bugün

entry'ler (11)

mini eteği zorunlu hale getiren patron

bir sonraki aşamada şirket içi kaynaşma amacıyla sex partileri düzenleyecek patrondur.
lakin playboy ya da brazzers patronu olabilir.

sevişemeyeceğini anladığı kadınla dost olan erkek

saçma. bir gün belki elde ederim düşüncesiyle kurar dostluğu. ama ilk fırsatta affetmez söyliyim.
kadınla erkekten dost olur mu? çok zor. altta yatan belki bir gün sevişiriz düşüncesi mutlak olur.
lakin demesi bedava, kızlar desin bakalım "dostlarına" selim sevişelim mi? diye.
affetmeyiz.

fuck buddy

iki tarafın da sır saklama konusunda çok güvenilir olması gerektiğinden bizde pek rastlanmayan ilişki türü.
normal ilişkiden daha zevkli olduğu aşikar. muhtemelen yasak bir şey yapılıyor çünkü. ama dedim ya karşılıklı güven önce.

ayağı debriyajdan yavaşça kaldırıp gaz vermek

yokuşta yapılırsa arkadaki arabaya dokunmadan gerçekleşmeyecek olay.
1 seneye kadar o ayak otomatikleşir merak etmeyin. yokuşta "gaz, devraj" ile bile bekleyebilirsiniz, frene gerek olmadan. tabi benzine yazık olur o ayrı.

türban üniversiteye girdiyse gay evliliğine evet

aklıma "dam üstünde un eler, gel bize bazı bazı" sözünü getiren başlıktır.
ne alaka lan...
vermek için mazeret aramayınız koçlar, gidin çatır çatır.. öhhmm... cinsel tercihinizi yaşayın.

ayrıca: gay detected

supernatural

spoiler barındırıyor. demedidemedemedideme

6. sezonunun tamamıyla canavarlar üzerinde olmayacağını düşündüğüm dizidir.
daha sam in nasıl geldiği bile meydana cıkmadı. lucifer'e ne oldu? hala sam in derinliklerinde bir yerde mi? winchester sülalesi nasıl oldu da bir anda zortladı? dean öyle bebek bezi değiştirmeyi nerden biliyor? *
ve daha bir cok soru.
ama asıl önemli olan S06e02 nin sonunda dean in impala'nın kılıfını açtığı sahnedir ki, şimdi sıçtınız ulan dedirtmiştir bana.
harbi sıçtınız şimdi, çakma avcılar sizi.

ekşi sözlük ün uludağ sözlük ten kaliteli olması

eti browni intense ve uludağ limonata farkından dolayı olabilür mü kü ne?
gerçi limonatanın isim hakkı bizde ama misal ben hala kekstra ve çamlıca portakallı takılıyorum.

bir de nutella vardı. bak o konuya giremedim bile.

jkfhsfkjfjffgpkogoı. (bkz: sandalyeden düştüm)

purpleboomerang

kız tavlama konusunda en hassas bilgilere ve yeteneklere sahip yazar. yürü be *
(#8825326)

çizim konusunda üstad seviyesinde sanırım. nesildaştır ayrıca.

lost u türkler çekseydi olabilecekler

kate in taktığı kolye ve yüzük tarzı takılar hemen meşhur olurdu. altınbaş yine köşeyi dönerdi.
hanım kızlarımız, jack ve sawyer arasında kalan kate e bol bol içerlenirdi.

supernatural

6. sezonunun 24 eylülde başlayacağı dizi. söylentilere göre bu sezon diğer sezonlardan daha karanlık olacakmış. brrr. o ne demekse artık.
--spoiler--
Supernatural’in setinden gelen haberlere göre Sam geri dönmüştü ve tamamen kendindeydi. Bilinmedik bir sebepten dolayı Lisa’nın evinin önünde Dean ile konuşuyorlardı sanki duygusal bir vedalaşma havası var gibiydi. O sırada sokakta bir araba park etmiş durumda bekliyordu… Azazel geri dönmüştü!!! Bu çekim flashback değil gibi duruyor ama yanılıyor olabiliriz de…
--spoiler--
kaynak: http://www.sinetif.com/su...18-temmuz-2010/#more-8832

bu da 6. sezon posteri olarak gelsin:
http://img828.imageshack.us/img828/3423/s06w.jpg

renault 12

50 santimlik minübüs vitesi, 4 ileri 1 geri şanzuman'ı (sonradan 5 ileri versiyonu çıktı), 120 km hızda titreyen camlar, kapıyı içten açabilmek için fasulye tipli kapı açacağını geriye çekmek.

vay anasını be. ne arabaydı ama zamanında. o zamanlar "bu arabalarla dağlara çıkılabiliyormuş oolum, o yüzden toros diyorlar" muhabbeti yapardık. işin kötüsü bu muhabbete inanırdık.

halbuse süper bir tarla arabası işte, mal götür mal getir. o kadar.