamları alsancak rena barda çalan dinlenesi grup.

guitar pro 5

guıtar pro 4 ile arasında pek bir fark olmayan güzel,faydalı müzisyen dostu iyi program.

en ilginç soyadları

roket atar *

kuran ı kerim

Atatürk'ün hazırlattığı Lise II Tarih Kitabı'nda Islamiyet, Kuran Ve Muhammed Hakkındaki tanım

Bu tarih kitabından bir alıntı:

"Muhammed'in koyduğu esasların toplu olduğu kitaba Kuran denir. Bu esasları ihtiva eden cümlelere Ayet, Ayetlerden mürekkep parçalara da Sure derler. Islam an'anesinde, bu ayetlerin Muhammed'e Cebrail adında bir melek vasıtasile Allah tarafından vahiy, yani ilham edildiği kabul olunur."

özer çiller

tansu çillerin kocası. (bkz: tansu çiller).

abuzittin zelzele

ıq testi anlayışına hayran olduğum yazar.*

careless whisper

george michael'in yorumsuz dinlenmesi gereken sarkısı oturulur dinlenilir insanı bi duygu kaplar aptallasılır ve tek bir kelime edilmez.

bekaret

her an kaybedilebilir.dikkat etmek lazım.*

orucun kökeni

(bkz: müslümanların aslında gezegen ve yıldızlara tapınması)

29 eylül izmir sahilde içiyoruz zirvesi

geliyorum ulan kambersiz düğün olurmu 10 adet yaren şimdiden ayırtalım baride bakkal amca üretimi durdu filan diyodu ayırsın bize ben hallederim bu aksam.güzel olacak.

kezman in kezbanlasma sureci

(bkz: yazarın açtığı baslıktan iq tahlili)

made in china

yaklasık 1 ay once aldığım bi cadırda bunun farklı bi yazılışı vardı. (bkz: made in çin malı)nedir lan bu.

ramazandan once son kez icki icmek

(bkz: türk insanının din anlayışı)